Formularz do publikacji pracowników PL dostępny TUTAJ

Autorzy

Liczba pracowników: 1441
Lp. Autor Jednostka
1Abdreshova SamalPolitechnika Lubelska
2Adamczyk JerzyKatedra Konserwacji Zabytków
3Adamczyk ŁukaszPolitechnika Lubelska
4Adamczyk WojciechKatedra Budownictwa Ogólnego
5Adamek SylwesterKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
6Adamiak MichałPolitechnika Lubelska
7Adamiec MarekKatedra Pojazdów Samochodowych
8Adamowicz DanielPolitechnika Lubelska
9Aftyka MichałPolitechnika Lubelska
10Alberska AnnaPolitechnika Lubelska
11Anasiewicz KamilKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
12Anasiewicz RafałKatedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
13Andrusiuk AleksandraPolitechnika Lubelska
14Annabaev AzamatInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
15Antoniewski MateuszPolitechnika Lubelska
16Arent AnnaKatedra Zarządzania
17Augustyniak MichałPolitechnika Lubelska
18Augustyniak Michał Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
19Augustynowicz DorotaPolitechnika Lubelska
20Baczyńska PaulinaWydział Mechaniczny
21Badurowicz MarcinInstytut Informatyki
22Bagiński DobrosławKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
23Banach HenrykKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
24Banachewicz WiesławaKatedra Konstrukcji Budowlanych
25Banak EwaKatedra Konserwacji Zabytków
26Banaś JarosławKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
27Banaszkiewicz KarolPolitechnika Lubelska
28Bandura LidiaKatedra Geotechniki
29Banek TadeuszKatedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
30Bańkowski WojciechKatedra Dróg i Mostów
31Baran KatarzynaInstytut Informatyki
32Barańska KamilaPolitechnika Lubelska
33Barański GrzegorzKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
34Barnat-Hunek DanutaKatedra Budownictwa Ogólnego
35Barszcz MarcinInstytut Informatyki
36Barszcz MarcinKatedra Podstaw Techniki
37Bartkiewicz ŁukaszPolitechnika Lubelska
38Bartnicki JarosławKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
39Baum TadeuszKatedra Ergonomii
40Bęc JarosławKatedra Mechaniki Budowli
41Bednarz MarcinPolitechnika Lubelska
42Beer-Lech KarolinaKatedra Inżynierii Materiałowej
43Bejm ArturPolitechnika Lubelska
44Beń DominikPolitechnika Lubelska
45Bernat MałgorzataPolitechnika Lubelska
46Bevz MykolaKatedra Konserwacji Zabytków
47Białasz SebastianKatedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
48Białek KarolinaKatedra Finansów i Rachunkowości
49Biały MichałKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
50Bielak ŁukaszPolitechnika Lubelska
51Bielecki PiotrPolitechnika Lubelska
52Bieniaś JarosławKatedra Inżynierii Materiałowej
53Bihun Oleh Politechnika Lubelska
54Billewicz PiotrKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
55Bilska IzabelaInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
56Biruk KatarzynaPolitechnika Lubelska
57Biruk SławomirKatedra Inżynierii Procesów Budowlanych
58Bis JakubKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
59Bis MartaInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
60Blicharz PiotrKatedra Marketingu
61Blicharz PiotrKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
62Błaszczak MarekInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
63Błaszczuk KarolinaPolitechnika Lubelska
64Bławucki StanisławKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
65Błażejewska AngelikaPolitechnika Lubelska
66Błaziak MichałPolitechnika Lubelska
67Błazik-Borowa EwaKatedra Mechaniki Budowli
68Bobrowski AdamKatedra Matematyki
69Bocheński MarcinKatedra Mechaniki Stosowanej
70Bochiński MarcinPolitechnika Lubelska
71Bocian BrygidaPolitechnika Lubelska
72Bogucki MarcinKatedra Automatyzacji
73Boguszewska KamilaSamodzielna Pracownia Architektoniczna
74Boguta ArturInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
75Bohatkiewicz JanuszKatedra Dróg i Mostów
76Boiko OleksandrKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
77Bojanowska AgnieszkaKatedra Marketingu
78Bojar EwaKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
79Bojar MatyldaKatedra Zarządzania
80Bondariev VitaliiKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
81Bonetyński KazimierzPolitechnika Lubelska
82Borc JarosławKatedra Fizyki Stosowanej
83Borc RobertInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
84Borecka GrażynaKatedra Mechaniki Ciała Stałego
85Borecka MonikaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
86Borkowski MateuszPolitechnika Lubelska
87Borowicz JakubPolitechnika Lubelska
88Borowiec MarekKatedra Mechaniki Stosowanej
89Borowiec PaulinaPolitechnika Lubelska
90Borowiec RafałPolitechnika Lubelska
91Borowski GabrielInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
92Borowski ŁukaszKatedra Geotechniki
93Borowski WitoldKatedra Geotechniki
94Boryga PaulinaPolitechnika Lubelska
95Borys MagdalenaInstytut Informatyki
96Borysiewicz MieczysławPolitechnika Lubelska
97Braniewska MagdalenaPolitechnika Lubelska
98Broniszewski TomaszPolitechnika Lubelska
99Brych ŁukaszPolitechnika Lubelska
100Brzozowska MałgorzataPolitechnika Lubelska
101Brzozowski JarosławPolitechnika Lubelska
102Brzyski PrzemysławKatedra Budownictwa Ogólnego
103Buchowiecki PawełPolitechnika Lubelska
104Bucoń RobertKatedra Inżynierii Procesów Budowlanych
105Buczaj MarcinInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
106Budzyński AdrianPolitechnika Lubelska
107Budzyński DanielPolitechnika Lubelska
108Budzyński PiotrKatedra Pojazdów Samochodowych
109Budzyński WaldemarKatedra Budownictwa Ogólnego
110Buk PatrykPolitechnika Lubelska
111Bukała KamilPolitechnika Lubelska
112Bulzak TomaszKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
113Buraczyńska BarbaraKatedra Podstaw Techniki
114Burek RudolfPolitechnika Lubelska
115Buryta MichałPolitechnika Lubelska
116Buszewicz MarcinPolitechnika Lubelska
117Caban JacekPolitechnika Lubelska
118Caban MarcinPolitechnika Lubelska
119Cao YuchengPolitechnika Lubelska
120Cechowicz RadosławKatedra Automatyzacji
121Cel WojciechInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
122Celejewski FilipPolitechnika Lubelska
123Celoch HannaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
124Chabanyuk YaroslavKatedra Matematyki Stosowanej
125Chabros KatarzynaPolitechnika Lubelska
126Chabros MilenaPolitechnika Lubelska
127Chaika Vladyslav Politechnika Lubelska
128Charlak MichałKatedra Podstaw Techniki
129Chęć-Małyszek AgnieszkaKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
130Chmiel MonikaPolitechnika Lubelska
131Chmielewski ArturPolitechnika Lubelska
132Chmielewski ArturPolitechnika Lubelska
133Chmielewski TomaszKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
134Chocyk DariuszKatedra Fizyki Stosowanej
135Chodurski MarekPolitechnika Lubelska
136Cholewa TomaszKatedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
137Cholewa-Wiktor MartaKatedra Zarządzania
138Cholewiński MichałPolitechnika Lubelska
139Choma ArturWydział Inżynierii Środowiska
140Chomczyńska MariolaInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
141Choroś KatarzynaKatedra Konserwacji Zabytków
142Chrapowicki PawełLubelskie Centrum Transferu Technologii
143Chromiec AleksandraWydział Mechaniczny
144Chruścicki MichałPolitechnika Lubelska
145Chruściel MateuszPolitechnika Lubelska
146Chuba ArletaPolitechnika Lubelska
147Chudy K.Politechnika Lubelska
148Chyliński DamianPolitechnika Lubelska
149Cichorzewska MarzenaKatedra Zarządzania
150Cichosz JoannaKatedra Mechaniki Ciała Stałego
151Ciecieląg KrzysztofKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
152Ciemny KatarzynaPolitechnika Lubelska
153Cieplak TomaszKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
154Cieślak KrystianInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
155Cieślak WaldemarKatedra Matematyki Stosowanej
156Cieślak-Włosek AnnaKatedra Budownictwa Ogólnego
157Cieślar MichałPolitechnika Lubelska
158Cięszczyk SławomirInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
159Ciężak TadeuszKatedra Inżynierii Procesów Budowlanych
160Cimek EwelinaPolitechnika Lubelska
161Ciosmak MałgorzataInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
162Czajka BłażejPolitechnika Lubelska
163Czapla AgnieszkaPolitechnika Lubelska
164Czapla K.Politechnika Lubelska
165Czarnacka KarolinaKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
166Czarnecka AnnaWydział Mechaniczny
167Czarnecka WioletaKatedra Dróg i Mostów
168Czarnecki MateuszPolitechnika Lubelska
169Czarnigowska AgataKatedra Inżynierii Procesów Budowlanych
170Czarnigowski JacekKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
171Czarnocka ElżbietaKatedra Inżynierii Systemów Informacyjnych
172Czarnocka ElżbietaKatedra Marketingu
173Czarnocka ElzbietaKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
174Czarnocki KrzysztofKatedra Inżynierii Systemów Informacyjnych
175Czarnocki KrzysztofKatedra Ergonomii
176Czarnota MonikaPolitechnika Lubelska
177Czechowska-Kosacka AnetaInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
178Czerniec MyronInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
179Czerski DariuszPolitechnika Lubelska
180Czerwińska MagdalenaKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
181Czerwiński DariuszInstytut Informatyki
182Czerwiński JacekInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
183Czop KatarzynaKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
184Czubacka WiolettaPolitechnika Lubelska
185Czwórnóg MonikaPolitechnika Lubelska
186Czyż DanielPolitechnika Lubelska
187Czyż ZbigniewKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
188Dąbek AnnaPolitechnika Lubelska
189Dąbrowski MariuszKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
190Dąbrowski PiotrPolitechnika Lubelska
191Dadej KonradKatedra Inżynierii Materiałowej
192Daniewski KamilPolitechnika Lubelska
193Danilczuk WojciechKatedra Automatyzacji
194Daniłowicz ŁukaszPolitechnika Lubelska
195Datsko Oleh Politechnika Lubelska
196Dębicki AndrzejPolitechnika Lubelska
197Dębiński MarcinKatedra Dróg i Mostów
198Dębski HubertKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
199Dekundy MichałPolitechnika Lubelska
200Denko SylwesterPolitechnika Lubelska
201Depta MarcinPolitechnika Lubelska
202Diatczyk JarosławInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
203Dierżak RóżaPolitechnika Lubelska
204Dmitruk MichałKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
205Dmytruk RomanPolitechnika Lubelska
206Dobroczyński MateuszPolitechnika Lubelska
207Dobrowolska AgnieszkaPolitechnika Lubelska
208Dobrowolski MichałPolitechnika Lubelska
209Dobrzański DamianKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
210Doluk ElżbietaPolitechnika Lubelska
211Domińczuk JacekInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
212Dragan PiotrPolitechnika Lubelska
213Draganek DariuszPolitechnika Lubelska
214Drozd ArturKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
215Drozd JakubPolitechnika Lubelska
216Drozd KazimierzKatedra Inżynierii Materiałowej
217Drozdowski KrzysztofPolitechnika Lubelska
218Droździel PawełInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
219Duda AnetaKatedra Metod i Technik Nauczania
220Duda SylwiaPolitechnika Lubelska
221Dudek PiotrPolitechnika Lubelska
222Dudko PaulinaPolitechnika Lubelska
223Dudziak AndrzejInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
224Dudzińska MarzennaKatedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
225Duk MariuszInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
226Dul TomaszPolitechnika Lubelska
227Dumała SławomiraKatedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
228Durczak TomaszKatedra Pojazdów Samochodowych
229Dyczko JarosławPolitechnika Lubelska
230Dyś NataliaPolitechnika Lubelska
231Dzadz A.Politechnika Lubelska
232Dziadko DariuszPolitechnika Lubelska
233Dziedzic KrzysztofInstytut Informatyki
234Dziedzic KrzysztofKatedra Podstaw Techniki
235Dzieńkowski MariuszInstytut Informatyki
236Dzierżak RóżaInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
237Dziewiczkiewicz MałgorzataPolitechnika Lubelska
238Dziuba-Kozieł MartaPolitechnika Lubelska
239Dziubińska AnnaKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
240Dziubiński FranciszekKatedra Podstaw Techniki
241Dziubiński GrzegorzInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
242Dziubiński MieczysławKatedra Pojazdów Samochodowych
243Dziwulski JacekKatedra Marketingu
244Dziwulski JacekKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
245Falkowicz KatarzynaKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
246Fatyga KarolKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
247Felińska HalinaKatedra Matematyki Stosowanej
248Ferdynus MirosławKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
249Fic StanisławKatedra Budownictwa Ogólnego
250Figielska MariolaWydział Mechaniczny
251Fijałkowski StefanKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
252Fijewska MartaPolitechnika Lubelska
253Filip BartoszPolitechnika Lubelska
254Filipczuk AlinaPolitechnika Lubelska
255Filipek PiotrKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
256Filipek PrzemysławKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
257Filipiuk GrzegorzPolitechnika Lubelska
258Filipowicz AnnaPolitechnika Lubelska
259Firlej StefanKatedra Dróg i Mostów
260Flaga AndrzejKatedra Mechaniki Budowli
261Flaga ŁukaszSamodzielna Pracownia Architektoniczna
262Flis MonikaPolitechnika Lubelska
263Fłakowska P.Politechnika Lubelska
264Fortuna-Marek AnnaPolitechnika Lubelska
265Frąckiewicz WojciechKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
266Frączek KonradPolitechnika Lubelska
267Franczak-Balmas DominikaKatedra Konstrukcji Budowlanych
268Frańczuk MałgorzataKatedra Finansów i Rachunkowości
269Franus MałgorzataKatedra Budownictwa Ogólnego
270Franus WojciechKatedra Geotechniki
271Furmaniak SzymonBiblioteka Politechniki Lubelskiej
272Gad RadosławInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
273Gadawski DanielPolitechnika Lubelska
274Gajda JarosławBiblioteka Politechniki Lubelskiej
275Gajewska BeataPolitechnika Lubelska
276Gajewski JakubKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
277Gajownik RadosławPolitechnika Lubelska
278Galas DominikPolitechnika Lubelska
279Gałązka KarolinaKatedra Finansów i Rachunkowości
280Garbacz MonikaPolitechnika Lubelska
281Garbacz TomaszKatedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
282Gardyński LeszekKatedra Inżynierii Materiałowej
283Gąsior MarcinKatedra Marketingu
284Gąska DanielInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
285Gąska-Jędruch UrszulaPolitechnika Lubelska
286Gauda KonradKatedra Metod i Technik Nauczania
287Gaweł DariuszSamodzielna Pracownia Architektoniczna
288Gawryluk JarosławKatedra Mechaniki Stosowanej
289Gawryluk JarosławPolitechnika Lubelska
290Gazda LucjanKatedra Geotechniki
291Gęca BartłomiejKatedra Zarządzania
292Gęca MateuszInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
293Gęca MichałKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
294Gęca Michał SławomirInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
295Gęca TomaszPolitechnika Lubelska
296Geneja AgnieszkaWydział Podstaw Techniki
297Gerasymenko AnatoliiPolitechnika Lubelska
298Gieroba MariaPolitechnika Lubelska
299Gierżatowicz RyszardKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
300Gil DamianLaboratorium Budownictwa
301Gilewski JanPolitechnika Lubelska
302Gita ArkadiuszKatedra Pojazdów Samochodowych
303Giżewski TomaszInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
304Gleń JustynaPolitechnika Lubelska
305Gleń PiotrSamodzielna Pracownia Architektoniczna
306Gliszczyński GrzegorzKatedra Zarządzania
307Gluba MonikaPolitechnika Lubelska
308Gładyszewski GrzegorzKatedra Fizyki Stosowanej
309Głogowska KarolinaKatedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
310Głogowska KatarzynaPolitechnika Lubelska
311Głos MichałPolitechnika Lubelska
312Gnapowski SebastianKatedra Metod i Technik Nauczania
313Godlewska AnnaPolitechnika Lubelska
314Godula ArturKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
315Gola ArkadiuszInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
316Goleman RyszardInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
317Golewski GrzegorzKatedra Konstrukcji Budowlanych
318Golewski PrzemysławKatedra Mechaniki Ciała Stałego
319Golianek PawełLaboratorium Analiz Środowiskowych
320Goluch MichałPolitechnika Lubelska
321Gołąbek MichałPolitechnika Lubelska
322Goławski SebastianPolitechnika Lubelska
323Gołębiowska JustynaInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
324Gołębiowski MateuszInstytut Informatyki
325Gońka AnnaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
326Gontarz AndrzejKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
327Gontarz JakubKatedra Mechaniki Budowli
328Gontarz MagdalenaPolitechnika Lubelska
329Góra JacekKatedra Budownictwa Ogólnego
330Góra MagdalenaPolitechnika Lubelska
331Goral AnnaKatedra Marketingu
332Górecki MarcinKatedra Konstrukcji Budowlanych
333Gorecki TomaszInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
334Gorgol IzoldaKatedra Matematyki Stosowanej
335Gorgol MichałPolitechnika Lubelska
336Górniak BeataKatedra Pojazdów Samochodowych
337Górniak DawidPolitechnika Lubelska
338Gospodarek MałgorzataPolitechnika Lubelska
339Góźdź MałgorzataPolitechnika Lubelska
340Góźdź RafałPolitechnika Lubelska
341Grabias MarekKatedra Konstrukcji Budowlanych
342Graboś GrzegorzPolitechnika Lubelska
343Grabowski ŁukaszKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
344Graca DariaPolitechnika Lubelska
345Grądz ŻaklinInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
346Grątnicki MarcinPolitechnika Lubelska
347Gregorczyk MagdalenaInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
348Gregosiewicz AdamKatedra Matematyki
349Grobel PrzemysławPolitechnika Lubelska
350Grobelny SebastianPolitechnika Lubelska
351Gromaszek KonradInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
352Grotel JPolitechnika Lubelska
353Grudzień A.Politechnika Lubelska
354Grudzińska MagdalenaKatedra Budownictwa Ogólnego
355Gruszczyk MateuszPolitechnika Lubelska
356Gruszecka MonikaPolitechnika Lubelska
357Grygiel DominikPolitechnika Lubelska
358Gryka J.Politechnika Lubelska
359Gryniewicz-Jaworska MichalinaKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
360Grzegórski StanisławInstytut Informatyki
361Grzesiak JakubPolitechnika Lubelska
362Grzesińska MagdalenaPolitechnika Lubelska
363Grzmil PawełPolitechnika Lubelska
364Grzywa A.Politechnika Lubelska
365Gułkowski SławomirInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
366Gumkowski PiotrPolitechnika Lubelska
367Gut KamilPolitechnika Lubelska
368Gutek DariuszInstytut Informatyki
369Guz JacekPolitechnika Lubelska
370Guz KatarzynaInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
371Guz ŁukaszInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
372Gziut OlgaPolitechnika Lubelska
373Haladyj PawełPolitechnika Lubelska
374Haleniuk MariuszKatedra Zarządzania
375Halicka AnnaKatedra Konstrukcji Budowlanych
376Haniecka IzabelaPolitechnika Lubelska
377Haponiuk RafałPolitechnika Lubelska
378Harasim DamianInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
379Haratym AgnieszkaPolitechnika Lubelska
380Harbarchuk VolodymyrInstytut Informatyki
381Hawrylak PawełPolitechnika Lubelska
382Hawryluk E.Politechnika Lubelska
383Hejwowski TadeuszKatedra Inżynierii Materiałowej
384Hereć AleksandraPolitechnika Lubelska
385Hermaniuk TomaszPolitechnika Lubelska
386Hetman EwaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
387Hirol MykolaKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
388Hodun DominikaPolitechnika Lubelska
389Hołowiecka AlicjaPolitechnika Lubelska
390Hordyjewski MateuszInstytut Informatyki
391Horobets YuliiaPolitechnika Lubelska
392Horyński MarekKatedra Podstaw Techniki
393Horyński MarekInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
394Hotra OleksandraInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
395Hunicz JacekInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
396Hus WojciechInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
397Huszaluk AgataPolitechnika Lubelska
398Hypki MateuszPolitechnika Lubelska
399Hys LechInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
400Ignaciuk PiotrInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
401Iwachow MateuszPolitechnika Lubelska
402Iwanek AnnaKatedra Budownictwa Ogólnego
403Iwanek MałgorzataKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
404Iwanicki HubertPolitechnika Lubelska
405Jabłczyńska GrażynaKatedra Zarządzania
406Jabłoński ŁukaszKatedra Konstrukcji Budowlanych
407Jabłoński PawełPolitechnika Lubelska
408Jachowicz TomaszKatedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
409Jachymek MarcinPolitechnika Lubelska
410Jacniacka ElżbietaKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
411Jahołkowski KrzysztofKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
412Jakliński PiotrKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
413Jakubczak EdytaPolitechnika Lubelska
414Jakubczak PatrykKatedra Inżynierii Materiałowej
415Jakubiak Monika Biuro Karier Politechniki Lublskiej
416Jakubowski MarekKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
417Jakubowski MarekKatedra Ergonomii
418Jałocha AdamPolitechnika Lubelska
419Jałtoszuk KacperPolitechnika Lubelska
420Jamińska-Gadomska PaulinaKatedra Mechaniki Budowli
421Janczarek MarianInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
422Janik WiesławKatedra Finansów i Rachunkowości
423Jankowska AgnieszkaPolitechnika Lubelska
424Jankowska MatyldaPolitechnika Lubelska
425Jankowski ArkadiuszPolitechnika Lubelska
426Janowska J.Politechnika Lubelska
427Janowski TadeuszInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
428Janowski WłodzimierzInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
429Janus KrzysztofKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
430Janusz RenataSamodzielna Pracownia Architektoniczna
431Jaremek PiotrInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
432Jarmuł ŁukaszPolitechnika Lubelska
433Jarocka-Mikrut AleksandraSamodzielna Pracownia Architektoniczna
434Jarosińska-Caban MariaInstytut Informatyki
435Jarosiński SebastianPolitechnika Lubelska
436Jaroszyńska RenataInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
437Jaroszyńska-Wolińska JustynaKatedra Geotechniki
438Jaroszyński LeszekInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
439Jartych ElżbietaInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
440Jartym KarolPolitechnika Lubelska
441Jarzyna WojciechKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
442Jaśkowska AnnaInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
443Jaśkowski PiotrKatedra Inżynierii Procesów Budowlanych
444Jaworowska MałgorzataBiblioteka Politechniki Lubelskiej
445Jaworski ŁukaszPolitechnika Lubelska
446Jawoszek KrystianPolitechnika Lubelska
447Jedliński ŁukaszKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
448Jędrychowski RobertKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
449Jędrys KonradPolitechnika Lubelska
450Jędryszka MichałPolitechnika Lubelska
451Jezior KonradPolitechnika Lubelska
452Jonak JózefKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
453Jonak KamilInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
454Józwik JerzyKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
455Jukowski MichałKatedra Dróg i Mostów
456Juszczyk MartaKatedra Zarządzania
457Juszczyk MartaKatedra Inżynierii Systemów Informacyjnych
458Kacejko PiotrKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
459Kacprzak RafałPolitechnika Lubelska
460Kaczmarek CezaryInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
461Kaczorowska Monika Instytut Informatyki
462Kalinowska-Ozgowicz ElżbietaKatedra Podstaw Techniki
463Kałdonek JolantaPolitechnika Lubelska
464Kamieńska-Krzowska BarbaraKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
465Kamiński MarekInstytut Informatyki
466Kamiński MariuszKatedra Pojazdów Samochodowych
467Kamiński TomaszPolitechnika Lubelska
468Kamiński ZdzisławKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
469Kania BartoszKatedra Automatyki i Metrologii
470Kaniewska-Pawik IlonaPolitechnika Lubelska
471Kaniewski PiotrPolitechnika Lubelska
472Kapica DominikPolitechnika Lubelska
473Kapka StanisławInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
474Karaś SławomirKatedra Dróg i Mostów
475Karczewska MariolaPolitechnika Lubelska
476Karczmarczyk PatrykPolitechnika Lubelska
477Kargol ZbigniewPolitechnika Lubelska
478Karpiński PawełKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
479Karpiński RobertKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
480Karwat CzesławKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
481Karwowska DianaKatedra Procesów Polimerowych
482Kasperek DariuszPolitechnika Lubelska
483Kasperek EwelinaPolitechnika Lubelska
484Kawecki BartoszKatedra Mechaniki Budowli
485Kaźmir TomaszKatedra Mechaniki Stosowanej
486Kaznowski ŁukaszKatedra Pojazdów Samochodowych
487Kazubek JakubKatedra Elektroniki
488Kęcik KrzysztofKatedra Mechaniki Stosowanej
489Kędrak PiotrPolitechnika Lubelska
490Kęsik JacekInstytut Informatyki
491Kęska PiotrPolitechnika Lubelska
492Kielin KatarzynaKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
493Kiełbiński JerzyPolitechnika Lubelska
494Kierczyński KonradKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
495Kiernicki ZbigniewKatedra Pojazdów Samochodowych
496Kijewski GrzegorzPolitechnika Lubelska
497Kiryczuk KatarzynaPolitechnika Lubelska
498Kiryło KatarzynaPolitechnika Lubelska
499Kisała PiotrInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
500Kisiel JanuszKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
501Klepka TomaszKatedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
502Klimek BeataKatedra Konserwacji Zabytków
503Klimek JacekInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
504Klimek Patrycja Politechnika Lubelska
505Klimiuk EwaInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
506Klimkiewicz JakubPolitechnika Lubelska
507Kliszcz JakubPolitechnika Lubelska
508Kliszowska AnnaPolitechnika Lubelska
509Kłoda ŁukaszKatedra Mechaniki Stosowanej
510Kłonica AnnaPolitechnika Lubelska
511Kłonica MariuszKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
512Kłopotowska AgnieszkaSamodzielna Pracownia Architektoniczna
513Kłopotowski MaciejSamodzielna Pracownia Architektoniczna
514Kłos KrzysztofPolitechnika Lubelska
515Kłos KrzysztofPolitechnika Lubelska
516Kłosiewicz LechKatedra Konserwacji Zabytków
517Kłosowski GrzegorzKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
518Kmieć KrzysztofPolitechnika Lubelska
519Kneć MarcinLaboratorium Budownictwa
520Knothe JacekKatedra Konserwacji Zabytków
521Kobyłka MarcinPolitechnika Lubelska
522Kochetkov MykytaPolitechnika Lubelska
523Kociubiński AndrzejInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
524Kocki WojciechKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
525Koczan LeopoldKatedra Matematyki Stosowanej
526Koczorowska-Gazda AgataKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
527Kokowski RyszardPolitechnika Lubelska
528Kolano JanKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
529Kolano KrzysztofKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
530Kolasik MariuszKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
531Kołodyńska AmandaKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
532Kołodziej SławomirPolitechnika Lubelska
533Kołodziejczyk JarosławPolitechnika Lubelska
534Kołodziejczyk KamilPolitechnika Lubelska
535Kołtunowicz TomaszKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
536Komada PawełInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
537Komarzyniec GrzegorzInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
538Komorzycki CyprianPolitechnika Lubelska
539Komsta HenrykInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
540Konarski MichałKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
541Konczal WeronikaPolitechnika Lubelska
542Kondraciuk K.Politechnika Lubelska
543Kondratowicz-Kucewicz WojciechKatedra Zarządzania
544Kopertowska AgataPolitechnika Lubelska
545Kopińska JoannaPolitechnika Lubelska
546Kopniak PiotrInstytut Informatyki
547Koralewski GrzegorzKatedra Pojazdów Samochodowych
548Kordos PawełInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
549Korga SylwesterKatedra Podstaw Techniki
550Korowaj BartłomiejPolitechnika Lubelska
551Korulczyk KatarzynaPolitechnika Lubelska
552Korulczyk RobertPolitechnika Lubelska
553Korzan AnnaPolitechnika Lubelska
554Kosacki HubertPolitechnika Lubelska
555Kosacki KacperPolitechnika Lubelska
556Kość MarekPolitechnika Lubelska
557Kościuk EwelinaPolitechnika Lubelska
558Kosicka EwelinaKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
559Kosmulski MarekInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
560Koszałka GrzegorzInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
561Koszowski MateuszPolitechnika Lubelska
562Kot EdytaPolitechnika Lubelska
563Kotłowska KingaPolitechnika Lubelska
564Kotuła EwaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
565Kotyra AndrzejInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
566Kowal BarbaraKatedra Matematyki
567Kowal KarolPolitechnika Lubelska
568Kowal KarolInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
569Kowal MaciejKatedra Dróg i Mostów
570Kowalczuk MarcinKatedra Mechaniki Stosowanej
571Kowalczuk ZiemowitPolitechnika Lubelska
572Kowalczyk DawidPolitechnika Lubelska
573Kowalczyk JacekKatedra Pojazdów Samochodowych
574Kowalczyk RadosławPolitechnika Lubelska
575Kowalczyk WeronikaPolitechnika Lubelska
576Kowalik KonradInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
577Kowalik MichałPolitechnika Lubelska
578Kowalik PrzemysławKatedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
579Kowalska BeataKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
580Kowalski DariuszKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
581Kowaluk JarosławPolitechnika Lubelska
582Kozak BarbaraPolitechnika Lubelska
583Kozak CzesławKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
584Kozieł GrzegorzInstytut Informatyki
585Kozieł JoannaInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
586Kozik KrzysztofKatedra Mechaniki Stosowanej
587Kozłowska EwelinaPolitechnika Lubelska
588Kozłowski EdwardKatedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
589Krajka TomaszInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
590Krawczak EwelinaInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
591Krawczuk AnnaPolitechnika Lubelska
592Krawczyk AlicjaInstytut Informatyki
593Krawczyński BogdanPolitechnika Lubelska
594Król KrzysztofInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
595Król MonikaPolitechnika Lubelska
596Kruk MartaPolitechnika Lubelska
597Krupa KarolSamodzielna Pracownia Architektoniczna
598Krupa KazimierzKatedra Finansów i Rachunkowości
599Krupa PawełPolitechnika Lubelska
600Krupski PiotrWydział Elektrotechniki i Informatyki
601Kruszczyński KrzysztofPolitechnika Lubelska
602Krysa ElżbietaPolitechnika Lubelska
603Krysiński MarekPolitechnika Lubelska
604Krzysiak JakubPolitechnika Lubelska
605Krzywonos LeszekKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
606Krzyżak AnetaKatedra Procesów Polimerowych
607Książek AdamPolitechnika Lubelska
608Kubalińska MałgorzataKatedra Matematyki Stosowanej
609Kubieniec GrzegorzPolitechnika Lubelska
610Kucio KatarzynaPolitechnika Lubelska
611Kuczmaszewska AnnaKatedra Matematyki Stosowanej
612Kuczmaszewski JózefKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
613Kuflewska BeataPolitechnika Lubelska
614Kujan KrzysztofKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
615Kujawska JustynaInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
616Kukiełka JanPolitechnika Lubelska
617Kukiełka JerzyKatedra Dróg i Mostów
618Kulawiuk AgnieszkaPolitechnika Lubelska
619Kulig AnetaPolitechnika Lubelska
620Kulig MaciejPolitechnika Lubelska
621Kulisz D.Politechnika Lubelska
622Kulisz MonikaKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
623Kultys BartłomiejPolitechnika Lubelska
624Kunecki PiotrKatedra Geotechniki
625Kupczak ŁukaszWydział Podstaw Techniki
626Kupczyk JoannaPolitechnika Lubelska
627Kurnicki AdamKatedra Automatyki i Metrologii
628Kuryło ElżbietaKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
629Kurzei SzymonPolitechnika Lubelska
630Kuś DariuszKatedra Zarządzania
631Kusiak UrszulaPolitechnika Lubelska
632Kuśmierz LeszekKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
633Kusyk SzymonPolitechnika Lubelska
634Kuszewski GrzegorzPolitechnika Lubelska
635Kutera MateuszPolitechnika Lubelska
636Kuzioła E.Politechnika Lubelska
637Kwaśniak GrzegorzPolitechnika Lubelska
638Kwaśny ŁukaszKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
639Kwiatkowski BartłomiejKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
640Kwiatkowski MichałInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
641Kwietniewska MałgorzataKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
642Kwoka RafałInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
643Lach ZbigniewInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
644Lahutta DawidKatedra Finansów i Rachunkowości
645Lal AgnieszkaKatedra Geotechniki
646Landecka HalinaKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
647Laskowski MaciejInstytut Informatyki
648Laskowski StefanKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
649Latalski JarosławKatedra Mechaniki Stosowanej
650Latos AnnaPolitechnika Lubelska
651Lebiocka MagdalenaInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
652Lecewicz WojciechPolitechnika Lubelska
653Lechowska AnnaWydział Podstaw Techniki
654Lecki KarolPolitechnika Lubelska
655Leleń MichałKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
656Lenart IwonaPolitechnika Lubelska
657Lenartowicz AleksanderPolitechnika Lubelska
658Lenartowicz JózefSamodzielna Pracownia Architektoniczna
659Lenik KlaudiuszKatedra Podstaw Techniki
660Lenik ZygmuntKatedra Metod i Technik Nauczania
661Leśkiewicz MarcinKatedra Finansów i Rachunkowości
662Lewandowska AnnaPolitechnika Lubelska
663Lipczak BartłomiejKatedra Pojazdów Samochodowych
664Lipecki TomaszKatedra Mechaniki Budowli
665Lipnicki PiotrKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
666Lipska ElżbietaKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
667Lipski JerzyKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
668Lipski PrzemysławPolitechnika Lubelska
669Lipski StanisławPolitechnika Lubelska
670Lis BarbaraKatedra Metod i Technik Nauczania
671Lis FranciszekPolitechnika Lubelska
672Lis KonradKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
673Lis RenataKatedra Podstaw Techniki
674Lis RobertKatedra Metod i Technik Nauczania
675Lisiecki DanielPolitechnika Lubelska
676Lisiecki PawełInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
677Litak GrzegorzInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
678Litak GrzegorzKatedra Automatyzacji
679Litwin MateuszPolitechnika Lubelska
680Liwiak MichałPolitechnika Lubelska
681Lizak TomaszInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
682Longwic FilipPolitechnika Lubelska
683Longwic RafałKatedra Pojazdów Samochodowych
684Lozbin ViktorKatedra Automatyki i Metrologii
685Luganskaya SauleInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
686Lypovyi TarasPolitechnika Lubelska
687Łabacz-Kęcik AnnaPolitechnika Lubelska
688Łagód GrzegorzKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
689Łagoda MarekKatedra Dróg i Mostów
690Łagodowski ZbigniewKatedra Matematyki
691Łanczont MichałInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
692Łasocha ArturPolitechnika Lubelska
693Ławecki MarcinKatedra Zarządzania
694Ławicki TomaszInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
695Łazuka EwaKatedra Matematyki Stosowanej
696Łobaziewicz MonikaKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
697Łucjanek WiesławKatedra Mechaniki Stosowanej
698Łukasik DanielKatedra Inżynierii Materiałowej
699Łukasik EdytaInstytut Informatyki
700Łukasik KrzysztofKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
701Łukowski EmilPolitechnika Lubelska
702Łukowski MaciejPolitechnika Lubelska
703Łusiak TomaszKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
704Łyda KonradPolitechnika Lubelska
705Łygas KrystianKatedra Automatyzacji
706Machlarz RadosławKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
707Machrowska AnnaKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
708Maciaszczyk MagdalenaKatedra Marketingu
709Maciejczak DamianPolitechnika Lubelska
710Maciejewski MarcinInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
711Mączka EdwardInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
712Mączka WacławPolitechnika Lubelska
713Madej JarosławKatedra Geotechniki
714Madejski MateuszPolitechnika Lubelska
715Magryta PawełKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
716Magryta PawełPolitechnika Lubelska
717Maik RobertKatedra Marketingu
718Maik RobertKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
719Maik RobertKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
720Majcher JacekInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
721Majczak AdamKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
722Majerek DariuszKatedra Matematyki Stosowanej
723Majerski KrzysztofKatedra Inżynierii Materiałowej
724Majewski DanielPolitechnika Lubelska
725Majewski JacekKatedra Automatyki i Metrologii
726Majewski ŁukaszKatedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
727Majka MichałInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
728Majka PiotrPolitechnika Lubelska
729Makara KonradPolitechnika Lubelska
730Makarewicz AnnaKatedra Matematyki Stosowanej
731Makaruk Bartłomiej Politechnika Lubelska
732Makowski MateuszWydział Mechaniczny
733Malec AgnieszkaWydział Inżynierii Środowiska
734Malec BartoszPolitechnika Lubelska
735Malec MichałPolitechnika Lubelska
736Malec MirosławKatedra Podstaw Techniki
737Malesa BożenaInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
738Malinowska IwonaKatedra Matematyki
739Malinowski SzymonKatedra Geotechniki
740Małecka-Massalska TeresaInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
741Małek ArkadiuszPolitechnika Lubelska
742Małek ArturPolitechnika Lubelska
743Małyszek ElżbietaKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
744Małyszko TomaszPolitechnika Lubelska
745Manek AnnaKatedra Ergonomii
746Mańko MonikaPolitechnika Lubelska
747Mańko PawełWydział Mechaniczny
748Marcewicz TomaszKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
749Marczak HalinaInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
750Marczewska-Boczkowska KrystynaInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
751Mardarowicz MarekLaboratorium Analiz Środowiskowych
752Marecki KrzysztofKatedra Finansów i Rachunkowości
753Martychowiec AgnieszkaPolitechnika Lubelska
754Martychowiec AleksandraPolitechnika Lubelska
755Marucha JarosławPolitechnika Lubelska
756Marzec BartłomiejPolitechnika Lubelska
757Masłowski GrzegorzPolitechnika Lubelska
758Matczuk EwaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
759Matrychowiec AgnieszkaPolitechnika Lubelska
760Matuszak JakubKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
761Matys P.Politechnika Lubelska
762Mazur Andrzej Politechnika Lubelska
763Mazur BarbaraKatedra Zarządzania
764Mazur MirosławKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
765Mazur-Sokół AnnaPolitechnika Lubelska
766Mazurek GrzegorzKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
767Mazurek MariuszInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
768Mazurek MilenaPolitechnika Lubelska
769Mazurek PawełInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
770Mazurkiewicz DariuszKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
771Michalczyk MateuszPolitechnika Lubelska
772Michalska MagdalenaWydział Elektrotechniki i Informatyki
773Michałek WojciechPolitechnika Lubelska
774Michałowska-Samonek JoannaPolitechnika Lubelska
775Michna PawełPolitechnika Lubelska
776Mieczkowski MieczysławKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
777Miernicka DorotaPolitechnika Lubelska
778Mieszajkina ElenaKatedra Zarządzania
779Mietlicki PawełPolitechnika Lubelska
780Mika ŁukaszKatedra Konstrukcji Budowlanych
781Mikus DawidPolitechnika Lubelska
782Milczek TomaszBiuro Rzecznika Patentowego
783Miller PiotrKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
784Miłosz ElżbietaInstytut Informatyki
785Miłosz MaciejPolitechnika Lubelska
786Miłosz MarekInstytut Informatyki
787Mindur MaciejKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
788Miszczuk MagdalenaKatedra Finansów i Rachunkowości
789Mitaszka KatarzynaPolitechnika Lubelska
790Mitaszka MateuszInstytut Informatyki
791Mitczuk Piotr Politechnika Lubelska
792Mitura AndrzejKatedra Mechaniki Stosowanej
793Miturska IzabelaKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
794Montusiewicz AgnieszkaInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
795Montusiewicz JerzyInstytut Informatyki
796Moravek JanPolitechnika Lubelska
797Morek WojciechBiblioteka Politechniki Lubelskiej
798Moskaluk TomaszPolitechnika Lubelska
799Motoryn RuslanKatedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
800Mowakowski PawełPolitechnika Lubelska
801Mroczek BartłomiejKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
802Mróz AdrianPolitechnika Lubelska
803Mróz AnnaPolitechnika Lubelska
804Mucha J.Politechnika Lubelska
805Murat MałgorzataKatedra Matematyki
806Muryjas PiotrInstytut Informatyki
807Musabekova AishaPolitechnika Lubelska
808Mussabekov KanatInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
809Mussabekova AsselInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
810Mussubekov KanatPolitechnika Lubelska
811Musz-Pomorska AnnaKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
812Muszkiewicz PiotrPolitechnika Lubelska
813Muzyka KrzysztofInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
814Myka Dariusz Politechnika Lubelska
815Nafalski AndrzejInstytut Informatyki
816Najda MarcinPolitechnika Lubelska
817Nakonieczny KrzysztofKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
818Nalepa JustynaPolitechnika Lubelska
819Nalewaj KrzysztofInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
820Nazar KrzysztofPolitechnika Lubelska
821Nazaruk DamianPolitechnika Lubelska
822Nepelski KrzysztofKatedra Geotechniki
823Nguyen HuuKatedra Mechaniki Ciała Stałego
824Niechaj MarekKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
825Niedziałkowski PawełPolitechnika Lubelska
826Nieoczym AleksanderKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
827Nieoczym MarekPolitechnika Lubelska
828Niewczas AndrzejInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
829Niezgoda-Zgoda AnnaStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
830Nieznaj ErnestKatedra Matematyki
831Nowacka AgnieszkaPolitechnika Lubelska
832Nowak JarosławWydział Elektrotechniki i Informatyki
833Nowak KamilaPolitechnika Lubelska
834Nowak MagdaWydział Inżynierii Środowiska
835Nowakowski PawełPolitechnika Lubelska
836Nowicka AleksandraPolitechnika Lubelska
837Nowicki MaciejBiuro Rzecznika Patentowego
838Nowicki MarekKatedra Mechaniki Ciała Stałego
839Nowicki TomaszKatedra Mechaniki Budowli
840Nurek ŁukaszPolitechnika Lubelska
841Nycz WaldemarPolitechnika Lubelska
842Odrzywolski AdamPolitechnika Lubelska
843Ogrodniczek JacekPolitechnika Lubelska
844Okal PawełPolitechnika Lubelska
845Okoń ŁukaszPolitechnika Lubelska
846Olchowik JanInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
847Olszówka BartłomiejWydział Budownictwa i Architektury
848Olszta WenantyPolitechnika Lubelska
849Omiotek ZbigniewInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
850Opielak MarekInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
851Opoka ŁukaszKatedra Konstrukcji Budowlanych
852Orazalieva SandugashPolitechnika Lubelska
853Osak-Sidoruk MartaPolitechnika Lubelska
854Osiński MichałPolitechnika Lubelska
855Ostańska AnnaKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
856Ostapiuk MonikaKatedra Inżynierii Materiałowej
857Ostas MałgorzataBiblioteka Politechniki Lubelskiej
858Ostrowski DawidPolitechnika Lubelska
859Ostrowski MariuszPolitechnika Lubelska
860Ozga MałgorzataWydział Inżynierii Środowiska
861Ozonek JanuszInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
862Paciorkowski JakubPolitechnika Lubelska
863Palinowski DawidPolitechnika Lubelska
864Pałka KrzysztofKatedra Inżynierii Materiałowej
865Pałka TomaszKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
866Panas PatrykWydział Elektrotechniki i Informatyki
867Panasiewicz KatarzynaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
868Panasiewicz LeszekKatedra Zarządzania
869Panasiuk AnnaPolitechnika Lubelska
870Pańczyk BeataInstytut Informatyki
871Pańczyk MaciejInstytut Informatyki
872Pańczyk PiotrPolitechnika Lubelska
873Panek RafałLaboratorium Budownictwa
874Pankowski BłażejKatedra Mechaniki Ciała Stałego
875Partyka JanuszKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
876Parys TobiaszPolitechnika Lubelska
877Pasierbiewicz DamianPolitechnika Lubelska
878Pasierbiewicz KamilKatedra Inżynierii Materiałowej
879Paśnikowska MagdalenaPolitechnika Lubelska
880Paśnikowska-Łukaszuk Magdalena Katedra Podstaw Techniki
881Pastuszak KrzysztofPolitechnika Lubelska
882Paszeczko MychajłoKatedra Podstaw Techniki
883Paszko MateuszKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
884Patela AnnaPolitechnika Lubelska
885Pater ZbigniewKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
886Paul KarolPolitechnika Lubelska
887Pawłat JoannaInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
888Pawłot MirosławKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
889Pawłowska MałgorzataInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
890Pawłowski ArturInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
891Pawłowski EligiuszKatedra Automatyki i Metrologii
892Pawłowski KrzysztofKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
893Pawłowski LucjanInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
894Paździor ArturKatedra Finansów i Rachunkowości
895Paździor ArturKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
896Pazowski PiotrPolitechnika Lubelska
897Pcian MieczysławInstytut Informatyki
898Pedryc AgnieszkaPolitechnika Lubelska
899Pedryc Aleksandra Politechnika Lubelska
900Pędzioł MateuszPolitechnika Lubelska
901Pełczyński TadeuszPolitechnika Lubelska
902Pełka-Smętek KatarzynaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
903Penkała PiotrInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
904Perduta-Dybiec AnnaPolitechnika Lubelska
905Petryc Aleksandra Politechnika Lubelska
906Petryc AleksandraPolitechnika Lubelska
907Piątek RadosławPolitechnika Lubelska
908Piechniak PiotrPolitechnika Lubelska
909Piechnik MateuszPolitechnika Lubelska
910Pieczka MichałPolitechnika Lubelska
911Pieniak DanielPolitechnika Lubelska
912Pieńko MichałKatedra Mechaniki Budowli
913Piernikarski DariuszInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
914Piesiak JacekPolitechnika Lubelska
915Pieśko PawełKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
916Pietras DanielKatedra Mechaniki Ciała Stałego
917Pietras MagdalenaPolitechnika Lubelska
918Pietraszek JustynaKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
919Pietrykowski KonradKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
920Pietrzela RadosławPolitechnika Lubelska
921Pietrzyk WiktorKatedra Inżynierii Komputerowej i Elektrycznej
922Pietrzyk-Leonowicz StanisławaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
923Pietura RadosławPolitechnika Lubelska
924Pijarski PawełKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
925Pikula TomaszInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
926Piłat MagdalenaPolitechnika Lubelska
927Piłat MarcinPolitechnika Lubelska
928Piłat SebastianPolitechnika Lubelska
929Piotrowicz AdamInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
930Piotrowska KatarzynaPolitechnika Lubelska
931Piotrowska KatarzynaInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
932Piskorska Paulina Politechnika Lubelska
933Piskur PiotrPolitechnika Lubelska
934Piwko KamilPolitechnika Lubelska
935Pizoń JakubPolitechnika Lubelska
936Plak WojciechPolitechnika Lubelska
937Plechawska-Wójcik MałgorzataInstytut Informatyki
938Plewik MateuszPolitechnika Lubelska
939Pluta WioletaPolitechnika Lubelska
940Płaska StanisławKatedra Automatyzacji
941Płaza MilenaPolitechnika Lubelska
942Płecha AgataPolitechnika Lubelska
943Płoszaj AgataPolitechnika Lubelska
944Podgórski JerzyKatedra Mechaniki Budowli
945Podgorski MateuszWydział Elektrotechniki i Informatyki
946Pokrywiński KarolPolitechnika Lubelska
947Polak WiesławKatedra Fizyki Stosowanej
948Poleszak SebastianPolitechnika Lubelska
949Połecki ZbigniewKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
950Połednik BernardKatedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
951Pomorska-Kowalczyk AnnaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
952Ponieważ GrzegorzKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
953Popek DominikaPolitechnika Lubelska
954Popiel PiotrInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
955Popko ArturKatedra Podstaw Techniki
956Poręba KrystynaPolitechnika Lubelska
957Porzak MarcinPolitechnika Lubelska
958Powroźnik PawełInstytut Informatyki
959Prażmo PatrycjaPolitechnika Lubelska
960Próchniak TomaszPolitechnika Lubelska
961Prokhorov SerhiiPolitechnika Lubelska
962Prokop PawełInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
963Prószyński AdamKatedra Fizyki Stosowanej
964Prus PawełPolitechnika Lubelska
965Prus WojciechWydział Elektrotechniki i Informatyki
966Pryszczewski MariuszPolitechnika Lubelska
967Przech PiotrPolitechnika Lubelska
968Przesmycka NataliaKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
969Przyłucki SławomirInstytut Informatyki
970Przystupa KrzysztofKatedra Automatyzacji
971Przysucha BartoszKatedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
972Przytuła K.Politechnika Lubelska
973Przywara HubertPolitechnika Lubelska
974Pszczoła-Pasierbiewicz IzabelaStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
975Ptaszyński DamianPolitechnika Lubelska
976Puchtel AleksandraPolitechnika Lubelska
977Puchtel SebastianPolitechnika Lubelska
978Pudło PrzemysławPolitechnika Lubelska
979Pyda AdrianPolitechnika Lubelska
980Pylak KonradKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
981Pylak KorneliuszKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
982Pyła MichałPolitechnika Lubelska
983Pyszniak KonradPolitechnika Lubelska
984Pytka JarosławKatedra Pojazdów Samochodowych
985Pytlarz ElżbietaKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
986Raczkowski AndrzejKatedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
987Raczyńska AnnaPolitechnika Lubelska
988Raczyńska JolantaPolitechnika Lubelska
989Radziewanowski ZbigniewSamodzielna Pracownia Architektoniczna
990Radzik KamilWydział Elektrotechniki i Informatyki
991Rajtar MateuszPolitechnika Lubelska
992Rarot HalinaKatedra Metod i Technik Nauczania
993Ratajczyk TomaszPolitechnika Lubelska
994Ratajewicz-Mikołajczak ElżbietaInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
995Rawski DamianPolitechnika Lubelska
996Rękas JoannaKatedra Mechaniki Stosowanej
997Reszka MagdalenaPolitechnika Lubelska
998Robak AleksanderKatedra Mechaniki Budowli
999Rogalska MagdalenaKatedra Inżynierii Procesów Budowlanych
1000Rogalski PrzemysławKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
1001Rokicka MagdalenaPolitechnika Lubelska
1002Rola MichałPolitechnika Lubelska
1003Rompała WładysławKatedra Matematyki Stosowanej
1004Rosa WojciechKatedra Matematyki Stosowanej
1005Rososzczuk RenataKatedra Matematyki Stosowanej
1006Różalski RafałPolitechnika Lubelska
1007Rożej AgnieszkaKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1008Rozpędowski JakubPolitechnika Lubelska
1009Rozwałka OlgaPolitechnika Lubelska
1010Różyło PatrykKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1011Ruchomski LeszekInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1012Rudawska AnnaKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1013Rudzik MichałPolitechnika Lubelska
1014Rupiewicz MarcinPolitechnika Lubelska
1015Rusinek RafałKatedra Mechaniki Stosowanej
1016Ruszniak PatrycjaPolitechnika Lubelska
1017Rut BartłomiejLaboratorium Analiz Środowiskowych
1018Rutka ZygmuntPolitechnika Lubelska
1019Rutkowski ŁukaszPolitechnika Lubelska
1020Rybak ArkadiuszInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1021Rybicka IwonaWydział Mechaniczny
1022Rybicka IwonaInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1023Rychkov PetroKatedra Konserwacji Zabytków
1024Rykowski DamianPolitechnika Lubelska
1025Rymarz JoannaInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1026Rysak AndrzejInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1027Rzążewski MichałPolitechnika Lubelska
1028Rzeczkowski JakubPolitechnika Lubelska
1029Rzemieniak MagdalenaKatedra Marketingu
1030Rzepecka AnnaKatedra Inżynierii Materiałowej
1031Rzepecki AdamKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1032Rzepecki ŁukaszKatedra Inżynierii Procesów Budowlanych
1033Rzepka AgnieszkaKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1034Rzymowski WitoldKatedra Matematyki Stosowanej
1035Sadikova GulnarPolitechnika Lubelska
1036Sadowski TomaszKatedra Mechaniki Ciała Stałego
1037Sagan ŁukaszPolitechnika Lubelska
1038Sagymbekova AzharInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1039Samborski MarcinKatedra Konstrukcji Budowlanych
1040Samborski SylwesterKatedra Mechaniki Stosowanej
1041Samołyk GrzegorzKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1042Samoń RadosławWydział Elektrotechniki i Informatyki
1043Samujło BronisławKatedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
1044Sander PrzemysławKatedra Pojazdów Samochodowych
1045Saneluta CzesławPolitechnika Lubelska
1046Sangwal KeshraKatedra Fizyki Stosowanej
1047Sarnowski CezaryInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1048Sasimowski EmilKatedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
1049Sawa JózefPolitechnika Lubelska
1050Sawa WeronikaPolitechnika Lubelska
1051Sawczuk MagdalenaPolitechnika Lubelska
1052Sawczuk PawełPolitechnika Lubelska
1053Sawicka BognaKatedra Finansów i Rachunkowości
1054Sawicki DanielInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1055Sawicki MateuszPolitechnika Lubelska
1056Schabowska KrystynaKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1057Schmidtke MarcinPolitechnika Lubelska
1058Ścierka TomaszPolitechnika Lubelska
1059Ścirka TomaszPolitechnika Lubelska
1060Selwa RafałPolitechnika Lubelska
1061Semeniuk AleksandraPolitechnika Lubelska
1062Semeniuk ArkadiuszPolitechnika Lubelska
1063Semeniuk MarcinPolitechnika Lubelska
1064Semotiuk LeszekKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1065Serej MichałPolitechnika Lubelska
1066Sereja KlaraKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1067Serwatko PrzemysławPolitechnika Lubelska
1068Serwin SebastianPolitechnika Lubelska
1069Siadkowska KseniaKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1070Sidor KarolKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1071Sidor TomaszPolitechnika Lubelska
1072Sidorowicz Ł.Politechnika Lubelska
1073Siebyła KamilPolitechnika Lubelska
1074Siedliska KarolinaInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1075Siemionek EwaKatedra Pojazdów Samochodowych
1076Siestrzewitowska MarzenaKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
1077Sikora JanInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1078Sikora JanuszKatedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
1079Sikora JarosławKatedra Automatyki i Metrologii
1080Sikora RobertPolitechnika Lubelska
1081Siłuch DariuszPolitechnika Lubelska
1082Sitko JoannaKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1083Sitko WłodzimierzKatedra Zarządzania
1084Siuta-Olcha AlicjaKatedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
1085Skalski DominikPolitechnika Lubelska
1086Skiba KrzysztofKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1087Skoczylas AgnieszkaKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1088Skoczylas OlgaSamodzielna Pracownia Architektoniczna
1089Skorupski KrzysztofInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1090Skowron ŁukaszKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1091Skowron ŁukaszKatedra Marketingu
1092Skowron StanisławKatedra Marketingu
1093Skowron StanisławKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
1094Skowroński PiotrPolitechnika Lubelska
1095Skrobowski MateuszPolitechnika Lubelska
1096Skrochocki Daniel Politechnika Lubelska
1097Skublewska-Paszkowska MariaInstytut Informatyki
1098Skulimowski StanisławInstytut Informatyki
1099Skwarczyński MariuszKatedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
1100Śledziewski KrzysztofKatedra Dróg i Mostów
1101Śliczniak TomaszKatedra Pojazdów Samochodowych
1102Ślisz SebastianPolitechnika Lubelska
1103Ślusarczyk StanisławKatedra Marketingu
1104Sławiński ŁukaszPolitechnika Lubelska
1105Słoma JolantaKatedra Geotechniki
1106Słoniec JolantaKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1107Słowik MartaKatedra Konstrukcji Budowlanych
1108Sługocki MichałPolitechnika Lubelska
1109Słupski StanisławPolitechnika Lubelska
1110Słyk A.Politechnika Lubelska
1111Smagowski WojciechKatedra Mechaniki Stosowanej
1112Smarzewski PiotrKatedra Konstrukcji Budowlanych
1113Śmiech MateuszPolitechnika Lubelska
1114Smolarz AndrzejInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1115Smołka JakubInstytut Informatyki
1116Smołka JanPolitechnika Lubelska
1117Snela MałgorzataKatedra Konstrukcji Budowlanych
1118Śniadkowski MariuszKatedra Metod i Technik Nauczania
1119Snopek MateuszPolitechnika Lubelska
1120Sobańska KatarzynaInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1121Sobaszek ŁukaszInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1122Sobczak-Kneć MagdalenaInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1123Sobczuk HenrykKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1124Sobka MariuszKatedra Zarządzania
1125Sochaczewski Rafał Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1126Sokół DanielPolitechnika Lubelska
1127Sokół PawełPolitechnika Lubelska
1128Sokołowski PatrykPolitechnika Lubelska
1129Soldatov V. Politechnika Lubelska
1130Sołtys MateuszPolitechnika Lubelska
1131Sordyl MichałWydział Podstaw Techniki
1132Sorokatyi RuslanKatedra Podstaw Techniki
1133Sosik PawełPolitechnika Lubelska
1134Sosińska-Wit MałgorzataKatedra Finansów i Rachunkowości
1135Sosnowski ŁukaszPolitechnika Lubelska
1136Sotskyi BohdanPolitechnika Lubelska
1137Śpiewla EdwardPolitechnika Lubelska
1138Stabrowski MarekInstytut Informatyki
1139Stachowski RafałPolitechnika Lubelska
1140Stachura AdamKatedra Matematyki Stosowanej
1141Stachyra ZenonaKatedra Metod i Technik Nauczania
1142Stączek PawełKatedra Automatyzacji
1143Stasiak ZuzannaPolitechnika Lubelska
1144Staszek JarosławPolitechnika Lubelska
1145Staszewska EwelinaPolitechnika Lubelska
1146Staszowska AmeliaKatedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
1147Stec KamilPolitechnika Lubelska
1148Stefańczak BartłomiejPolitechnika Lubelska
1149Stefanek StanisławInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1150Steliga KatarzynaKatedra Matematyki
1151Stępień ŁukaszKatedra Matematyki
1152Stępkowska KlaudiaPolitechnika Lubelska
1153Stępniak PatrycjaPolitechnika Lubelska
1154Stępniak PiotrInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1155Stępniewski AndrzejKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1156Stępniewski WitoldKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1157Stopa PiotrPolitechnika Lubelska
1158Stryczewska HenrykaInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1159Stupnicka HannaKatedra Inżynierii Materiałowej
1160Styczeń JoannaKatedra Budownictwa Ogólnego
1161Styk AleksandraPolitechnika Lubelska
1162Styła SebastianInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1163Such MaciejPolitechnika Lubelska
1164Suchorab PawełKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1165Suchorab ZbigniewKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1166Sułek MariuszPolitechnika Lubelska
1167Sumorek AndrzejKatedra Mechaniki Budowli
1168Suprunûk Oksana Politechnika Lubelska
1169Surdacka M.Politechnika Lubelska
1170Surdacki PawełInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1171Surdacki PiotrKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1172Surmacz PiotrKatedra Konserwacji Zabytków
1173Surowiec AgnieszkaKatedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
1174Surowska BarbaraKatedra Inżynierii Materiałowej
1175Surtel WojciechInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1176Świątek DariuszPolitechnika Lubelska
1177Świć AntoniInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1178Świderczuk KatarzynaPolitechnika Lubelska
1179Świderska AnetaPolitechnika Lubelska
1180Świetlicki Mateusz Politechnika Lubelska
1181Świetlicki MichałKatedra Fizyki Stosowanej
1182Świtnicka KarolinaPolitechnika Lubelska
1183Świtoniak BarbaraKatedra Matematyki
1184Sybilski DariuszKatedra Geotechniki
1185Sykut BarbaraInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1186Syrotiuk KaterynaPolitechnika Lubelska
1187Syta ArkadiuszInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1188Szabelski JakubInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1189Szabelski KazimierzPolitechnika Lubelska
1190Szadura PrzemysławPolitechnika Lubelska
1191Szafranek AnnaKatedra Mechaniki Ciała Stałego
1192Szafraniec MałgorzataPolitechnika Lubelska
1193Szafraniec MonikaPolitechnika Lubelska
1194Szaja AleksandraInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1195Szala MirosławKatedra Inżynierii Materiałowej
1196Szapiel MariaInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1197Szatkowska MałgorzataPolitechnika Lubelska
1198Szatkowski KazimierzKatedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1199Szczepaniak JędrzejPolitechnika Lubelska
1200Szczepaniak LeszekKatedra Automatyki i Metrologii
1201Szcześniak WacławKatedra Dróg i Mostów
1202Szczęsny PiotrInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1203Szeląg MaciejKatedra Budownictwa Ogólnego
1204Szerafin JerzyKatedra Konstrukcji Budowlanych
1205Szewczak AndrzejKatedra Budownictwa Ogólnego
1206Szewczak IlonaKatedra Konstrukcji Budowlanych
1207Szewczyk JarosławPolitechnika Lubelska
1208Szewczyk MiłoszPolitechnika Lubelska
1209Szewczyk SławomirKatedra Inżynierii Materiałowej
1210Szklarek KarolKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1211Szlachetka MarcinKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1212Szmit ZofiaKatedra Mechaniki Stosowanej
1213Szmygin BogusławKatedra Konserwacji Zabytków
1214Szokało AgnieszkaWydział Mechaniczny
1215Szostak BartoszKatedra Konserwacji Zabytków
1216Szot TomaszPolitechnika Lubelska
1217Sztorc PiotrPolitechnika Lubelska
1218Szulej JacekKatedra Mechaniki Budowli
1219Szulżyk-Cieplak JoannaKatedra Podstaw Techniki
1220Szumański KazimierzKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1221Szuster JanuszKatedra Matematyki Stosowanej
1222Szuster TomaszBiblioteka Politechniki Lubelskiej
1223Szwed GrzegorzKatedra Podstaw Techniki
1224Szydło KamilKatedra Pojazdów Samochodowych
1225Szymaniak GabrielKatedra Pojazdów Samochodowych
1226Szymczuk DariuszInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1227Szymczyk TomaszInstytut Informatyki
1228Szymoniuk BarbaraKatedra Marketingu
1229Szymura TeresaKatedra Inżynierii Procesów Budowlanych
1230Szypulski MaciejWydział Elektrotechniki i Informatyki
1231Szyszko GrzegorzPolitechnika Lubelska
1232Talarek MariuszPolitechnika Lubelska
1233Talatycki GrzegorzPolitechnika Lubelska
1234Tanaś AgnieszkaInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1235Tanaś JacekInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1236Tarkowski PiotrKatedra Pojazdów Samochodowych
1237Tarkowski SławomirInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1238Tarnogórska AnetaPolitechnika Lubelska
1239Tatarczak AnnaKatedra Budownictwa Ogólnego
1240Tatarczak JarosławKatedra Automatyki i Metrologii
1241Tatsiy RomanKatedra Matematyki Stosowanej
1242Terebun PiotrInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1243Teter AndrzejKatedra Mechaniki Stosowanej
1244Tkaczyk DorotaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
1245Toborek KatarzynaKatedra Matematyki
1246Toborek KrzysztofPolitechnika Lubelska
1247Tofil ArkadiuszKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1248Tokovarov MikhailInstytut Informatyki
1249Tomaszewski AndrzejKatedra Konserwacji Zabytków
1250Tomaszewski JacekKatedra Zarządzania
1251Tomczak JanuszKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1252Tomczak ŁukaszBiblioteka Politechniki Lubelskiej
1253Tomczak MichałKatedra Inżynierii Procesów Budowlanych
1254Tor-Świątek AnetaKatedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
1255Trąbka-Więcław KatarzynaInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1256Trammer HubertKatedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
1257Trochonowicz MaciejKatedra Konserwacji Zabytków
1258Trociuk PawełPolitechnika Lubelska
1259Trociuk PiotrPolitechnika Lubelska
1260Troncewicz-Świtek AgataInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1261Trzciński AndrzejKatedra Inżynierii Materiałowej
1262Tulwin TytusKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1263Turczyński ŁukaszPolitechnika Lubelska
1264Turowski ŁukaszPolitechnika Lubelska
1265Turski PrzemysławPolitechnika Lubelska
1266Tyda RobertPolitechnika Lubelska
1267Tymburski KrzysztofInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1268Urbański JanuszPolitechnika Lubelska
1269Urzędowski ArkadiuszKatedra Podstaw Techniki
1270Uvaysova Svetlana Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1271Viktarovich NadzeyaKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1272Vrana MichałPolitechnika Lubelska
1273Wac-Włodarczyk AndrzejInstytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1274Wącior MaciejPolitechnika Lubelska
1275Wągrowska MonikaPolitechnika Lubelska
1276Wajszczak E.Politechnika Lubelska
1277Walczak MariuszKatedra Inżynierii Materiałowej
1278Walczuk PatrycjaPolitechnika Lubelska
1279Walczuk SławomirPolitechnika Lubelska
1280Walczyna AnnaKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
1281Walczyna AnnaKatedra Ergonomii
1282Wancerz MarekKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1283Wancerz PawełPolitechnika Lubelska
1284Waniurski JózefKatedra Matematyki Stosowanej
1285Waniurski PiotrInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1286Warda PiotrKatedra Automatyki i Metrologii
1287Warda TomaszKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1288Waręciak PawełPolitechnika Lubelska
1289Wargulak KarolinaPolitechnika Lubelska
1290Warmińska AnnaKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1291Warmiński JerzyKatedra Mechaniki Stosowanej
1292Warowny TomaszKatedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
1293Warzyszak EdytaPolitechnika Lubelska
1294Wasąg HenrykInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
1295Wasilewski AdamKatedra Budownictwa Ogólnego
1296Waszczyńska MagdalenaPolitechnika Lubelska
1297Wawer KamilPolitechnika Lubelska
1298Wawrzyk MartynaPolitechnika Lubelska
1299Wcisło MarcinPolitechnika Lubelska
1300Węcławski TomaszPolitechnika Lubelska
1301Węgierek PawełKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
1302Wegner PatrykPolitechnika Lubelska
1303Weinper KatarzynaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
1304Wendeker MirosławKatedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1305Weremczuk AndrzejKatedra Mechaniki Stosowanej
1306Wernio PiotrPolitechnika Lubelska
1307Weroński AndrzejKatedra Inżynierii Materiałowej
1308Weroński WiesławPolitechnika Lubelska
1309Wesołowska KingaPolitechnika Lubelska
1310Wiak TomaszPolitechnika Lubelska
1311Widomski MarcinKatedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1312Widz KatarzynaPolitechnika Lubelska
1313Wiechecki WiesławKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1314Wieczorkiewicz EdytaPolitechnika Lubelska
1315Wieczorkiewicz JakubPolitechnika Lubelska
1316Wielgos PiotrKatedra Mechaniki Budowli
1317Wilczek SebastianPolitechnika Lubelska
1318Wilczyńska M.Politechnika Lubelska
1319Winiarski GrzegorzKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1320Wińska MonikaPolitechnika Lubelska
1321Wiśniewski EmilPolitechnika Lubelska
1322Wit BogdanKatedra Zarządzania
1323Witek BeataPolitechnika Lubelska
1324Witkowski JacekKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1325Wlaź PawełKatedra Matematyki Stosowanej
1326Wlazło MagdalenaPolitechnika Lubelska
1327Włodarczyk MaciejKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1328Włosek Rafał Politechnika Lubelska
1329Wójcicka-Migasiuk DorotaKatedra Podstaw Techniki
1330Wójcicki PiotrInstytut Informatyki
1331Wojciechowska KrystynaKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
1332Wojciechowska KrystynaKatedra Ergonomii
1333Wojciechowski ŁukaszInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1334Wójcik AgataPolitechnika Lubelska
1335Wójcik AndrzejKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1336Wójcik AngelikaPolitechnika Lubelska
1337Wójcik EmilPolitechnika Lubelska
1338Wójcik KatarzynaPolitechnika Lubelska
1339Wójcik ŁukaszKatedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1340Wójcik WaldemarInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1341Wójcik WiesławKatedra Podstaw Techniki
1342Wójcik WładysławKatedra Automatyzacji
1343Wójcik-Oliveira KatarzynaWydział Inżynierii Środowiska
1344Wojdyga AleksanderInstytut Informatyki
1345Wojtal MateuszPolitechnika Lubelska
1346Wójtowicz Piotr Politechnika Lubelska
1347Wolińska AnnaPolitechnika Lubelska
1348Woliński PawełPolitechnika Lubelska
1349Wolski PiotrPolitechnika Lubelska
1350Wolszczak PiotrKatedra Automatyzacji
1351Wołos DariuszInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1352Wośko ElzbietaPolitechnika Lubelska
1353Woszuk AgnieszkaKatedra Geotechniki
1354Woźniak GracjanaKatedra Pojazdów Samochodowych
1355Woźniak ŁukaszWydział Elektrotechniki i Informatyki
1356Woźniak MagdalenaPolitechnika Lubelska
1357Woźniak Michał Politechnika Lubelska
1358Woźniak PaulinaPolitechnika Lubelska
1359Wrana JanSamodzielna Pracownia Architektoniczna
1360Wróbel KatarzynaPolitechnika Lubelska
1361Wrona JanPolitechnika Lubelska
1362Wrona MonikaWydział Podstaw Techniki
1363Wrona RafałInstytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1364Wronka JustynaPolitechnika Lubelska
1365Wrótniak KamilPolitechnika Lubelska
1366Wrzos ArkadiuszPolitechnika Lubelska
1367Wrzyszcz AnetaPolitechnika Lubelska
1368Wydra MichałKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1369Wyrwisz JoannaKatedra Marketingu
1370Wysmulski PawełKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1371Wysocka SylwiaPolitechnika Lubelska
1372Wyszyńska Katarzyna Politechnika Lubelska
1373Yakymiv Sofiia Politechnika Lubelska
1374Yesmakhanova LauraInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1375Zablodska MariiaPolitechnika Lubelska
1376Zachaj AnnaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
1377Zacharska EwaInstytut Inżynierii Ochrony Środowiska
1378Zagórski IreneuszKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1379Zając EwelinaPolitechnika Lubelska
1380Zajączkowski Paweł Politechnika Lubelska
1381Żak EdwardKatedra Automatyki i Metrologii
1382Zaleska AnnaPolitechnika Lubelska
1383Zaleski KazimierzKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1384Zalewska AnnaKatedra Pojazdów Samochodowych
1385Zalewski BartłomiejPolitechnika Lubelska
1386Zaniuk IlonaPolitechnika Lubelska
1387Zaprawa PawełInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1388Zarzeczny DawidWydział Elektrotechniki i Informatyki
1389Zarzeka-Raczkowska EwaKatedra Mechaniki Ciała Stałego
1390Zaszczyńska AngelikaPolitechnika Lubelska
1391Zavadskiy VladislavKatedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1392Zawada-Michałowska MagdalenaKatedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1393Zawiślak BartłomiejPolitechnika Lubelska
1394Zbańska MartaBiblioteka Politechniki Lubelskiej
1395Zdeb MagdalenaInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1396Zdunek ŁukaszPolitechnika Lubelska
1397Zdyb AgataInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1398Żelazek KamilPolitechnika Lubelska
1399Żelazna AgnieszkaInstytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1400Żelazna AnnaKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1401Żelazo PawełPolitechnika Lubelska
1402Zgryza ŁukaszPolitechnika Lubelska
1403Ziarno AgnieszkaPolitechnika Lubelska
1404Zięba KatarzynaPolitechnika Lubelska
1405Zielińska KatarzynaKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1406Zielińska MariaKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1407Zieliński BartłomiejPolitechnika Lubelska
1408Zieliński DariuszKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1409Zieliński JacekPolitechnika Lubelska
1410Zieliński MateuszPolitechnika Lubelska
1411Zieliński PawełPolitechnika Lubelska
1412Zieliński TomaszInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1413Zieliński WojciechKatedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1414Ziemba MaciejKatedra Matematyki
1415Zientarski TomaszInstytut Informatyki
1416Ziętek ŁukaszPolitechnika Lubelska
1417Ziń PiotrKatedra Zarządzania
1418Zioło PawełPolitechnika Lubelska
1419Żminda TomaszKatedra Finansów i Rachunkowości
1420Żminda TomaszKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1421Żminda TomaszKatedra Strategii i Projektowania Biznesu
1422Żminda ZygmuntKatedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1423Zniszczyński AndrzejKatedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1424Żołnik PiotrPolitechnika Lubelska
1425Zubik AnnaPolitechnika Lubelska
1426Zubrzycki JarosławInstytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1427Zuchora Konrad Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1428Żukowicz PiotrPolitechnika Lubelska
1429Żukowski PawełKatedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
1430Żurek SebastianPolitechnika Lubelska
1431Zvarych PavloPolitechnika Lubelska
1432Zwolan StanisławKatedra Ergonomii
1433Zychowicz ŁukaszWydział Elektrotechniki i Informatyki
1434Życzyńska AnnaKatedra Konserwacji Zabytków
1435Zyga EwaPolitechnika Lubelska
1436Zyga JacekKatedra Geotechniki
1437Zygmunt KonradPolitechnika Lubelska
1438Zygo JarosławPolitechnika Lubelska
1439Żyła KamilInstytut Informatyki
1440Zyska TomaszInstytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1441Żyśko AndrzejPolitechnika Lubelska