Formularz do publikacji pracowników PL dostępny TUTAJ

Raporty - lista autorów

Liczba autorów: 1324
Lp. Autor Jednostka organizacyjna
1 Abdreshova Samal Politechnika Lubelska
2 Adamczyk Jerzy Katedra Konserwacji Zabytków
3 Adamczyk Łukasz Politechnika Lubelska
4 Adamczyk Wojciech Katedra Budownictwa Ogólnego
5 Adamek Sylwester Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
6 Adamiak Michał Politechnika Lubelska
7 Adamiec Marek Katedra Pojazdów Samochodowych
8 Adamowicz Daniel Politechnika Lubelska
9 Aftyka Michał Politechnika Lubelska
10 Anasiewicz Kamil Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
11 Anasiewicz Rafał Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
12 Andrusiuk Aleksandra Politechnika Lubelska
13 Annabaev Azamat Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
14 Arent Anna Katedra Zarządzania
15 Augustyniak Michał Politechnika Lubelska
16 Augustyniak Michał Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
17 Augustynowicz Dorota Politechnika Lubelska
18 Badurowicz Marcin Instytut Informatyki
19 Bagiński Dobrosław Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
20 Banach Henryk Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
21 Banachewicz Wiesława Katedra Konstrukcji Budowlanych
22 Banak Ewa Katedra Konserwacji Zabytków
23 Banaś Jarosław Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
24 Banaszkiewicz Karol Politechnika Lubelska
25 Bandura Lidia Katedra Geotechniki
26 Banek Tadeusz Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
27 Bańkowski Wojciech Katedra Dróg i Mostów
28 Baran Katarzyna Instytut Informatyki
29 Barańska Kamila Politechnika Lubelska
30 Barański Grzegorz Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
31 Barnat-Hunek Danuta Katedra Budownictwa Ogólnego
32 Barszcz Marcin Katedra Podstaw Techniki
33 Bartkiewicz Łukasz Politechnika Lubelska
34 Bartnicki Jarosław Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
35 Baum Tadeusz Katedra Ergonomii
36 Bęc Jarosław Katedra Mechaniki Budowli
37 Bednarz Marcin Politechnika Lubelska
38 Beer-Lech Karolina Katedra Inżynierii Materiałowej
39 Bejm Artur Politechnika Lubelska
40 Bevz Mykola Katedra Konserwacji Zabytków
41 Białasz Sebastian Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
42 Białek Karolina Katedra Finansów i Rachunkowości
43 Biały Michał Politechnika Lubelska
44 Bielak Łukasz Politechnika Lubelska
45 Bielecki Piotr Politechnika Lubelska
46 Bieniaś Jarosław Katedra Inżynierii Materiałowej
47 Bihun Oleh Politechnika Lubelska
48 Billewicz Piotr Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
49 Bilska Izabela Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
50 Biruk Katarzyna Politechnika Lubelska
51 Biruk Sławomir Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
52 Bis Jakub Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
53 Bis Marta Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
54 Bis Marta Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
55 Blicharz Piotr Katedra Marketingu
56 Blicharz Piotr Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
57 Błaszczak Marek Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
58 Błaszczuk Karolina Politechnika Lubelska
59 Bławucki Stanisław Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
60 Błażejewska Angelika Politechnika Lubelska
61 Błaziak Michał Politechnika Lubelska
62 Błazik-Borowa Ewa Katedra Mechaniki Budowli
63 Bobrowski Adam Katedra Matematyki
64 Bocheński Marcin Katedra Mechaniki Stosowanej
65 Bochiński Marcin Politechnika Lubelska
66 Bocian Brygida Politechnika Lubelska
67 Bogucki Marcin Katedra Automatyzacji
68 Boguszewska Kamila Samodzielna Pracownia Architektoniczna
69 Boguta Artur Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
70 Bohatkiewicz Janusz Katedra Dróg i Mostów
71 Boiko Oleksandr Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
72 Bojanowska Agnieszka Katedra Marketingu
73 Bojar Ewa Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
74 Bojar Matylda Katedra Zarządzania
75 Bondariev Vitalii Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
76 Bonetyński Kazimierz Politechnika Lubelska
77 Borc Jarosław Katedra Fizyki Stosowanej
78 Borc Robert Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
79 Borecka Grażyna Katedra Mechaniki Ciała Stałego
80 Borecka Monika Biblioteka Politechniki Lubelskiej
81 Borkowski Mateusz Politechnika Lubelska
82 Borowiec Marek Katedra Mechaniki Stosowanej
83 Borowiec Paulina Politechnika Lubelska
84 Borowiec Rafał Politechnika Lubelska
85 Borowski Gabriel Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
86 Borowski Łukasz Katedra Geotechniki
87 Borowski Witold Katedra Geotechniki
88 Boryga Paulina Politechnika Lubelska
89 Borys Magdalena Instytut Informatyki
90 Borysiewicz Mieczysław Politechnika Lubelska
91 Braniewska Magdalena Politechnika Lubelska
92 Broniszewski Tomasz Politechnika Lubelska
93 Brych Łukasz Politechnika Lubelska
94 Brzozowska Małgorzata Politechnika Lubelska
95 Brzozowski Jarosław Politechnika Lubelska
96 Brzyski Przemysław Katedra Budownictwa Ogólnego
97 Buchowiecki Paweł Politechnika Lubelska
98 Bucoń Robert Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
99 Buczaj Marcin Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
100 Budzyński Adrian Politechnika Lubelska
101 Budzyński Daniel Politechnika Lubelska
102 Budzyński Piotr Katedra Pojazdów Samochodowych
103 Budzyński Waldemar Katedra Budownictwa Ogólnego
104 Buk Patryk Politechnika Lubelska
105 Bukała Kamil Politechnika Lubelska
106 Bulzak Tomasz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
107 Buraczyńska Barbara Katedra Podstaw Techniki
108 Burek Rudolf Politechnika Lubelska
109 Buryta Michał Politechnika Lubelska
110 Caban Jacek Politechnika Lubelska
111 Caban Marcin Politechnika Lubelska
112 Cao Yucheng Politechnika Lubelska
113 Cechowicz Radosław Katedra Automatyzacji
114 Cel Wojciech Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
115 Celejewski Filip Politechnika Lubelska
116 Celoch Hanna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
117 Chabanyuk Yaroslav Katedra Matematyki Stosowanej
118 Chabros Katarzyna Politechnika Lubelska
119 Chabros Milena Politechnika Lubelska
120 Chaika Vladyslav Politechnika Lubelska
121 Charlak Michał Katedra Podstaw Techniki
122 Chęć-Małyszek Agnieszka Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
123 Chernets Myron Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
124 Chmiel Monika Politechnika Lubelska
125 Chmielewski Artur Politechnika Lubelska
126 Chmielewski Artur Politechnika Lubelska
127 Chmielewski Tomasz Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
128 Chocyk Dariusz Katedra Fizyki Stosowanej
129 Chodurski Marek Politechnika Lubelska
130 Cholewa Tomasz Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
131 Cholewa-Wiktor Marta Katedra Zarządzania
132 Cholewiński Michał Politechnika Lubelska
133 Choma Artur Wydział Inżynierii Środowiska
134 Chomczyńska Mariola Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
135 Chrapowicki Paweł Lubelskie Centrum Transferu Technologii
136 Chromiec Aleksandra Wydział Mechaniczny
137 Chruścicki Michał Politechnika Lubelska
138 Chruściel Mateusz Politechnika Lubelska
139 Chuba Arleta Politechnika Lubelska
140 Chudy K. Politechnika Lubelska
141 Cichorzewska Marzena Katedra Zarządzania
142 Cichosz Joanna Katedra Mechaniki Ciała Stałego
143 Ciecieląg Krzysztof Politechnika Lubelska
144 Ciemny Katarzyna Politechnika Lubelska
145 Cieplak Tomasz Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
146 Cieślak Krystian Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
147 Cieślak Waldemar Katedra Matematyki Stosowanej
148 Cieślak-Włosek Anna Katedra Budownictwa Ogólnego
149 Cieślar Michał Politechnika Lubelska
150 Cięszczyk Sławomir Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
151 Ciężak Tadeusz Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
152 Cimek Ewelina Politechnika Lubelska
153 Ciosmak Małgorzata Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
154 Czajka Błażej Politechnika Lubelska
155 Czapla Agnieszka Politechnika Lubelska
156 Czapla K. Politechnika Lubelska
157 Czarnacka Karolina Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
158 Czarnecka Wioleta Katedra Dróg i Mostów
159 Czarnecki Mateusz Politechnika Lubelska
160 Czarnigowska Agata Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
161 Czarnigowski Jacek Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
162 Czarnocka Elżbieta Katedra Marketingu
163 Czarnocka Elzbieta Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
164 Czarnocki Krzysztof Katedra Ergonomii
165 Czarnota Monika Politechnika Lubelska
166 Czechowska-Kosacka Aneta Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
167 Czerniec Myron Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
168 Czerski Dariusz Politechnika Lubelska
169 Czerwińska Magdalena Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
170 Czerwiński Dariusz Instytut Informatyki
171 Czerwiński Jacek Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
172 Czop Katarzyna Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
173 Czubacka Wioletta Politechnika Lubelska
174 Czwórnóg Monika Politechnika Lubelska
175 Czyż Daniel Politechnika Lubelska
176 Czyż Zbigniew Wydział Mechaniczny
177 Dąbek Anna Politechnika Lubelska
178 Dąbrowski Mariusz Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
179 Dąbrowski Piotr Politechnika Lubelska
180 Dadej Konrad Katedra Inżynierii Materiałowej
181 Daniewski Kamil Politechnika Lubelska
182 Danilczuk Wojciech Politechnika Lubelska
183 Daniłowicz Łukasz Politechnika Lubelska
184 Dębicki Andrzej Politechnika Lubelska
185 Dębiński Marcin Katedra Dróg i Mostów
186 Dębski Hubert Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
187 Denko Sylwester Politechnika Lubelska
188 Depta Marcin Politechnika Lubelska
189 Diatczyk Jarosław Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
190 Dierżak Róża Politechnika Lubelska
191 Dmitruk Michał Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
192 Dmytruk Roman Politechnika Lubelska
193 Dobroczyński Mateusz Politechnika Lubelska
194 Dobrowolska Agnieszka Politechnika Lubelska
195 Dobrowolski Michał Politechnika Lubelska
196 Dobrzański Damian Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
197 Doluk Elżbieta Politechnika Lubelska
198 Domińczuk Jacek Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
199 Dragan Piotr Politechnika Lubelska
200 Draganek Dariusz Politechnika Lubelska
201 Drozd Artur Politechnika Lubelska
202 Drozd Jakub Politechnika Lubelska
203 Drozd Kazimierz Katedra Inżynierii Materiałowej
204 Drozdowski Krzysztof Politechnika Lubelska
205 Droździel Paweł Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
206 Duda Aneta Katedra Metod i Technik Nauczania
207 Duda Sylwia Politechnika Lubelska
208 Dudek Piotr Politechnika Lubelska
209 Dudko Paulina Politechnika Lubelska
210 Dudziak Andrzej Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
211 Dudzińska Marzenna Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
212 Duk Mariusz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
213 Dul Tomasz Politechnika Lubelska
214 Dumała Sławomira Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
215 Durczak Tomasz Katedra Pojazdów Samochodowych
216 Dyczko Jarosław Politechnika Lubelska
217 Dyś Natalia Politechnika Lubelska
218 Dzadz A. Politechnika Lubelska
219 Dziadko Dariusz Politechnika Lubelska
220 Dziedzic Krzysztof Katedra Podstaw Techniki
221 Dzieńkowski Mariusz Instytut Informatyki
222 Dzierżak Róża Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
223 Dziewiczkiewicz Małgorzata Politechnika Lubelska
224 Dziubińska Anna Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
225 Dziubiński Franciszek Katedra Podstaw Techniki
226 Dziubiński Grzegorz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
227 Dziubiński Mieczysław Katedra Pojazdów Samochodowych
228 Dziwulski Jacek Katedra Marketingu
229 Dziwulski Jacek Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
230 Falkowicz Katarzyna Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
231 Fatyga Karol Politechnika Lubelska
232 Felińska Halina Katedra Matematyki Stosowanej
233 Ferdynus Mirosław Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
234 Fic Stanisław Katedra Budownictwa Ogólnego
235 Fijałkowski Stefan Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
236 Filip Bartosz Politechnika Lubelska
237 Filipczuk Alina Politechnika Lubelska
238 Filipek Piotr Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
239 Filipek Przemysław Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
240 Filipiuk Grzegorz Politechnika Lubelska
241 Filipowicz Anna Politechnika Lubelska
242 Firlej Stefan Katedra Dróg i Mostów
243 Flaga Andrzej Katedra Mechaniki Budowli
244 Flaga Łukasz Samodzielna Pracownia Architektoniczna
245 Fotyga Karol Politechnika Lubelska
246 Frąckiewicz Wojciech Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
247 Frączek Konrad Politechnika Lubelska
248 Franczak-Balmas Dominika Katedra Konstrukcji Budowlanych
249 Frańczuk Małgorzata Katedra Finansów i Rachunkowości
250 Franus Małgorzata Katedra Geotechniki
251 Franus Wojciech Katedra Geotechniki
252 Furmaniak Szymon Biblioteka Politechniki Lubelskiej
253 Gadawski Daniel Politechnika Lubelska
254 Gajda Jarosław Biblioteka Politechniki Lubelskiej
255 Gajewski Jakub Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
256 Gajownik Radosław Politechnika Lubelska
257 Galas Dominik Politechnika Lubelska
258 Gałązka Karolina Katedra Finansów i Rachunkowości
259 Garbacz Tomasz Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
260 Gardyński Leszek Katedra Inżynierii Materiałowej
261 Gąsior Marcin Katedra Marketingu
262 Gąska Daniel Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
263 Gąska-Jędruch Urszula Politechnika Lubelska
264 Gauda Konrad Katedra Metod i Technik Nauczania
265 Gaweł Dariusz Samodzielna Pracownia Architektoniczna
266 Gawryluk Jarosław Katedra Mechaniki Stosowanej
267 Gawryluk Jarosław Politechnika Lubelska
268 Gazda Lucjan Katedra Geotechniki
269 Gęca Bartłomiej Katedra Zarządzania
270 Gęca Mateusz Politechnika Lubelska
271 Gęca Michał Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
272 Gęca Michał Sławomir Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
273 Gęca Tomasz Politechnika Lubelska
274 Gerasymenko Anatolii Politechnika Lubelska
275 Gieroba Maria Politechnika Lubelska
276 Gierżatowicz Ryszard Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
277 Gil Damian Laboratorium Budownictwa
278 Gilewski Jan Instytut Informatyki
279 Gita Arkadiusz Katedra Pojazdów Samochodowych
280 Giżewski Tomasz Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
281 Gleń Justyna Politechnika Lubelska
282 Gleń Piotr Samodzielna Pracownia Architektoniczna
283 Gliszczyński Grzegorz Katedra Zarządzania
284 Gluba Monika Politechnika Lubelska
285 Gładyszewski Grzegorz Katedra Fizyki Stosowanej
286 Głogowska Karolina Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
287 Głogowska Katarzyna Politechnika Lubelska
288 Głos Michał Politechnika Lubelska
289 Gnapowski Sebastian Katedra Metod i Technik Nauczania
290 Godlewska Anna Politechnika Lubelska
291 Godula Artur Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
292 Gola Arkadiusz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
293 Goleman Ryszard Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
294 Golewski Grzegorz Katedra Konstrukcji Budowlanych
295 Golewski Przemysław Katedra Mechaniki Ciała Stałego
296 Golianek Paweł Laboratorium Analiz Środowiskowych
297 Goluch Michał Politechnika Lubelska
298 Gołąbek Michał Politechnika Lubelska
299 Goławski Sebastian Politechnika Lubelska
300 Gołębiowska Justyna Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
301 Gołębiowska Justyna Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
302 Gołębiowski Mateusz Instytut Informatyki
303 Gońka Anna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
304 Gontarz Andrzej Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
305 Gontarz Jakub Katedra Mechaniki Budowli
306 Gontarz Magdalena Politechnika Lubelska
307 Góra Jacek Katedra Budownictwa Ogólnego
308 Góra Magdalena Politechnika Lubelska
309 Goral Anna Katedra Marketingu
310 Górecki Marcin Katedra Konstrukcji Budowlanych
311 Gorecki Tomasz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
312 Gorgol Izolda Katedra Matematyki Stosowanej
313 Gorgol Michał Politechnika Lubelska
314 Górniak Beata Katedra Pojazdów Samochodowych
315 Górniak Dawid Politechnika Lubelska
316 Gospodarek Małgorzata Politechnika Lubelska
317 Góźdź Rafał Politechnika Lubelska
318 Grabias Marek Katedra Konstrukcji Budowlanych
319 Graboś Grzegorz Politechnika Lubelska
320 Grabowski Łukasz Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
321 Graca Daria Politechnika Lubelska
322 Grądz Żaklin Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
323 Grątnicki Marcin Politechnika Lubelska
324 Gregorczyk Magdalena Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
325 Gregosiewicz Adam Katedra Matematyki
326 Grobel Przemysław Politechnika Lubelska
327 Grobelny Sebastian Politechnika Lubelska
328 Gromaszek Konrad Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
329 Grudzień A. Politechnika Lubelska
330 Grudzińska Magdalena Katedra Budownictwa Ogólnego
331 Gruszczyk Mateusz Politechnika Lubelska
332 Gruszecka Monika Politechnika Lubelska
333 Grygiel Dominik Politechnika Lubelska
334 Gryka J. Politechnika Lubelska
335 Gryniewicz-Jaworska Michalina Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
336 Grzegórski Stanisław Instytut Informatyki
337 Grzesiak Jakub Politechnika Lubelska
338 Grzesińska Magdalena Politechnika Lubelska
339 Grzmil Paweł Politechnika Lubelska
340 Grzywa A. Politechnika Lubelska
341 Gułkowski Sławomir Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
342 Gumkowski Piotr Politechnika Lubelska
343 Gut Kamil Politechnika Lubelska
344 Gutek Dariusz Instytut Informatyki
345 Guz Jacek Politechnika Lubelska
346 Guz Katarzyna Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
347 Guz Łukasz Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
348 Gziut Olga Politechnika Lubelska
349 Haladyj Paweł Politechnika Lubelska
350 Haleniuk Mariusz Katedra Zarządzania
351 Halicka Anna Katedra Konstrukcji Budowlanych
352 Haniecka Izabela Politechnika Lubelska
353 Haponiuk Rafał Politechnika Lubelska
354 Harasim Damian Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
355 Haratym Agnieszka Politechnika Lubelska
356 Harbarchuk Volodymyr Instytut Informatyki
357 Hawrylak Paweł Politechnika Lubelska
358 Hawryluk E. Politechnika Lubelska
359 Hejwowski Tadeusz Katedra Inżynierii Materiałowej
360 Hereć Aleksandra Politechnika Lubelska
361 Hermaniuk Tomasz Politechnika Lubelska
362 Hetman Ewa Biblioteka Politechniki Lubelskiej
363 Hirol Mykola Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
364 Hodun Dominika Politechnika Lubelska
365 Hordyjewski Mateusz Instytut Informatyki
366 Horobets Yuliia Politechnika Lubelska
367 Horyński Marek Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
368 Hotra Oleksandra Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
369 Hunicz Jacek Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
370 Huszaluk Agata Politechnika Lubelska
371 Hypki Mateusz Politechnika Lubelska
372 Hys Lech Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
373 Ignaciuk Piotr Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
374 Iwachow Mateusz Instytut Informatyki
375 Iwanek Anna Katedra Budownictwa Ogólnego
376 Iwanek Małgorzata Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
377 Jabłczyńska Grażyna Katedra Zarządzania
378 Jabłoński Łukasz Katedra Konstrukcji Budowlanych
379 Jabłoński Paweł Politechnika Lubelska
380 Jachowicz Tomasz Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
381 Jachymek Marcin Politechnika Lubelska
382 Jacniacka Elżbieta Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
383 Jahołkowski Krzysztof Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
384 Jakliński Piotr Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
385 Jakubczak Edyta Wydział Podstaw Techniki
386 Jakubczak Patryk Katedra Inżynierii Materiałowej
387 Jakubiak Monika Biuro Karier Politechniki Lublskiej
388 Jakubowski Marek Katedra Ergonomii
389 Jałtoszuk Kacper Politechnika Lubelska
390 Jamińska-Gadomska Paulina Katedra Mechaniki Budowli
391 Janczarek Marian Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
392 Janik Wiesław Katedra Finansów i Rachunkowości
393 Jankowska Agnieszka Politechnika Lubelska
394 Jankowski Arkadiusz Wydział Elektrotechniki i Informatyki
395 Janowska J. Politechnika Lubelska
396 Janowski Tadeusz Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
397 Janowski Włodzimierz Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
398 Janus Krzysztof Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
399 Janusz Renata Samodzielna Pracownia Architektoniczna
400 Jaremek Piotr Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
401 Jarmuł Łukasz Politechnika Lubelska
402 Jarocka-Mikrut Aleksandra Samodzielna Pracownia Architektoniczna
403 Jarosińska-Caban Maria Instytut Informatyki
404 Jarosiński Sebastian Politechnika Lubelska
405 Jaroszyńska Renata Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
406 Jaroszyńska-Wolińska Justyna Katedra Geotechniki
407 Jaroszyński Leszek Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
408 Jartych Elżbieta Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
409 Jartym Karol Politechnika Lubelska
410 Jarzyna Wojciech Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
411 Jaśkowska Anna Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
412 Jaśkowski Piotr Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
413 Jaworowska Małgorzata Biblioteka Politechniki Lubelskiej
414 Jaworski Łukasz Politechnika Lubelska
415 Jawoszek Krystian Politechnika Lubelska
416 Jedliński Łukasz Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
417 Jędrychowski Robert Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
418 Jędrys Konrad Wydział Elektrotechniki i Informatyki
419 Jędryszka Michał Politechnika Lubelska
420 Jezior Konrad Politechnika Lubelska
421 Jonak Józef Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
422 Jonak Kamil Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
423 Józwik Jerzy Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
424 Jukowski Michał Katedra Dróg i Mostów
425 Juszczyk Marta Katedra Zarządzania
426 Kacejko Piotr Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
427 Kacprzak Rafał Politechnika Lubelska
428 Kaczmarek Cezary Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
429 Kaczorowska Monika Politechnika Lubelska
430 Kalinowska-Ozgowicz Elżbieta Katedra Podstaw Techniki
431 Kałdonek Jolanta Politechnika Lubelska
432 Kamieńska-Krzowska Barbara Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
433 Kamiński Marek Instytut Informatyki
434 Kamiński Mariusz Katedra Pojazdów Samochodowych
435 Kamiński Tomasz Politechnika Lubelska
436 Kamiński Zdzisław Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
437 Kania Bartosz Katedra Automatyki i Metrologii
438 Kaniewska-Pawik Ilona Politechnika Lubelska
439 Kaniewski Piotr Politechnika Lubelska
440 Kapica Dominik Politechnika Lubelska
441 Kapka Stanisław Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
442 Karaś Sławomir Katedra Dróg i Mostów
443 Karczewska Mariola Politechnika Lubelska
444 Kargol Zbigniew Politechnika Lubelska
445 Karpiński Paweł Politechnika Lubelska
446 Karpiński Robert Politechnika Lubelska
447 Karwat Czesław Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
448 Karwowska Diana Katedra Procesów Polimerowych
449 Kasperek Dariusz Politechnika Lubelska
450 Kasperek Ewelina Politechnika Lubelska
451 Kawecki Bartosz Katedra Mechaniki Budowli
452 Kaźmir Tomasz Katedra Mechaniki Stosowanej
453 Kaznowski Łukasz Katedra Pojazdów Samochodowych
454 Kazubek Jakub Katedra Elektroniki
455 Kęcik Krzysztof Katedra Mechaniki Stosowanej
456 Kędrak Piotr Politechnika Lubelska
457 Kęsik Jacek Instytut Informatyki
458 Kęska Piotr Politechnika Lubelska
459 Kielin Katarzyna Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
460 Kiełbiński Jerzy Politechnika Lubelska
461 Kierczyński Konrad Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
462 Kiernicki Zbigniew Katedra Pojazdów Samochodowych
463 Kijewski Grzegorz Politechnika Lubelska
464 Kiryczuk Katarzyna Politechnika Lubelska
465 Kiryło Katarzyna Politechnika Lubelska
466 Kisała Piotr Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
467 Kisiel Janusz Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
468 Klepka Tomasz Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
469 Klimek Beata Katedra Konserwacji Zabytków
470 Klimek Jacek Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
471 Klimiuk Ewa Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
472 Klimkiewicz Jakub Politechnika Lubelska
473 Kliszcz Jakub Politechnika Lubelska
474 Kliszowska Anna Politechnika Lubelska
475 Kłoda Łukasz Politechnika Lubelska
476 Kłonica Anna Politechnika Lubelska
477 Kłonica Mariusz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
478 Kłopotowska Agnieszka Samodzielna Pracownia Architektoniczna
479 Kłopotowski Maciej Samodzielna Pracownia Architektoniczna
480 Kłos Krzysztof Politechnika Lubelska
481 Kłos Krzysztof Politechnika Lubelska
482 Kłosiewicz Lech Katedra Konserwacji Zabytków
483 Kłosowski Grzegorz Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
484 Kmieć Krzysztof Politechnika Lubelska
485 Kneć Marcin Laboratorium Budownictwa
486 Knothe Jacek Katedra Konserwacji Zabytków
487 Kobyłka Marcin Politechnika Lubelska
488 Kochetkov Mykyta Politechnika Lubelska
489 Kociubiński Andrzej Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
490 Kocki Wojciech Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
491 Koczan Leopold Katedra Matematyki Stosowanej
492 Koczorowska-Gazda Agata Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
493 Kokowski Ryszard Politechnika Lubelska
494 Kolano Jan Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
495 Kolano Krzysztof Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
496 Kolasik Mariusz Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
497 Kołodyńska Amanda Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
498 Kołodziej S. Politechnika Lubelska
499 Kołodziejczyk Jarosław Politechnika Lubelska
500 Kołodziejczyk Kamil Politechnika Lubelska
501 Kołtunowicz Tomasz Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
502 Komada Paweł Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
503 Komarzyniec Grzegorz Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
504 Komorzycki Cyprian Politechnika Lubelska
505 Komsta Henryk Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
506 Konarski Michał Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
507 Konczal Weronika Politechnika Lubelska
508 Kondraciuk K. Politechnika Lubelska
509 Kondratowicz-Kucewicz Wojciech Katedra Zarządzania
510 Kopertowska Agata Politechnika Lubelska
511 Kopniak Piotr Instytut Informatyki
512 Koralewski Grzegorz Katedra Pojazdów Samochodowych
513 Kordos Paweł Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
514 Korga Sylwester Katedra Podstaw Techniki
515 Korowaj Bartłomiej Politechnika Lubelska
516 Korulczyk Robert Politechnika Lubelska
517 Korzan Anna Politechnika Lubelska
518 Kosacki Hubert Politechnika Lubelska
519 Kosacki Kacper Politechnika Lubelska
520 Kość Marek Politechnika Lubelska
521 Kościuk Ewelina Politechnika Lubelska
522 Kosicka Ewelina Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
523 Kosmulski Marek Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
524 Koszałka Grzegorz Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
525 Koszowski Mateusz Politechnika Lubelska
526 Kot Edyta Politechnika Lubelska
527 Kotłowska Kinga Politechnika Lubelska
528 Kotuła Ewa Biblioteka Politechniki Lubelskiej
529 Kotyra Andrzej Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
530 Kowal Barbara Katedra Matematyki
531 Kowal Karol Politechnika Lubelska
532 Kowal Karol Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
533 Kowal Maciej Katedra Dróg i Mostów
534 Kowalczuk Marcin Katedra Mechaniki Stosowanej
535 Kowalczuk Ziemowit Politechnika Lubelska
536 Kowalczyk Dawid Politechnika Lubelska
537 Kowalczyk Jacek Katedra Pojazdów Samochodowych
538 Kowalczyk Radosław Politechnika Lubelska
539 Kowalczyk Weronika Politechnika Lubelska
540 Kowalik Konrad Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
541 Kowalik Michał Politechnika Lubelska
542 Kowalik Przemysław Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
543 Kowalska Beata Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
544 Kowalski Dariusz Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
545 Kowaluk Jarosław Politechnika Lubelska
546 Kozak Barbara Politechnika Lubelska
547 Kozak Czesław Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
548 Kozieł Grzegorz Instytut Informatyki
549 Kozieł Joanna Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
550 Kozik K. Politechnika Lubelska
551 Kozłowska Ewelina Politechnika Lubelska
552 Kozłowski Edward Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
553 Krajka Tomasz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
554 Krawczak Ewelina Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
555 Krawczuk Anna Politechnika Lubelska
556 Krawczyk Alicja Instytut Informatyki
557 Król Krzysztof Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
558 Król Monika Politechnika Lubelska
559 Krupa Karol Samodzielna Pracownia Architektoniczna
560 Krupa Kazimierz Katedra Finansów i Rachunkowości
561 Krupa Paweł Politechnika Lubelska
562 Krupski Piotr Politechnika Lubelska
563 Kruszczyński Krzysztof Politechnika Lubelska
564 Krysa Elżbieta Politechnika Lubelska
565 Krysiński Marek Politechnika Lubelska
566 Krzysiak Jakub Politechnika Lubelska
567 Krzywonos Leszek Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
568 Krzyżak Aneta Katedra Procesów Polimerowych
569 Książek Adam Politechnika Lubelska
570 Kubalińska Małgorzata Katedra Matematyki Stosowanej
571 Kubieniec Grzegorz Politechnika Lubelska
572 Kucio Katarzyna Politechnika Lubelska
573 Kuczmaszewska Anna Katedra Matematyki Stosowanej
574 Kuczmaszewski Józef Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
575 Kuflewska Beata Politechnika Lubelska
576 Kujan Krzysztof Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
577 Kujawska Justyna Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
578 Kukiełka Jan Politechnika Lubelska
579 Kukiełka Jerzy Katedra Dróg i Mostów
580 Kulawiuk Agnieszka Politechnika Lubelska
581 Kulig Aneta Politechnika Lubelska
582 Kulig Maciej Politechnika Lubelska
583 Kulisz D. Politechnika Lubelska
584 Kulisz Monika Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
585 Kultys Bartłomiej Politechnika Lubelska
586 Kunecki Piotr Katedra Geotechniki
587 Kurnicki Adam Katedra Automatyki i Metrologii
588 Kuryło Elżbieta Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
589 Kurzei Szymon Politechnika Lubelska
590 Kuś Dariusz Katedra Zarządzania
591 Kusiak Urszula Politechnika Lubelska
592 Kuśmierz Leszek Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
593 Kusyk Szymon Politechnika Lubelska
594 Kwaśniak Grzegorz Politechnika Lubelska
595 Kwiatkowski Bartłomiej Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
596 Kwiatkowski Michał Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
597 Kwietniewska Małgorzata Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
598 Kwoka Rafał Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
599 Lach Zbigniew Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
600 Lahutta Dawid Katedra Finansów i Rachunkowości
601 Lal Agnieszka Katedra Geotechniki
602 Landecka Halina Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
603 Laskowski Maciej Instytut Informatyki
604 Laskowski Stefan Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
605 Latalski Jarosław Katedra Mechaniki Stosowanej
606 Latos Anna Politechnika Lubelska
607 Lebiocka Magdalena Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
608 Lecewicz Wojciech Politechnika Lubelska
609 Lecki Karol Politechnika Lubelska
610 Leleń Michał Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
611 Lenart Iwona Politechnika Lubelska
612 Lenartowicz Aleksander Politechnika Lubelska
613 Lenik Klaudiusz Katedra Podstaw Techniki
614 Lenik Zygmunt Katedra Metod i Technik Nauczania
615 Leśkiewicz Marcin Katedra Finansów i Rachunkowości
616 Lipczak Bartłomiej Katedra Pojazdów Samochodowych
617 Lipecki Tomasz Katedra Mechaniki Budowli
618 Lipnicki Piotr Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
619 Lipska Elżbieta Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
620 Lipski Jerzy Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
621 Lipski Przemysław Politechnika Lubelska
622 Lipski Stanisław Politechnika Lubelska
623 Lis Barbara Katedra Metod i Technik Nauczania
624 Lis Franciszek Politechnika Lubelska
625 Lis Konrad Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
626 Lis Renata Katedra Podstaw Techniki
627 Lis Robert Katedra Metod i Technik Nauczania
628 Lisiecki Daniel Politechnika Lubelska
629 Litak Grzegorz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
630 Litak Grzegorz Katedra Automatyzacji
631 Litwin Mateusz Politechnika Lubelska
632 Liwiak Michał Politechnika Lubelska
633 Lizak Tomasz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
634 Longwic Rafał Katedra Pojazdów Samochodowych
635 Lozbin Viktor Katedra Automatyki i Metrologii
636 Luganskaya Saule Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
637 Lypovyi Taras Politechnika Lubelska
638 Łabacz-Kęcik Anna Politechnika Lubelska
639 Łagód Grzegorz Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
640 Łagoda Marek Katedra Dróg i Mostów
641 Łagodowski Zbigniew Katedra Matematyki
642 Łanczont Michał Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
643 Łasocha Artur Politechnika Lubelska
644 Ławecki Marcin Katedra Zarządzania
645 Ławicki Tomasz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
646 Łazuka Ewa Katedra Matematyki Stosowanej
647 Łobaziewicz Monika Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
648 Łucjanek Wiesław Katedra Mechaniki Stosowanej
649 Łukasik Daniel Politechnika Lubelska
650 Łukasik Edyta Instytut Informatyki
651 Łukasik Krzysztof Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
652 Łukowski Emil Politechnika Lubelska
653 Łukowski Maciej Politechnika Lubelska
654 Łusiak Tomasz Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
655 Łyda Konrad Politechnika Lubelska
656 Łygas Krystian Katedra Automatyzacji
657 Machlarz Radosław Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
658 Machrowska Anna Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
659 Maciaszczyk Magdalena Katedra Marketingu
660 Maciejczak Damian Politechnika Lubelska
661 Maciejewski Marcin Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
662 Mączka Edward Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
663 Mączka Wacław Politechnika Lubelska
664 Madejski Mateusz Politechnika Lubelska
665 Magryta Paweł Wydział Mechaniczny
666 Magryta Paweł Politechnika Lubelska
667 Maik Robert Katedra Marketingu
668 Maik Robert Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
669 Maik Robert Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
670 Majcher Jacek Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
671 Majczak Adam Politechnika Lubelska
672 Majerek Dariusz Katedra Matematyki Stosowanej
673 Majerski Krzysztof Katedra Inżynierii Materiałowej
674 Majewski Daniel Politechnika Lubelska
675 Majewski Jacek Katedra Automatyki i Metrologii
676 Majewski Łukasz Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
677 Majka Michał Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
678 Majka Piotr Politechnika Lubelska
679 Makara Konrad Politechnika Lubelska
680 Makarewicz Anna Katedra Matematyki Stosowanej
681 Makaruk Bartłomiej Politechnika Lubelska
682 Makowski Mateusz Wydział Mechaniczny
683 Malec Agnieszka Wydział Inżynierii Środowiska
684 Malec Bartosz Politechnika Lubelska
685 Malec Mirosław Katedra Podstaw Techniki
686 Malesa Bożena Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
687 Malinowska Iwona Katedra Matematyki
688 Malinowski Szymon Katedra Geotechniki
689 Małecka-Massalska Teresa Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
690 Małek Arkadiusz Politechnika Lubelska
691 Małek Artur Politechnika Lubelska
692 Małyszek Elżbieta Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
693 Małyszko Tomasz Politechnika Lubelska
694 Manek Anna Katedra Ergonomii
695 Mańko Monika Politechnika Lubelska
696 Mańko Paweł Wydział Mechaniczny
697 Marcewicz Tomasz Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
698 Marczak Halina Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
699 Marczewska-Boczkowska Krystyna Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
700 Mardarowicz Marek Laboratorium Analiz Środowiskowych
701 Martychowiec Aleksandra Politechnika Lubelska
702 Marzec Bartłomiej Politechnika Lubelska
703 Masłowski Grzegorz Politechnika Lubelska
704 Matczuk Ewa Biblioteka Politechniki Lubelskiej
705 Matuszak Jakub Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
706 Matys P. Politechnika Lubelska
707 Mazur Andrzej Politechnika Lubelska
708 Mazur Barbara Katedra Zarządzania
709 Mazur Mirosław Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
710 Mazur-Sokół Anna Politechnika Lubelska
711 Mazurek Grzegorz Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
712 Mazurek Mariusz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
713 Mazurek Milena Politechnika Lubelska
714 Mazurek Paweł Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
715 Mazurkiewicz Dariusz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
716 Michalczyk Mateusz Politechnika Lubelska
717 Michałek Wojciech Politechnika Lubelska
718 Michałowska-Samonek Joanna Politechnika Lubelska
719 Michna Paweł Politechnika Lubelska
720 Mieczkowski Mieczysław Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
721 Miernicka Dorota Politechnika Lubelska
722 Mieszajkina Elena Katedra Zarządzania
723 Mietlicki Paweł Politechnika Lubelska
724 Mika Łukasz Katedra Konstrukcji Budowlanych
725 Mikus Dawid Politechnika Lubelska
726 Milczek Tomasz Biuro Rzecznika Patentowego
727 Miller Piotr Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
728 Miłosz Elżbieta Instytut Informatyki
729 Miłosz Maciej Politechnika Lubelska
730 Miłosz Marek Instytut Informatyki
731 Miszczuk Magdalena Katedra Finansów i Rachunkowości
732 Mitaszka Katarzyna Politechnika Lubelska
733 Mitaszka Mateusz Instytut Informatyki
734 Mitczuk Piotr Politechnika Lubelska
735 Mitura Andrzej Katedra Mechaniki Stosowanej
736 Miturska Izabela Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
737 Montusiewicz Agnieszka Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
738 Montusiewicz Jerzy Instytut Informatyki
739 Moravek Jan Politechnika Lubelska
740 Moskaluk Tomasz Politechnika Lubelska
741 Motoryn Ruslan Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
742 Mowakowski Paweł Politechnika Lubelska
743 Mróz Adrian Politechnika Lubelska
744 Mucha J. Politechnika Lubelska
745 Murat Małgorzata Katedra Matematyki
746 Muryjas Piotr Instytut Informatyki
747 Musabekova Aisha Politechnika Lubelska
748 Mussabekov Kanat Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
749 Mussabekova Assel Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
750 Mussubekov Kanat Politechnika Lubelska
751 Musz-Pomorska Anna Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
752 Muzyka Krzysztof Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
753 Myka Dariusz Politechnika Lubelska
754 Nafalski Andrzej Instytut Informatyki
755 Nakonieczny Krzysztof Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
756 Nalepa Justyna Politechnika Lubelska
757 Nalewaj Krzysztof Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
758 Nazar Krzysztof Politechnika Lubelska
759 Nazaruk Damian Politechnika Lubelska
760 Nepelski Krzysztof Katedra Geotechniki
761 Nguyen Huu Katedra Mechaniki Ciała Stałego
762 Niechaj Marek Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
763 Niedziałkowski Paweł Politechnika Lubelska
764 Nieoczym Aleksander Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
765 Nieoczym Marek Politechnika Lubelska
766 Niewczas Andrzej Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
767 Niezgoda-Zgoda Anna Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
768 Nieznaj Ernest Katedra Matematyki
769 Nowak Kamila Politechnika Lubelska
770 Nowak Magda Wydział Inżynierii Środowiska
771 Nowakowski Paweł Politechnika Lubelska
772 Nowicka Aleksandra Politechnika Lubelska
773 Nowicki Maciej Biuro Rzecznika Patentowego
774 Nowicki Marek Katedra Mechaniki Ciała Stałego
775 Nowicki Tomasz Katedra Mechaniki Budowli
776 Nurek Łukasz Politechnika Lubelska
777 Nycz Waldemar Politechnika Lubelska
778 Odrzywolski Adam Politechnika Lubelska
779 Okal Paweł Politechnika Lubelska
780 Okoń Łukasz Politechnika Lubelska
781 Olchowik Jan Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
782 Olszówka Bartłomiej Wydział Budownictwa i Architektury
783 Olszta Wenanty Politechnika Lubelska
784 Omiotek Zbigniew Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
785 Opielak Marek Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
786 Opoka Łukasz Katedra Konstrukcji Budowlanych
787 Orazalieva Sandugash Politechnika Lubelska
788 Osak-Sidoruk Marta Politechnika Lubelska
789 Osiński Michał Politechnika Lubelska
790 Ostańska Anna Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
791 Ostapiuk Monika Katedra Inżynierii Materiałowej
792 Ostas Małgorzata Biblioteka Politechniki Lubelskiej
793 Ostrowski Dawid Politechnika Lubelska
794 Ostrowski Mariusz Politechnika Lubelska
795 Ozonek Janusz Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
796 Paciorkowski Jakub Politechnika Lubelska
797 Palinowski Dawid Politechnika Lubelska
798 Pałka Krzysztof Katedra Inżynierii Materiałowej
799 Pałka Tomasz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
800 Panasiewicz Katarzyna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
801 Panasiewicz Leszek Katedra Zarządzania
802 Panasiuk Anna Politechnika Lubelska
803 Pańczyk Beata Instytut Informatyki
804 Pańczyk Maciej Instytut Informatyki
805 Pańczyk Piotr Politechnika Lubelska
806 Panek Rafał Laboratorium Budownictwa
807 Pankowski Błażej Katedra Mechaniki Ciała Stałego
808 Partyka Janusz Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
809 Parys Tobiasz Politechnika Lubelska
810 Pasierbiewicz Damian Politechnika Lubelska
811 Paśnikowska Magdalena Politechnika Lubelska
812 Paśnikowska-Łukaszuk Magdalena Katedra Podstaw Techniki
813 Pastuszak Krzysztof Politechnika Lubelska
814 Paszeczko Mychajło Katedra Podstaw Techniki
815 Paszko Mateusz Politechnika Lubelska
816 Patela Anna Politechnika Lubelska
817 Pater Zbigniew Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
818 Paul Karol Politechnika Lubelska
819 Pawłat Joanna Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
820 Pawłot Mirosław Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
821 Pawłowska Małgorzata Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
822 Pawłowski Artur Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
823 Pawłowski Eligiusz Katedra Automatyki i Metrologii
824 Pawłowski Krzysztof Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
825 Pawłowski Lucjan Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
826 Paździor Artur Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
827 Pazowski Piotr Politechnika Lubelska
828 Pedryc Agnieszka Politechnika Lubelska
829 Pędzioł Mateusz Politechnika Lubelska
830 Pełczyński Tadeusz Politechnika Lubelska
831 Pełka-Smętek Katarzyna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
832 Penkała Piotr Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
833 Perduta-Dybiec Anna Politechnika Lubelska
834 Piątek Radosław Politechnika Lubelska
835 Piechniak Piotr Politechnika Lubelska
836 Piechnik Mateusz Politechnika Lubelska
837 Pieczka Michał Politechnika Lubelska
838 Pieniak Daniel Politechnika Lubelska
839 Pieńko Michał Katedra Mechaniki Budowli
840 Piernikarski Dariusz Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
841 Piesiak Jacek Politechnika Lubelska
842 Pieśko Paweł Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
843 Pietras Daniel Katedra Mechaniki Ciała Stałego
844 Pietraszek Justyna Politechnika Lubelska
845 Pietrykowski Konrad Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
846 Pietrzela Radosław Politechnika Lubelska
847 Pietrzyk Wiktor Katedra Inżynierii Komputerowej i Elektrycznej
848 Pietrzyk-Leonowicz Stanisława Biblioteka Politechniki Lubelskiej
849 Pietura Radosław Politechnika Lubelska
850 Pijarski Paweł Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
851 Pikula Tomasz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
852 Piłat Marcin Politechnika Lubelska
853 Piłat Sebastian Politechnika Lubelska
854 Piotrowicz Adam Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
855 Piotrowska Katarzyna Politechnika Lubelska
856 Piotrowska Katarzyna Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
857 Piskorska Paulina Politechnika Lubelska
858 Piskur Piotr Politechnika Lubelska
859 Piwko Kamil Politechnika Lubelska
860 Pizoń Jakub Politechnika Lubelska
861 Plak Wojciech Politechnika Lubelska
862 Plechawska-Wójcik Małgorzata Instytut Informatyki
863 Plewik Mateusz Politechnika Lubelska
864 Pluta Wioleta Politechnika Lubelska
865 Płaska Stanisław Katedra Automatyzacji
866 Płaza Milena Politechnika Lubelska
867 Płecha Agata Politechnika Lubelska
868 Płoszaj Agata Politechnika Lubelska
869 Podgórski Jerzy Katedra Mechaniki Budowli
870 Podgorski Mateusz Wydział Elektrotechniki i Informatyki
871 Pokrywiński Karol Politechnika Lubelska
872 Polak Wiesław Katedra Fizyki Stosowanej
873 Poleszak Sebastian Politechnika Lubelska
874 Połecki Zbigniew Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
875 Połednik Bernard Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
876 Pomorska-Kowalczyk Anna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
877 Ponieważ Grzegorz Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
878 Popek Dominika Politechnika Lubelska
879 Popiel Piotr Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
880 Popko Artur Katedra Podstaw Techniki
881 Poręba Krystyna Politechnika Lubelska
882 Porzak Marcin Politechnika Lubelska
883 Powroźnik Paweł Instytut Informatyki
884 Prażmo Patrycja Politechnika Lubelska
885 Próchniak Tomasz Politechnika Lubelska
886 Prokop Paweł Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
887 Prószyński Adam Katedra Fizyki Stosowanej
888 Prus Paweł Politechnika Lubelska
889 Prus Wojciech Wydział Elektrotechniki i Informatyki
890 Pryszczewski Mariusz Politechnika Lubelska
891 Przech Piotr Politechnika Lubelska
892 Przesmycka Natalia Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
893 Przyłucki Sławomir Instytut Informatyki
894 Przystupa Krzysztof Katedra Automatyzacji
895 Przysucha Bartosz Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
896 Przytuła K. Politechnika Lubelska
897 Przywara Hubert Politechnika Lubelska
898 Pszczoła-Pasierbiewicz Izabela Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
899 Ptaszyński Damian Politechnika Lubelska
900 Puchtel Aleksandra Politechnika Lubelska
901 Puchtel Sebastian Politechnika Lubelska
902 Pudło Przemysław Politechnika Lubelska
903 Pylak Konrad Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
904 Pylak Korneliusz Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
905 Pyła Michał Politechnika Lubelska
906 Pytka Jarosław Katedra Pojazdów Samochodowych
907 Pytlarz Elżbieta Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
908 Raczyńska Jolanta Politechnika Lubelska
909 Radziewanowski Zbigniew Samodzielna Pracownia Architektoniczna
910 Radzik Kamil Wydział Elektrotechniki i Informatyki
911 Rarot Halina Katedra Metod i Technik Nauczania
912 Ratajczyk Tomasz Politechnika Lubelska
913 Ratajewicz-Mikołajczak Elżbieta Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
914 Rawski Damian Politechnika Lubelska
915 Rękas Joanna Politechnika Lubelska
916 Reszka Magdalena Politechnika Lubelska
917 Robak Aleksander Katedra Mechaniki Budowli
918 Rogalska Magdalena Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
919 Rogalski Przemysław Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
920 Rokicka Magdalena Politechnika Lubelska
921 Rola Michał Politechnika Lubelska
922 Rompała Władysław Katedra Matematyki Stosowanej
923 Rosa Wojciech Katedra Matematyki Stosowanej
924 Rososzczuk Renata Katedra Matematyki Stosowanej
925 Różalski Rafał Politechnika Lubelska
926 Rożej Agnieszka Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
927 Rozpędowski Jakub Politechnika Lubelska
928 Rozwałka Olga Politechnika Lubelska
929 Różyło Patryk Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
930 Ruchomski Leszek Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
931 Rudawska Anna Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
932 Rudzik Michał Politechnika Lubelska
933 Rupiewicz Marcin Politechnika Lubelska
934 Rusinek Rafał Katedra Mechaniki Stosowanej
935 Ruszniak Patrycja Politechnika Lubelska
936 Rut Bartłomiej Laboratorium Analiz Środowiskowych
937 Rutka Zygmunt Politechnika Lubelska
938 Rutkowski Łukasz Politechnika Lubelska
939 Rybak Arkadiusz Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
940 Rybicka Iwona Wydział Mechaniczny
941 Rybicka Iwona Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
942 Rychkov Petro Katedra Konserwacji Zabytków
943 Rykowski Damian Politechnika Lubelska
944 Rymarz Joanna Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
945 Rysak Andrzej Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
946 Rzemieniak Magdalena Katedra Marketingu
947 Rzepecki Adam Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
948 Rzepecki Łukasz Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
949 Rzepka Agnieszka Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
950 Rzymowski Witold Katedra Matematyki Stosowanej
951 Sadikova Gulnar Politechnika Lubelska
952 Sadowski Tomasz Katedra Mechaniki Ciała Stałego
953 Sagan Łukasz Politechnika Lubelska
954 Sagymbekova Azhar Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
955 Samborski Sylwester Katedra Mechaniki Stosowanej
956 Samołyk Grzegorz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
957 Samoń Radosław Wydział Elektrotechniki i Informatyki
958 Samujło Bronisław Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
959 Sander Przemysław Katedra Pojazdów Samochodowych
960 Saneluta Czesław Politechnika Lubelska
961 Sangwal Keshra Katedra Fizyki Stosowanej
962 Sarnowski Cezary Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
963 Sasimowski Emil Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
964 Sawa Józef Politechnika Lubelska
965 Sawa Weronika Politechnika Lubelska
966 Sawczuk Magdalena Politechnika Lubelska
967 Sawczuk Paweł Politechnika Lubelska
968 Sawicka Bogna Katedra Finansów i Rachunkowości
969 Sawicki Daniel Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
970 Sawicki Mateusz Politechnika Lubelska
971 Schabowska Krystyna Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
972 Schmidtke Marcin Politechnika Lubelska
973 Ścierka Tomasz Politechnika Lubelska
974 Ścirka Tomasz Politechnika Lubelska
975 Selwa Rafał Politechnika Lubelska
976 Semeniuk Aleksandra Politechnika Lubelska
977 Semeniuk Marcin Politechnika Lubelska
978 Semotiuk Leszek Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
979 Serej Michał Politechnika Lubelska
980 Sereja Klara Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
981 Serwatko Przemysław Politechnika Lubelska
982 Serwin Sebastian Politechnika Lubelska
983 Siadkowska Ksenia Politechnika Lubelska
984 Sidor Karol Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
985 Sidor Tomasz Politechnika Lubelska
986 Sidorowicz Ł. Politechnika Lubelska
987 Siebyła Kamil Politechnika Lubelska
988 Siedliska Karolina Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
989 Siemionek Ewa Katedra Pojazdów Samochodowych
990 Siestrzewitowska Marzena Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
991 Sikora Jan Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
992 Sikora Janusz Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
993 Sikora Jarosław Katedra Automatyki i Metrologii
994 Sikora Robert Politechnika Lubelska
995 Siłuch Dariusz Politechnika Lubelska
996 Sitko Joanna Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
997 Sitko Włodzimierz Katedra Zarządzania
998 Siuta-Olcha Alicja Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
999 Skalski Dominik Politechnika Lubelska
1000 Skiba Krzysztof Politechnika Lubelska
1001 Skoczylas Agnieszka Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1002 Skoczylas Olga Samodzielna Pracownia Architektoniczna
1003 Skorupski Krzysztof Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1004 Skowron Łukasz Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1005 Skowron Stanisław Katedra Marketingu
1006 Skowron Stanisław Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
1007 Skowroński Piotr Politechnika Lubelska
1008 Skrochocki Daniel Politechnika Lubelska
1009 Skublewska-Paszkowska Maria Instytut Informatyki
1010 Skulimowski Stanisław Instytut Informatyki
1011 Skwarczyński Mariusz Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
1012 Śledziewski Krzysztof Katedra Dróg i Mostów
1013 Śliczniak Tomasz Katedra Pojazdów Samochodowych
1014 Ślisz Sebastian Politechnika Lubelska
1015 Ślusarczyk Stanisław Katedra Marketingu
1016 Słoma Jolanta Katedra Geotechniki
1017 Słoniec Jolanta Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1018 Słowik Marta Katedra Konstrukcji Budowlanych
1019 Sługocki Michał Politechnika Lubelska
1020 Słupski Stanisław Politechnika Lubelska
1021 Smagowski Wojciech Katedra Mechaniki Stosowanej
1022 Smarzewski Piotr Katedra Konstrukcji Budowlanych
1023 Śmiech Mateusz Politechnika Lubelska
1024 Smolarz Andrzej Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1025 Smołka Jakub Instytut Informatyki
1026 Smołka Jan Politechnika Lubelska
1027 Snela Małgorzata Katedra Konstrukcji Budowlanych
1028 Śniadkowski Mariusz Katedra Metod i Technik Nauczania
1029 Snopek Mateusz Politechnika Lubelska
1030 Sobańska Katarzyna Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1031 Sobaszek Łukasz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1032 Sobczak-Kneć Magdalena Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1033 Sobczuk Henryk Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1034 Sobka Mariusz Katedra Zarządzania
1035 Sochaczewski Rafał Politechnika Lubelska
1036 Sokół Daniel Politechnika Lubelska
1037 Sokołowski Patryk Politechnika Lubelska
1038 Soldatov V. Politechnika Lubelska
1039 Sołtys Mateusz Politechnika Lubelska
1040 Sordyl Michał Wydział Podstaw Techniki
1041 Sorokatyi Ruslan Katedra Podstaw Techniki
1042 Sosik Paweł Politechnika Lubelska
1043 Sosińska-Wit Małgorzata Katedra Finansów i Rachunkowości
1044 Sosnowski Łukasz Politechnika Lubelska
1045 Sotskyi Bohdan Politechnika Lubelska
1046 Śpiewla Edward Politechnika Lubelska
1047 Stabrowski Marek Instytut Informatyki
1048 Stachowski Rafał Politechnika Lubelska
1049 Stachura Adam Katedra Matematyki Stosowanej
1050 Stachyra Zenona Katedra Metod i Technik Nauczania
1051 Stączek Paweł Katedra Automatyzacji
1052 Stasiak Zuzanna Politechnika Lubelska
1053 Staszek Jarosław Politechnika Lubelska
1054 Staszewska Ewelina Politechnika Lubelska
1055 Staszowska Amelia Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
1056 Stec Kamil Politechnika Lubelska
1057 Stefanek Stanisław Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1058 Steliga Katarzyna Katedra Matematyki
1059 Stępień Łukasz Katedra Matematyki
1060 Stępkowska Klaudia Politechnika Lubelska
1061 Stępniak Patrycja Politechnika Lubelska
1062 Stępniak Piotr Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1063 Stępniewski Andrzej Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1064 Stępniewski Witold Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1065 Stopa Piotr Politechnika Lubelska
1066 Stryczewska Henryka Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1067 Stupnicka Hanna Katedra Inżynierii Materiałowej
1068 Styczeń Joanna Katedra Budownictwa Ogólnego
1069 Styła Sebastian Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1070 Such Maciej Politechnika Lubelska
1071 Suchorab Paweł Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1072 Suchorab Zbigniew Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1073 Sułek Mariusz Politechnika Lubelska
1074 Sumorek Andrzej Katedra Mechaniki Budowli
1075 Surdacka M. Politechnika Lubelska
1076 Surdacki Paweł Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1077 Surdacki Piotr Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1078 Surmacz Piotr Katedra Konserwacji Zabytków
1079 Surowiec Agnieszka Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
1080 Surowska Barbara Katedra Inżynierii Materiałowej
1081 Surtel Wojciech Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1082 Świć Antoni Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1083 Świderczuk Katarzyna Politechnika Lubelska
1084 Świderska Aneta Politechnika Lubelska
1085 Świetlicki Mateusz Politechnika Lubelska
1086 Świetlicki Michał Katedra Fizyki Stosowanej
1087 Świtoniak Barbara Katedra Matematyki
1088 Sybilski Dariusz Katedra Geotechniki
1089 Sykut Barbara Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1090 Syrotiuk Kateryna Politechnika Lubelska
1091 Syta Arkadiusz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1092 Szabelski Jakub Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1093 Szabelski Kazimierz Politechnika Lubelska
1094 Szadura Przemysław Politechnika Lubelska
1095 Szafranek Anna Katedra Mechaniki Ciała Stałego
1096 Szafraniec Małgorzata Politechnika Lubelska
1097 Szafraniec Monika Politechnika Lubelska
1098 Szaja Aleksandra Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1099 Szala Mirosław Katedra Inżynierii Materiałowej
1100 Szapiel Maria Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1101 Szatkowska Małgorzata Politechnika Lubelska
1102 Szatkowski Kazimierz Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1103 Szczepaniak Jędrzej Politechnika Lubelska
1104 Szczepaniak Leszek Katedra Automatyki i Metrologii
1105 Szcześniak Wacław Katedra Dróg i Mostów
1106 Szczęsny Piotr Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1107 Szeląg Maciej Katedra Budownictwa Ogólnego
1108 Szerafin Jerzy Katedra Konstrukcji Budowlanych
1109 Szewczak Andrzej Katedra Budownictwa Ogólnego
1110 Szewczak Ilona Katedra Konstrukcji Budowlanych
1111 Szewczyk Jarosław Politechnika Lubelska
1112 Szewczyk Miłosz Politechnika Lubelska
1113 Szewczyk Sławomir Katedra Inżynierii Materiałowej
1114 Szklarek Karol Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1115 Szlachetka Marcin Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1116 Szmit Zofia Katedra Mechaniki Stosowanej
1117 Szmygin Bogusław Katedra Konserwacji Zabytków
1118 Szokało Agnieszka Wydział Mechaniczny
1119 Szostak Bartosz Katedra Konserwacji Zabytków
1120 Szot Tomasz Politechnika Lubelska
1121 Sztorc Piotr Politechnika Lubelska
1122 Szulej Jacek Katedra Mechaniki Budowli
1123 Szulżyk-Cieplak Joanna Katedra Podstaw Techniki
1124 Szumański Kazimierz Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1125 Szuster Janusz Katedra Matematyki Stosowanej
1126 Szwed Grzegorz Katedra Podstaw Techniki
1127 Szydło Kamil Katedra Pojazdów Samochodowych
1128 Szymaniak Gabriel Katedra Pojazdów Samochodowych
1129 Szymczuk Dariusz Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1130 Szymczyk Tomasz Instytut Informatyki
1131 Szymoniuk Barbara Katedra Marketingu
1132 Szymura Teresa Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
1133 Szyszko Grzegorz Politechnika Lubelska
1134 Talarek Mariusz Politechnika Lubelska
1135 Talatycki Grzegorz Politechnika Lubelska
1136 Tanaś Agnieszka Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1137 Tanaś Jacek Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1138 Tarkowski Piotr Katedra Pojazdów Samochodowych
1139 Tarkowski Sławomir Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1140 Tatarczak Anna Katedra Budownictwa Ogólnego
1141 Tatarczak Jarosław Katedra Automatyki i Metrologii
1142 Tatsiy Roman Katedra Matematyki Stosowanej
1143 Terebun Piotr Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1144 Teter Andrzej Katedra Mechaniki Stosowanej
1145 Tkaczyk Dorota Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1146 Toborek Katarzyna Katedra Matematyki
1147 Toborek Krzysztof Politechnika Lubelska
1148 Tofil Arkadiusz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1149 Tokovarov Mikhail Instytut Informatyki
1150 Tomaszewski Andrzej Katedra Konserwacji Zabytków
1151 Tomaszewski Jacek Katedra Zarządzania
1152 Tomczak Janusz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1153 Tomczak Łukasz Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1154 Tomczak Michał Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
1155 Tor-Świątek Aneta Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
1156 Trąbka-Więcław Katarzyna Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1157 Trammer Hubert Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
1158 Trochonowicz Maciej Katedra Konserwacji Zabytków
1159 Trociuk Paweł Politechnika Lubelska
1160 Trociuk Piotr Politechnika Lubelska
1161 Troncewicz-Świtek Agata Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1162 Trzciński Andrzej Katedra Inżynierii Materiałowej
1163 Tulwin Tytus Politechnika Lubelska
1164 Turczyński Łukasz Politechnika Lubelska
1165 Turowski Łukasz Politechnika Lubelska
1166 Turski Przemysław Politechnika Lubelska
1167 Tymburski Krzysztof Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1168 Urbański Janusz Politechnika Lubelska
1169 Urzędowski Arkadiusz Katedra Podstaw Techniki
1170 Uvaysova Svetlana Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1171 Viktarovich Nadzeya Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1172 Vrana Michał Politechnika Lubelska
1173 Wac-Włodarczyk Andrzej Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1174 Wącior Maciej Politechnika Lubelska
1175 Wągrowska Monika Politechnika Lubelska
1176 Wajszczak E. Politechnika Lubelska
1177 Walczak Mariusz Katedra Inżynierii Materiałowej
1178 Walczuk Patrycja Politechnika Lubelska
1179 Walczuk Sławomir Politechnika Lubelska
1180 Walczyna Anna Katedra Ergonomii
1181 Wancerz Marek Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1182 Wancerz Paweł Politechnika Lubelska
1183 Waniurski Józef Katedra Matematyki Stosowanej
1184 Waniurski Piotr Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1185 Warda Piotr Katedra Automatyki i Metrologii
1186 Warda Tomasz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1187 Waręciak Paweł Politechnika Lubelska
1188 Wargulak Karolina Politechnika Lubelska
1189 Warmińska Anna Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1190 Warmiński Jerzy Katedra Mechaniki Stosowanej
1191 Warowny Tomasz Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
1192 Warzyszak Edyta Politechnika Lubelska
1193 Wasąg Henryk Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
1194 Wasilewski Adam Katedra Budownictwa Ogólnego
1195 Waszczyńska Magdalena Politechnika Lubelska
1196 Wawer Kamil Politechnika Lubelska
1197 Wawrzyk Martyna Politechnika Lubelska
1198 Wcisło Marcin Politechnika Lubelska
1199 Węcławski Tomasz Politechnika Lubelska
1200 Węgierek Paweł Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
1201 Wegner Patryk Politechnika Lubelska
1202 Weinper Katarzyna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1203 Wendeker Mirosław Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1204 Weremczuk Andrzej Katedra Mechaniki Stosowanej
1205 Weroński Andrzej Katedra Inżynierii Materiałowej
1206 Weroński Wiesław Politechnika Lubelska
1207 Wesołowska Kinga Politechnika Lubelska
1208 Wiak Tomasz Politechnika Lubelska
1209 Widomski Marcin Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1210 Widz Katarzyna Politechnika Lubelska
1211 Wiechecki Wiesław Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1212 Wieczorkiewicz Jakub Politechnika Lubelska
1213 Wielgos Piotr Katedra Mechaniki Budowli
1214 Wilczek Sebastian Politechnika Lubelska
1215 Wilczyńska M. Politechnika Lubelska
1216 Winiarski Grzegorz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1217 Wińska Monika Politechnika Lubelska
1218 Wiśniewski Emil Politechnika Lubelska
1219 Wit Bogdan Katedra Zarządzania
1220 Witek Beata Politechnika Lubelska
1221 Witkowski Jacek Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1222 Wlaź Paweł Katedra Matematyki Stosowanej
1223 Włodarczyk Maciej Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1224 Włosek Rafał Politechnika Lubelska
1225 Wójcicka-Migasiuk Dorota Katedra Podstaw Techniki
1226 Wójcicki Piotr Instytut Informatyki
1227 Wojciechowska Krystyna Katedra Ergonomii
1228 Wojciechowski Łukasz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1229 Wójcik Agata Politechnika Lubelska
1230 Wójcik Andrzej Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1231 Wójcik Angelika Politechnika Lubelska
1232 Wójcik Emil Politechnika Lubelska
1233 Wójcik Katarzyna Politechnika Lubelska
1234 Wójcik Łukasz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1235 Wójcik Waldemar Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1236 Wójcik Wiesław Katedra Podstaw Techniki
1237 Wójcik-Oliveira Katarzyna Wydział Inżynierii Środowiska
1238 Wojdyga Aleksander Instytut Informatyki
1239 Wojtal Mateusz Politechnika Lubelska
1240 Wójtowicz Piotr Politechnika Lubelska
1241 Wolińska Anna Politechnika Lubelska
1242 Woliński Paweł Politechnika Lubelska
1243 Wolski Piotr Politechnika Lubelska
1244 Wolszczak Piotr Katedra Automatyzacji
1245 Wołos Dariusz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1246 Woszuk Agnieszka Katedra Dróg i Mostów
1247 Woźniak Gracjana Katedra Pojazdów Samochodowych
1248 Woźniak Łukasz Wydział Elektrotechniki i Informatyki
1249 Woźniak Paulina Politechnika Lubelska
1250 Wrana Jan Samodzielna Pracownia Architektoniczna
1251 Wróbel Katarzyna Politechnika Lubelska
1252 Wrona Jan Politechnika Lubelska
1253 Wrona Rafał Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1254 Wronka Justyna Politechnika Lubelska
1255 Wrótniak Kamil Politechnika Lubelska
1256 Wrzos Arkadiusz Politechnika Lubelska
1257 Wydra Michał Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1258 Wyrwisz Joanna Katedra Marketingu
1259 Wysmulski Paweł Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1260 Wysocka Sylwia Politechnika Lubelska
1261 Wyszyńska Katarzyna Politechnika Lubelska
1262 Yesmakhanova Laura Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1263 Zablodska Mariia Politechnika Lubelska
1264 Zachaj Anna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1265 Zacharska Ewa Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
1266 Zagórski Ireneusz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1267 Zając Ewelina Politechnika Lubelska
1268 Zajączkowski Paweł Politechnika Lubelska
1269 Żak Edward Katedra Automatyki i Metrologii
1270 Zaleska Anna Politechnika Lubelska
1271 Zaleski Kazimierz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1272 Zalewska Anna Katedra Pojazdów Samochodowych
1273 Zalewski Bartłomiej Politechnika Lubelska
1274 Zaniuk Ilona Politechnika Lubelska
1275 Zaprawa Paweł Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1276 Zarzeka-Raczkowska Ewa Katedra Mechaniki Ciała Stałego
1277 Zaszczyńska Angelika Politechnika Lubelska
1278 Zavadskiy Vladislav Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1279 Zawada-Michałowska Magdalena Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1280 Zawiślak Bartłomiej Politechnika Lubelska
1281 Zbańska Marta Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1282 Zdeb Magdalena Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1283 Zdunek Łukasz Politechnika Lubelska
1284 Zdyb Agata Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1285 Żelazek Kamil Politechnika Lubelska
1286 Żelazna Agnieszka Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1287 Żelazna Anna Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1288 Żelazo Paweł Politechnika Lubelska
1289 Ziarno Agnieszka Politechnika Lubelska
1290 Zięba Katarzyna Politechnika Lubelska
1291 Zielińska Katarzyna Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1292 Zielińska Maria Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1293 Zieliński Dariusz Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1294 Zieliński Jacek Politechnika Lubelska
1295 Zieliński Mateusz Politechnika Lubelska
1296 Zieliński Paweł Politechnika Lubelska
1297 Zieliński Tomasz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1298 Zieliński Wojciech Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1299 Ziemba Maciej Katedra Matematyki
1300 Zientarski Tomasz Instytut Informatyki
1301 Ziętek Łukasz Politechnika Lubelska
1302 Ziń Piotr Katedra Zarządzania
1303 Zioło Paweł Politechnika Lubelska
1304 Żminda Tomasz Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1305 Żminda Tomasz Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
1306 Żminda Zygmunt Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1307 Zniszczyński Andrzej Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1308 Żołnik Piotr Politechnika Lubelska
1309 Zubik Anna Politechnika Lubelska
1310 Zubrzycki Jarosław Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1311 Zuchora Konrad Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1312 Żukowicz Piotr Politechnika Lubelska
1313 Żukowski Paweł Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
1314 Zvarych Pavlo Politechnika Lubelska
1315 Zwolan Stanisław Katedra Ergonomii
1316 Zychowicz Łukasz Wydział Elektrotechniki i Informatyki
1317 Życzyńska Anna Katedra Konserwacji Zabytków
1318 Zyga Ewa Politechnika Lubelska
1319 Zyga Jacek Katedra Geotechniki
1320 Zygmunt Konrad Politechnika Lubelska
1321 Zygo Jarosław Politechnika Lubelska
1322 Żyła Kamil Instytut Informatyki
1323 Zyska Tomasz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1324 Żyśko Andrzej Politechnika Lubelska