Formularz do publikacji pracowników PL dostępny TUTAJ

Raporty - lista autorów

Liczba autorów: 1419
Lp. Autor Jednostka organizacyjna
1 Abdreshova Samal Politechnika Lubelska
2 Adamczyk Wojciech Katedra Budownictwa Ogólnego
3 Adamczyk Łukasz Politechnika Lubelska
4 Adamczyk Jerzy Katedra Konserwacji Zabytków
5 Adamek Sylwester Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
6 Adamiak Michał Politechnika Lubelska
7 Adamiec Marek Katedra Pojazdów Samochodowych
8 Adamowicz Daniel Politechnika Lubelska
9 Aftyka Michał Politechnika Lubelska
10 Alberska Anna Politechnika Lubelska
11 Anasiewicz Rafał Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
12 Anasiewicz Kamil Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
13 Andrusiuk Aleksandra Politechnika Lubelska
14 Annabaev Azamat Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
15 Antoniewski Mateusz Politechnika Lubelska
16 Arent Anna Katedra Zarządzania
17 Augustyniak Michał Politechnika Lubelska
18 Augustyniak Michał Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
19 Augustynowicz Dorota Politechnika Lubelska
20 Baczyńska Paulina Wydział Mechaniczny
21 Badurowicz Marcin Instytut Informatyki
22 Bagiński Dobrosław Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
23 Banach Henryk Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
24 Banachewicz Wiesława Katedra Konstrukcji Budowlanych
25 Banak Ewa Katedra Konserwacji Zabytków
26 Banaś Jarosław Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
27 Banaszkiewicz Karol Politechnika Lubelska
28 Bandura Lidia Katedra Geotechniki
29 Banek Tadeusz Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
30 Bańkowski Wojciech Katedra Dróg i Mostów
31 Baran Katarzyna Instytut Informatyki
32 Barańska Kamila Politechnika Lubelska
33 Barański Grzegorz Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
34 Barnat-Hunek Danuta Katedra Budownictwa Ogólnego
35 Barszcz Marcin Instytut Informatyki
36 Barszcz Marcin Katedra Podstaw Techniki
37 Bartkiewicz Łukasz Politechnika Lubelska
38 Bartnicki Jarosław Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
39 Baum Tadeusz Katedra Ergonomii
40 Bęc Jarosław Katedra Mechaniki Budowli
41 Bednarz Marcin Politechnika Lubelska
42 Beer-Lech Karolina Katedra Inżynierii Materiałowej
43 Bejm Artur Politechnika Lubelska
44 Beń Dominik Politechnika Lubelska
45 Bernat Małgorzata Politechnika Lubelska
46 Bevz Mykola Katedra Konserwacji Zabytków
47 Białasz Sebastian Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
48 Białek Karolina Katedra Finansów i Rachunkowości
49 Biały Michał Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
50 Bielak Łukasz Politechnika Lubelska
51 Bielecki Piotr Politechnika Lubelska
52 Bieniaś Jarosław Katedra Inżynierii Materiałowej
53 Bihun Oleh Politechnika Lubelska
54 Billewicz Piotr Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
55 Bilska Izabela Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
56 Biruk Sławomir Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
57 Biruk Katarzyna Politechnika Lubelska
58 Bis Marta Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
59 Bis Jakub Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
60 Blicharz Piotr Katedra Marketingu
61 Blicharz Piotr Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
62 Błaszczak Marek Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
63 Błaszczuk Karolina Politechnika Lubelska
64 Bławucki Stanisław Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
65 Błażejewska Angelika Politechnika Lubelska
66 Błaziak Michał Politechnika Lubelska
67 Błazik-Borowa Ewa Katedra Mechaniki Budowli
68 Bobrowski Adam Katedra Matematyki
69 Bocheński Marcin Katedra Mechaniki Stosowanej
70 Bochiński Marcin Politechnika Lubelska
71 Bocian Brygida Politechnika Lubelska
72 Bogucki Marcin Katedra Automatyzacji
73 Boguszewska Kamila Samodzielna Pracownia Architektoniczna
74 Boguta Artur Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
75 Bohatkiewicz Janusz Katedra Dróg i Mostów
76 Boiko Oleksandr Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
77 Bojanowska Agnieszka Katedra Marketingu
78 Bojar Matylda Katedra Zarządzania
79 Bojar Ewa Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
80 Bondariev Vitalii Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
81 Bonetyński Kazimierz Politechnika Lubelska
82 Borc Jarosław Katedra Fizyki Stosowanej
83 Borc Robert Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
84 Borecka Grażyna Katedra Mechaniki Ciała Stałego
85 Borecka Monika Biblioteka Politechniki Lubelskiej
86 Borkowski Mateusz Politechnika Lubelska
87 Borowicz Jakub Politechnika Lubelska
88 Borowiec Paulina Politechnika Lubelska
89 Borowiec Rafał Politechnika Lubelska
90 Borowiec Marek Katedra Mechaniki Stosowanej
91 Borowski Gabriel Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
92 Borowski Witold Katedra Geotechniki
93 Borowski Łukasz Katedra Geotechniki
94 Boryga Paulina Politechnika Lubelska
95 Borys Magdalena Instytut Informatyki
96 Borysiewicz Mieczysław Politechnika Lubelska
97 Braniewska Magdalena Politechnika Lubelska
98 Broniszewski Tomasz Politechnika Lubelska
99 Brych Łukasz Politechnika Lubelska
100 Brzozowska Małgorzata Politechnika Lubelska
101 Brzozowski Jarosław Politechnika Lubelska
102 Brzyski Przemysław Katedra Budownictwa Ogólnego
103 Buchowiecki Paweł Politechnika Lubelska
104 Bucoń Robert Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
105 Buczaj Marcin Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
106 Budzyński Waldemar Katedra Budownictwa Ogólnego
107 Budzyński Piotr Katedra Pojazdów Samochodowych
108 Budzyński Daniel Politechnika Lubelska
109 Budzyński Adrian Politechnika Lubelska
110 Buk Patryk Politechnika Lubelska
111 Bukała Kamil Politechnika Lubelska
112 Bulzak Tomasz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
113 Buraczyńska Barbara Katedra Podstaw Techniki
114 Burek Rudolf Politechnika Lubelska
115 Buryta Michał Politechnika Lubelska
116 Buszewicz Marcin Politechnika Lubelska
117 Caban Jacek Politechnika Lubelska
118 Caban Marcin Politechnika Lubelska
119 Cao Yucheng Politechnika Lubelska
120 Cechowicz Radosław Katedra Automatyzacji
121 Cel Wojciech Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
122 Celejewski Filip Politechnika Lubelska
123 Celoch Hanna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
124 Chabanyuk Yaroslav Katedra Matematyki Stosowanej
125 Chabros Katarzyna Politechnika Lubelska
126 Chabros Milena Politechnika Lubelska
127 Chaika Vladyslav Politechnika Lubelska
128 Charlak Michał Katedra Podstaw Techniki
129 Chęć-Małyszek Agnieszka Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
130 Chmiel Monika Politechnika Lubelska
131 Chmielewski Tomasz Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
132 Chmielewski Artur Politechnika Lubelska
133 Chmielewski Artur Politechnika Lubelska
134 Chocyk Dariusz Katedra Fizyki Stosowanej
135 Chodurski Marek Politechnika Lubelska
136 Cholewa Tomasz Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
137 Cholewa-Wiktor Marta Katedra Zarządzania
138 Cholewiński Michał Politechnika Lubelska
139 Choma Artur Wydział Inżynierii Środowiska
140 Chomczyńska Mariola Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
141 Choroś Katarzyna Katedra Konserwacji Zabytków
142 Chrapowicki Paweł Lubelskie Centrum Transferu Technologii
143 Chromiec Aleksandra Wydział Mechaniczny
144 Chruścicki Michał Politechnika Lubelska
145 Chruściel Mateusz Politechnika Lubelska
146 Chuba Arleta Politechnika Lubelska
147 Chudy K. Politechnika Lubelska
148 Cichorzewska Marzena Katedra Zarządzania
149 Cichosz Joanna Katedra Mechaniki Ciała Stałego
150 Ciecieląg Krzysztof Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
151 Ciemny Katarzyna Politechnika Lubelska
152 Cieplak Tomasz Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
153 Cieślak Waldemar Katedra Matematyki Stosowanej
154 Cieślak Krystian Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
155 Cieślak-Włosek Anna Katedra Budownictwa Ogólnego
156 Cieślar Michał Politechnika Lubelska
157 Cięszczyk Sławomir Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
158 Ciężak Tadeusz Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
159 Cimek Ewelina Politechnika Lubelska
160 Ciosmak Małgorzata Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
161 Czajka Błażej Politechnika Lubelska
162 Czapla Agnieszka Politechnika Lubelska
163 Czapla K. Politechnika Lubelska
164 Czarnacka Karolina Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
165 Czarnecka Anna Wydział Mechaniczny
166 Czarnecka Wioleta Katedra Dróg i Mostów
167 Czarnecki Mateusz Politechnika Lubelska
168 Czarnigowska Agata Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
169 Czarnigowski Jacek Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
170 Czarnocka Elżbieta Katedra Inżynierii Systemów Informacyjnych
171 Czarnocka Elżbieta Katedra Marketingu
172 Czarnocka Elzbieta Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
173 Czarnocki Krzysztof Katedra Inżynierii Systemów Informacyjnych
174 Czarnocki Krzysztof Katedra Ergonomii
175 Czarnota Monika Politechnika Lubelska
176 Czechowska-Kosacka Aneta Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
177 Czerniec Myron Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
178 Czerski Dariusz Politechnika Lubelska
179 Czerwińska Magdalena Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
180 Czerwiński Jacek Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
181 Czerwiński Dariusz Instytut Informatyki
182 Czop Katarzyna Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
183 Czubacka Wioletta Politechnika Lubelska
184 Czwórnóg Monika Politechnika Lubelska
185 Czyż Zbigniew Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
186 Czyż Daniel Politechnika Lubelska
187 Dąbek Anna Politechnika Lubelska
188 Dąbrowski Mariusz Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
189 Dąbrowski Piotr Politechnika Lubelska
190 Dadej Konrad Katedra Inżynierii Materiałowej
191 Daniewski Kamil Politechnika Lubelska
192 Danilczuk Wojciech Katedra Automatyzacji
193 Daniłowicz Łukasz Politechnika Lubelska
194 Dębicki Andrzej Politechnika Lubelska
195 Dębiński Marcin Katedra Dróg i Mostów
196 Dębski Hubert Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
197 Dekundy Michał Politechnika Lubelska
198 Denko Sylwester Politechnika Lubelska
199 Depta Marcin Politechnika Lubelska
200 Diatczyk Jarosław Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
201 Dierżak Róża Politechnika Lubelska
202 Dmitruk Michał Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
203 Dmytruk Roman Politechnika Lubelska
204 Dobroczyński Mateusz Politechnika Lubelska
205 Dobrowolska Agnieszka Politechnika Lubelska
206 Dobrowolski Michał Politechnika Lubelska
207 Dobrzański Damian Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
208 Doluk Elżbieta Politechnika Lubelska
209 Domińczuk Jacek Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
210 Dragan Piotr Politechnika Lubelska
211 Draganek Dariusz Politechnika Lubelska
212 Drozd Artur Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
213 Drozd Jakub Politechnika Lubelska
214 Drozd Kazimierz Katedra Inżynierii Materiałowej
215 Drozdowski Krzysztof Politechnika Lubelska
216 Droździel Paweł Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
217 Duda Aneta Katedra Metod i Technik Nauczania
218 Duda Sylwia Politechnika Lubelska
219 Dudek Piotr Politechnika Lubelska
220 Dudko Paulina Politechnika Lubelska
221 Dudziak Andrzej Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
222 Dudzińska Marzenna Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
223 Duk Mariusz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
224 Dul Tomasz Politechnika Lubelska
225 Dumała Sławomira Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
226 Durczak Tomasz Katedra Pojazdów Samochodowych
227 Dyczko Jarosław Politechnika Lubelska
228 Dyś Natalia Politechnika Lubelska
229 Dzadz A. Politechnika Lubelska
230 Dziadko Dariusz Politechnika Lubelska
231 Dziedzic Krzysztof Instytut Informatyki
232 Dziedzic Krzysztof Katedra Podstaw Techniki
233 Dzieńkowski Mariusz Instytut Informatyki
234 Dzierżak Róża Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
235 Dziewiczkiewicz Małgorzata Politechnika Lubelska
236 Dziuba-Kozieł Marta Politechnika Lubelska
237 Dziubińska Anna Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
238 Dziubiński Mieczysław Katedra Pojazdów Samochodowych
239 Dziubiński Franciszek Katedra Podstaw Techniki
240 Dziubiński Grzegorz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
241 Dziwulski Jacek Katedra Marketingu
242 Dziwulski Jacek Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
243 Falkowicz Katarzyna Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
244 Fatyga Karol Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
245 Felińska Halina Katedra Matematyki Stosowanej
246 Ferdynus Mirosław Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
247 Fic Stanisław Katedra Budownictwa Ogólnego
248 Figielska Mariola Wydział Mechaniczny
249 Fijałkowski Stefan Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
250 Fijewska Marta Politechnika Lubelska
251 Filip Bartosz Politechnika Lubelska
252 Filipczuk Alina Politechnika Lubelska
253 Filipek Przemysław Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
254 Filipek Piotr Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
255 Filipiuk Grzegorz Politechnika Lubelska
256 Filipowicz Anna Politechnika Lubelska
257 Firlej Stefan Katedra Dróg i Mostów
258 Flaga Andrzej Katedra Mechaniki Budowli
259 Flaga Łukasz Samodzielna Pracownia Architektoniczna
260 Fłakowska P. Politechnika Lubelska
261 Fortuna-Marek Anna Politechnika Lubelska
262 Frąckiewicz Wojciech Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
263 Frączek Konrad Politechnika Lubelska
264 Franczak-Balmas Dominika Katedra Konstrukcji Budowlanych
265 Frańczuk Małgorzata Katedra Finansów i Rachunkowości
266 Franus Wojciech Katedra Geotechniki
267 Franus Małgorzata Katedra Geotechniki
268 Furmaniak Szymon Biblioteka Politechniki Lubelskiej
269 Gad Radosław Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
270 Gadawski Daniel Politechnika Lubelska
271 Gajda Jarosław Biblioteka Politechniki Lubelskiej
272 Gajewski Jakub Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
273 Gajownik Radosław Politechnika Lubelska
274 Galas Dominik Politechnika Lubelska
275 Gałązka Karolina Katedra Finansów i Rachunkowości
276 Garbacz Tomasz Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
277 Garbacz Monika Politechnika Lubelska
278 Gardyński Leszek Katedra Inżynierii Materiałowej
279 Gąsior Marcin Katedra Marketingu
280 Gąska Daniel Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
281 Gąska-Jędruch Urszula Politechnika Lubelska
282 Gauda Konrad Katedra Metod i Technik Nauczania
283 Gaweł Dariusz Samodzielna Pracownia Architektoniczna
284 Gawryluk Jarosław Katedra Mechaniki Stosowanej
285 Gawryluk Jarosław Politechnika Lubelska
286 Gazda Lucjan Katedra Geotechniki
287 Gęca Mateusz Politechnika Lubelska
288 Gęca Tomasz Politechnika Lubelska
289 Gęca Michał Sławomir Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
290 Gęca Bartłomiej Katedra Zarządzania
291 Gęca Michał Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
292 Geneja Agnieszka Wydział Podstaw Techniki
293 Gerasymenko Anatolii Politechnika Lubelska
294 Gieroba Maria Politechnika Lubelska
295 Gierżatowicz Ryszard Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
296 Gil Damian Laboratorium Budownictwa
297 Gilewski Jan Instytut Informatyki
298 Gita Arkadiusz Katedra Pojazdów Samochodowych
299 Giżewski Tomasz Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
300 Gleń Justyna Politechnika Lubelska
301 Gleń Piotr Samodzielna Pracownia Architektoniczna
302 Gliszczyński Grzegorz Katedra Zarządzania
303 Gluba Monika Politechnika Lubelska
304 Gładyszewski Grzegorz Katedra Fizyki Stosowanej
305 Głogowska Katarzyna Politechnika Lubelska
306 Głogowska Karolina Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
307 Głos Michał Politechnika Lubelska
308 Gnapowski Sebastian Katedra Metod i Technik Nauczania
309 Godlewska Anna Politechnika Lubelska
310 Godula Artur Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
311 Gola Arkadiusz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
312 Goleman Ryszard Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
313 Golewski Grzegorz Katedra Konstrukcji Budowlanych
314 Golewski Przemysław Katedra Mechaniki Ciała Stałego
315 Golianek Paweł Laboratorium Analiz Środowiskowych
316 Goluch Michał Politechnika Lubelska
317 Gołąbek Michał Politechnika Lubelska
318 Goławski Sebastian Politechnika Lubelska
319 Gołębiowska Justyna Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
320 Gołębiowski Mateusz Instytut Informatyki
321 Gońka Anna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
322 Gontarz Magdalena Politechnika Lubelska
323 Gontarz Andrzej Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
324 Gontarz Jakub Katedra Mechaniki Budowli
325 Góra Jacek Katedra Budownictwa Ogólnego
326 Góra Magdalena Politechnika Lubelska
327 Goral Anna Katedra Marketingu
328 Górecki Marcin Katedra Konstrukcji Budowlanych
329 Gorecki Tomasz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
330 Gorgol Izolda Katedra Matematyki Stosowanej
331 Gorgol Michał Politechnika Lubelska
332 Górniak Dawid Politechnika Lubelska
333 Górniak Beata Katedra Pojazdów Samochodowych
334 Gospodarek Małgorzata Politechnika Lubelska
335 Góźdź Małgorzata Politechnika Lubelska
336 Góźdź Rafał Politechnika Lubelska
337 Grabias Marek Katedra Konstrukcji Budowlanych
338 Graboś Grzegorz Politechnika Lubelska
339 Grabowski Łukasz Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
340 Graca Daria Politechnika Lubelska
341 Grądz Żaklin Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
342 Grątnicki Marcin Politechnika Lubelska
343 Gregorczyk Magdalena Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
344 Gregosiewicz Adam Katedra Matematyki
345 Grobel Przemysław Politechnika Lubelska
346 Grobelny Sebastian Politechnika Lubelska
347 Gromaszek Konrad Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
348 Grudzień A. Politechnika Lubelska
349 Grudzińska Magdalena Katedra Budownictwa Ogólnego
350 Gruszczyk Mateusz Politechnika Lubelska
351 Gruszecka Monika Politechnika Lubelska
352 Grygiel Dominik Politechnika Lubelska
353 Gryka J. Politechnika Lubelska
354 Gryniewicz-Jaworska Michalina Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
355 Grzegórski Stanisław Instytut Informatyki
356 Grzesiak Jakub Politechnika Lubelska
357 Grzesińska Magdalena Politechnika Lubelska
358 Grzmil Paweł Politechnika Lubelska
359 Grzywa A. Politechnika Lubelska
360 Gułkowski Sławomir Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
361 Gumkowski Piotr Politechnika Lubelska
362 Gut Kamil Politechnika Lubelska
363 Gutek Dariusz Instytut Informatyki
364 Guz Jacek Politechnika Lubelska
365 Guz Łukasz Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
366 Guz Katarzyna Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
367 Gziut Olga Politechnika Lubelska
368 Haladyj Paweł Politechnika Lubelska
369 Haleniuk Mariusz Katedra Zarządzania
370 Halicka Anna Katedra Konstrukcji Budowlanych
371 Haniecka Izabela Politechnika Lubelska
372 Haponiuk Rafał Politechnika Lubelska
373 Harasim Damian Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
374 Haratym Agnieszka Politechnika Lubelska
375 Harbarchuk Volodymyr Instytut Informatyki
376 Hawrylak Paweł Politechnika Lubelska
377 Hawryluk E. Politechnika Lubelska
378 Hejwowski Tadeusz Katedra Inżynierii Materiałowej
379 Hereć Aleksandra Politechnika Lubelska
380 Hermaniuk Tomasz Politechnika Lubelska
381 Hetman Ewa Biblioteka Politechniki Lubelskiej
382 Hirol Mykola Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
383 Hodun Dominika Politechnika Lubelska
384 Hordyjewski Mateusz Instytut Informatyki
385 Horobets Yuliia Politechnika Lubelska
386 Horyński Marek Katedra Podstaw Techniki
387 Horyński Marek Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
388 Hotra Oleksandra Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
389 Hunicz Jacek Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
390 Hus Wojciech Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
391 Huszaluk Agata Politechnika Lubelska
392 Hypki Mateusz Politechnika Lubelska
393 Hys Lech Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
394 Ignaciuk Piotr Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
395 Iwachow Mateusz Instytut Informatyki
396 Iwanek Anna Katedra Budownictwa Ogólnego
397 Iwanek Małgorzata Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
398 Iwanicki Hubert Politechnika Lubelska
399 Jabłczyńska Grażyna Katedra Zarządzania
400 Jabłoński Łukasz Katedra Konstrukcji Budowlanych
401 Jabłoński Paweł Politechnika Lubelska
402 Jachowicz Tomasz Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
403 Jachymek Marcin Politechnika Lubelska
404 Jacniacka Elżbieta Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
405 Jahołkowski Krzysztof Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
406 Jakliński Piotr Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
407 Jakubczak Edyta Wydział Podstaw Techniki
408 Jakubczak Patryk Katedra Inżynierii Materiałowej
409 Jakubiak Monika Biuro Karier Politechniki Lublskiej
410 Jakubowski Marek Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
411 Jakubowski Marek Katedra Ergonomii
412 Jałtoszuk Kacper Politechnika Lubelska
413 Jamińska-Gadomska Paulina Katedra Mechaniki Budowli
414 Janczarek Marian Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
415 Janik Wiesław Katedra Finansów i Rachunkowości
416 Jankowska Agnieszka Politechnika Lubelska
417 Jankowski Arkadiusz Politechnika Lubelska
418 Janowska J. Politechnika Lubelska
419 Janowski Włodzimierz Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
420 Janowski Tadeusz Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
421 Janus Krzysztof Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
422 Janusz Renata Samodzielna Pracownia Architektoniczna
423 Jaremek Piotr Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
424 Jarmuł Łukasz Politechnika Lubelska
425 Jarocka-Mikrut Aleksandra Samodzielna Pracownia Architektoniczna
426 Jarosińska-Caban Maria Instytut Informatyki
427 Jarosiński Sebastian Politechnika Lubelska
428 Jaroszyńska Renata Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
429 Jaroszyńska-Wolińska Justyna Katedra Geotechniki
430 Jaroszyński Leszek Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
431 Jartych Elżbieta Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
432 Jartym Karol Politechnika Lubelska
433 Jarzyna Wojciech Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
434 Jaśkowska Anna Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
435 Jaśkowski Piotr Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
436 Jaworowska Małgorzata Biblioteka Politechniki Lubelskiej
437 Jaworski Łukasz Politechnika Lubelska
438 Jawoszek Krystian Politechnika Lubelska
439 Jedliński Łukasz Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
440 Jędrychowski Robert Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
441 Jędrys Konrad Politechnika Lubelska
442 Jędryszka Michał Politechnika Lubelska
443 Jezior Konrad Politechnika Lubelska
444 Jonak Kamil Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
445 Jonak Józef Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
446 Józwik Jerzy Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
447 Jukowski Michał Katedra Dróg i Mostów
448 Juszczyk Marta Katedra Zarządzania
449 Juszczyk Marta Katedra Inżynierii Systemów Informacyjnych
450 Kacejko Piotr Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
451 Kacprzak Rafał Politechnika Lubelska
452 Kaczmarek Cezary Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
453 Kaczorowska Monika Politechnika Lubelska
454 Kalinowska-Ozgowicz Elżbieta Katedra Podstaw Techniki
455 Kałdonek Jolanta Politechnika Lubelska
456 Kamieńska-Krzowska Barbara Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
457 Kamiński Marek Instytut Informatyki
458 Kamiński Tomasz Politechnika Lubelska
459 Kamiński Mariusz Katedra Pojazdów Samochodowych
460 Kamiński Zdzisław Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
461 Kania Bartosz Katedra Automatyki i Metrologii
462 Kaniewska-Pawik Ilona Politechnika Lubelska
463 Kaniewski Piotr Politechnika Lubelska
464 Kapica Dominik Politechnika Lubelska
465 Kapka Stanisław Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
466 Karaś Sławomir Katedra Dróg i Mostów
467 Karczewska Mariola Politechnika Lubelska
468 Karczmarczyk Patryk Politechnika Lubelska
469 Kargol Zbigniew Politechnika Lubelska
470 Karpiński Paweł Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
471 Karpiński Robert Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
472 Karwat Czesław Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
473 Karwowska Diana Katedra Procesów Polimerowych
474 Kasperek Ewelina Politechnika Lubelska
475 Kasperek Dariusz Politechnika Lubelska
476 Kawecki Bartosz Katedra Mechaniki Budowli
477 Kaźmir Tomasz Katedra Mechaniki Stosowanej
478 Kaznowski Łukasz Katedra Pojazdów Samochodowych
479 Kazubek Jakub Katedra Elektroniki
480 Kęcik Krzysztof Katedra Mechaniki Stosowanej
481 Kędrak Piotr Politechnika Lubelska
482 Kęsik Jacek Instytut Informatyki
483 Kęska Piotr Politechnika Lubelska
484 Kielin Katarzyna Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
485 Kiełbiński Jerzy Politechnika Lubelska
486 Kierczyński Konrad Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
487 Kiernicki Zbigniew Katedra Pojazdów Samochodowych
488 Kijewski Grzegorz Politechnika Lubelska
489 Kiryczuk Katarzyna Politechnika Lubelska
490 Kiryło Katarzyna Politechnika Lubelska
491 Kisała Piotr Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
492 Kisiel Janusz Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
493 Klepka Tomasz Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
494 Klimek Jacek Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
495 Klimek Beata Katedra Konserwacji Zabytków
496 Klimiuk Ewa Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
497 Klimkiewicz Jakub Politechnika Lubelska
498 Kliszcz Jakub Politechnika Lubelska
499 Kliszowska Anna Politechnika Lubelska
500 Kłoda Łukasz Katedra Mechaniki Stosowanej
501 Kłonica Anna Politechnika Lubelska
502 Kłonica Mariusz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
503 Kłopotowska Agnieszka Samodzielna Pracownia Architektoniczna
504 Kłopotowski Maciej Samodzielna Pracownia Architektoniczna
505 Kłos Krzysztof Politechnika Lubelska
506 Kłos Krzysztof Politechnika Lubelska
507 Kłosiewicz Lech Katedra Konserwacji Zabytków
508 Kłosowski Grzegorz Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
509 Kmieć Krzysztof Politechnika Lubelska
510 Kneć Marcin Laboratorium Budownictwa
511 Knothe Jacek Katedra Konserwacji Zabytków
512 Kobyłka Marcin Politechnika Lubelska
513 Kochetkov Mykyta Politechnika Lubelska
514 Kociubiński Andrzej Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
515 Kocki Wojciech Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
516 Koczan Leopold Katedra Matematyki Stosowanej
517 Koczorowska-Gazda Agata Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
518 Kokowski Ryszard Politechnika Lubelska
519 Kolano Jan Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
520 Kolano Krzysztof Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
521 Kolasik Mariusz Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
522 Kołodyńska Amanda Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
523 Kołodziej Sławomir Politechnika Lubelska
524 Kołodziejczyk Jarosław Politechnika Lubelska
525 Kołodziejczyk Kamil Politechnika Lubelska
526 Kołtunowicz Tomasz Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
527 Komada Paweł Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
528 Komarzyniec Grzegorz Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
529 Komorzycki Cyprian Politechnika Lubelska
530 Komsta Henryk Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
531 Konarski Michał Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
532 Konczal Weronika Politechnika Lubelska
533 Kondraciuk K. Politechnika Lubelska
534 Kondratowicz-Kucewicz Wojciech Katedra Zarządzania
535 Kopertowska Agata Politechnika Lubelska
536 Kopińska Joanna Politechnika Lubelska
537 Kopniak Piotr Instytut Informatyki
538 Koralewski Grzegorz Katedra Pojazdów Samochodowych
539 Kordos Paweł Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
540 Korga Sylwester Katedra Podstaw Techniki
541 Korowaj Bartłomiej Politechnika Lubelska
542 Korulczyk Katarzyna Politechnika Lubelska
543 Korulczyk Robert Politechnika Lubelska
544 Korzan Anna Politechnika Lubelska
545 Kosacki Hubert Politechnika Lubelska
546 Kosacki Kacper Politechnika Lubelska
547 Kość Marek Politechnika Lubelska
548 Kościuk Ewelina Politechnika Lubelska
549 Kosicka Ewelina Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
550 Kosmulski Marek Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
551 Koszałka Grzegorz Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
552 Koszowski Mateusz Politechnika Lubelska
553 Kot Edyta Politechnika Lubelska
554 Kotłowska Kinga Politechnika Lubelska
555 Kotuła Ewa Biblioteka Politechniki Lubelskiej
556 Kotyra Andrzej Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
557 Kowal Karol Politechnika Lubelska
558 Kowal Maciej Katedra Dróg i Mostów
559 Kowal Karol Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
560 Kowal Barbara Katedra Matematyki
561 Kowalczuk Ziemowit Politechnika Lubelska
562 Kowalczuk Marcin Katedra Mechaniki Stosowanej
563 Kowalczyk Radosław Politechnika Lubelska
564 Kowalczyk Dawid Politechnika Lubelska
565 Kowalczyk Weronika Politechnika Lubelska
566 Kowalczyk Jacek Katedra Pojazdów Samochodowych
567 Kowalik Michał Politechnika Lubelska
568 Kowalik Konrad Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
569 Kowalik Przemysław Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
570 Kowalska Beata Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
571 Kowalski Dariusz Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
572 Kowaluk Jarosław Politechnika Lubelska
573 Kozak Czesław Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
574 Kozak Barbara Politechnika Lubelska
575 Kozieł Joanna Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
576 Kozieł Grzegorz Instytut Informatyki
577 Kozik Krzysztof Katedra Mechaniki Stosowanej
578 Kozłowska Ewelina Politechnika Lubelska
579 Kozłowski Edward Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
580 Krajka Tomasz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
581 Krawczak Ewelina Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
582 Krawczuk Anna Politechnika Lubelska
583 Krawczyk Alicja Instytut Informatyki
584 Król Krzysztof Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
585 Król Monika Politechnika Lubelska
586 Kruk Marta Wydział Podstaw Techniki
587 Krupa Kazimierz Katedra Finansów i Rachunkowości
588 Krupa Karol Samodzielna Pracownia Architektoniczna
589 Krupa Paweł Politechnika Lubelska
590 Krupski Piotr Wydział Elektrotechniki i Informatyki
591 Kruszczyński Krzysztof Politechnika Lubelska
592 Krysa Elżbieta Politechnika Lubelska
593 Krysiński Marek Politechnika Lubelska
594 Krzysiak Jakub Politechnika Lubelska
595 Krzywonos Leszek Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
596 Krzyżak Aneta Katedra Procesów Polimerowych
597 Książek Adam Politechnika Lubelska
598 Kubalińska Małgorzata Katedra Matematyki Stosowanej
599 Kubieniec Grzegorz Politechnika Lubelska
600 Kucio Katarzyna Politechnika Lubelska
601 Kuczmaszewska Anna Katedra Matematyki Stosowanej
602 Kuczmaszewski Józef Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
603 Kuflewska Beata Politechnika Lubelska
604 Kujan Krzysztof Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
605 Kujawska Justyna Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
606 Kukiełka Jerzy Katedra Dróg i Mostów
607 Kukiełka Jan Politechnika Lubelska
608 Kulawiuk Agnieszka Politechnika Lubelska
609 Kulig Maciej Politechnika Lubelska
610 Kulig Aneta Politechnika Lubelska
611 Kulisz Monika Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
612 Kulisz D. Politechnika Lubelska
613 Kultys Bartłomiej Politechnika Lubelska
614 Kunecki Piotr Katedra Geotechniki
615 Kupczak Łukasz Wydział Podstaw Techniki
616 Kupczyk Joanna Politechnika Lubelska
617 Kurnicki Adam Katedra Automatyki i Metrologii
618 Kuryło Elżbieta Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
619 Kurzei Szymon Politechnika Lubelska
620 Kuś Dariusz Katedra Zarządzania
621 Kusiak Urszula Politechnika Lubelska
622 Kuśmierz Leszek Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
623 Kusyk Szymon Politechnika Lubelska
624 Kuszewski Grzegorz Politechnika Lubelska
625 Kutera Mateusz Politechnika Lubelska
626 Kuzioła E. Politechnika Lubelska
627 Kwaśniak Grzegorz Politechnika Lubelska
628 Kwaśny Łukasz Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
629 Kwiatkowski Bartłomiej Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
630 Kwiatkowski Michał Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
631 Kwietniewska Małgorzata Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
632 Kwoka Rafał Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
633 Lach Zbigniew Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
634 Lahutta Dawid Katedra Finansów i Rachunkowości
635 Lal Agnieszka Katedra Geotechniki
636 Landecka Halina Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
637 Laskowski Maciej Instytut Informatyki
638 Laskowski Stefan Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
639 Latalski Jarosław Katedra Mechaniki Stosowanej
640 Latos Anna Politechnika Lubelska
641 Lebiocka Magdalena Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
642 Lecewicz Wojciech Politechnika Lubelska
643 Lechowska Anna Wydział Podstaw Techniki
644 Lecki Karol Politechnika Lubelska
645 Leleń Michał Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
646 Lenart Iwona Politechnika Lubelska
647 Lenartowicz Józef Samodzielna Pracownia Architektoniczna
648 Lenartowicz Aleksander Politechnika Lubelska
649 Lenik Zygmunt Katedra Metod i Technik Nauczania
650 Lenik Klaudiusz Katedra Podstaw Techniki
651 Leśkiewicz Marcin Katedra Finansów i Rachunkowości
652 Lipczak Bartłomiej Katedra Pojazdów Samochodowych
653 Lipecki Tomasz Katedra Mechaniki Budowli
654 Lipnicki Piotr Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
655 Lipska Elżbieta Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
656 Lipski Jerzy Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
657 Lipski Stanisław Politechnika Lubelska
658 Lipski Przemysław Politechnika Lubelska
659 Lis Franciszek Politechnika Lubelska
660 Lis Barbara Katedra Metod i Technik Nauczania
661 Lis Robert Katedra Metod i Technik Nauczania
662 Lis Renata Katedra Podstaw Techniki
663 Lis Konrad Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
664 Lisiecki Daniel Politechnika Lubelska
665 Lisiecki Paweł Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
666 Litak Grzegorz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
667 Litak Grzegorz Katedra Automatyzacji
668 Litwin Mateusz Politechnika Lubelska
669 Liwiak Michał Politechnika Lubelska
670 Lizak Tomasz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
671 Longwic Rafał Katedra Pojazdów Samochodowych
672 Longwic Filip Politechnika Lubelska
673 Lozbin Viktor Katedra Automatyki i Metrologii
674 Luganskaya Saule Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
675 Lypovyi Taras Politechnika Lubelska
676 Łabacz-Kęcik Anna Politechnika Lubelska
677 Łagód Grzegorz Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
678 Łagoda Marek Katedra Dróg i Mostów
679 Łagodowski Zbigniew Katedra Matematyki
680 Łanczont Michał Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
681 Łasocha Artur Politechnika Lubelska
682 Ławecki Marcin Katedra Zarządzania
683 Ławicki Tomasz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
684 Łazuka Ewa Katedra Matematyki Stosowanej
685 Łobaziewicz Monika Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
686 Łucjanek Wiesław Katedra Mechaniki Stosowanej
687 Łukasik Krzysztof Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
688 Łukasik Edyta Instytut Informatyki
689 Łukasik Daniel Katedra Inżynierii Materiałowej
690 Łukowski Maciej Politechnika Lubelska
691 Łukowski Emil Politechnika Lubelska
692 Łusiak Tomasz Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
693 Łyda Konrad Politechnika Lubelska
694 Łygas Krystian Katedra Automatyzacji
695 Machlarz Radosław Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
696 Machrowska Anna Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
697 Maciaszczyk Magdalena Katedra Marketingu
698 Maciejczak Damian Politechnika Lubelska
699 Maciejewski Marcin Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
700 Mączka Edward Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
701 Mączka Wacław Politechnika Lubelska
702 Madej Jarosław Katedra Geotechniki
703 Madejski Mateusz Politechnika Lubelska
704 Magryta Paweł Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
705 Magryta Paweł Politechnika Lubelska
706 Maik Robert Katedra Marketingu
707 Maik Robert Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
708 Maik Robert Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
709 Majcher Jacek Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
710 Majczak Adam Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
711 Majerek Dariusz Katedra Matematyki Stosowanej
712 Majerski Krzysztof Katedra Inżynierii Materiałowej
713 Majewski Daniel Politechnika Lubelska
714 Majewski Łukasz Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
715 Majewski Jacek Katedra Automatyki i Metrologii
716 Majka Piotr Politechnika Lubelska
717 Majka Michał Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
718 Makara Konrad Politechnika Lubelska
719 Makarewicz Anna Katedra Matematyki Stosowanej
720 Makaruk Bartłomiej Politechnika Lubelska
721 Makowski Mateusz Wydział Mechaniczny
722 Malec Mirosław Katedra Podstaw Techniki
723 Malec Bartosz Politechnika Lubelska
724 Malec Agnieszka Wydział Inżynierii Środowiska
725 Malesa Bożena Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
726 Malinowska Iwona Katedra Matematyki
727 Malinowski Szymon Katedra Geotechniki
728 Małecka-Massalska Teresa Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
729 Małek Artur Politechnika Lubelska
730 Małek Arkadiusz Politechnika Lubelska
731 Małyszek Elżbieta Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
732 Małyszko Tomasz Politechnika Lubelska
733 Manek Anna Katedra Ergonomii
734 Mańko Paweł Wydział Mechaniczny
735 Mańko Monika Politechnika Lubelska
736 Marcewicz Tomasz Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
737 Marczak Halina Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
738 Marczewska-Boczkowska Krystyna Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
739 Mardarowicz Marek Laboratorium Analiz Środowiskowych
740 Marecki Krzysztof Katedra Finansów i Rachunkowości
741 Martychowiec Agnieszka Politechnika Lubelska
742 Martychowiec Aleksandra Politechnika Lubelska
743 Marzec Bartłomiej Politechnika Lubelska
744 Masłowski Grzegorz Politechnika Lubelska
745 Matczuk Ewa Biblioteka Politechniki Lubelskiej
746 Matrychowiec Agnieszka Politechnika Lubelska
747 Matuszak Jakub Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
748 Matys P. Politechnika Lubelska
749 Mazur Barbara Katedra Zarządzania
750 Mazur Mirosław Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
751 Mazur Andrzej Politechnika Lubelska
752 Mazur-Sokół Anna Politechnika Lubelska
753 Mazurek Mariusz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
754 Mazurek Paweł Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
755 Mazurek Grzegorz Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
756 Mazurek Milena Politechnika Lubelska
757 Mazurkiewicz Dariusz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
758 Michalczyk Mateusz Politechnika Lubelska
759 Michalska Magdalena Wydział Elektrotechniki i Informatyki
760 Michałek Wojciech Politechnika Lubelska
761 Michałowska-Samonek Joanna Politechnika Lubelska
762 Michna Paweł Politechnika Lubelska
763 Mieczkowski Mieczysław Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
764 Miernicka Dorota Politechnika Lubelska
765 Mieszajkina Elena Katedra Zarządzania
766 Mietlicki Paweł Politechnika Lubelska
767 Mika Łukasz Katedra Konstrukcji Budowlanych
768 Mikus Dawid Politechnika Lubelska
769 Milczek Tomasz Biuro Rzecznika Patentowego
770 Miller Piotr Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
771 Miłosz Elżbieta Instytut Informatyki
772 Miłosz Marek Instytut Informatyki
773 Miłosz Maciej Politechnika Lubelska
774 Mindur Maciej Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
775 Miszczuk Magdalena Katedra Finansów i Rachunkowości
776 Mitaszka Katarzyna Politechnika Lubelska
777 Mitaszka Mateusz Instytut Informatyki
778 Mitczuk Piotr Politechnika Lubelska
779 Mitura Andrzej Katedra Mechaniki Stosowanej
780 Miturska Izabela Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
781 Montusiewicz Agnieszka Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
782 Montusiewicz Jerzy Instytut Informatyki
783 Moravek Jan Politechnika Lubelska
784 Morek Wojciech Biblioteka Politechniki Lubelskiej
785 Moskaluk Tomasz Politechnika Lubelska
786 Motoryn Ruslan Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
787 Mowakowski Paweł Politechnika Lubelska
788 Mroczek Bartłomiej Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
789 Mróz Anna Politechnika Lubelska
790 Mróz Adrian Politechnika Lubelska
791 Mucha J. Politechnika Lubelska
792 Murat Małgorzata Katedra Matematyki
793 Muryjas Piotr Instytut Informatyki
794 Musabekova Aisha Politechnika Lubelska
795 Mussabekov Kanat Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
796 Mussabekova Assel Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
797 Mussubekov Kanat Politechnika Lubelska
798 Musz-Pomorska Anna Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
799 Muszkiewicz Piotr Politechnika Lubelska
800 Muzyka Krzysztof Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
801 Myka Dariusz Politechnika Lubelska
802 Nafalski Andrzej Instytut Informatyki
803 Najda Marcin Politechnika Lubelska
804 Nakonieczny Krzysztof Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
805 Nalepa Justyna Politechnika Lubelska
806 Nalewaj Krzysztof Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
807 Nazar Krzysztof Politechnika Lubelska
808 Nazaruk Damian Politechnika Lubelska
809 Nepelski Krzysztof Katedra Geotechniki
810 Nguyen Huu Katedra Mechaniki Ciała Stałego
811 Niechaj Marek Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
812 Niedziałkowski Paweł Politechnika Lubelska
813 Nieoczym Marek Politechnika Lubelska
814 Nieoczym Aleksander Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
815 Niewczas Andrzej Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
816 Niezgoda-Zgoda Anna Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
817 Nieznaj Ernest Katedra Matematyki
818 Nowacka Agnieszka Politechnika Lubelska
819 Nowak Jarosław Wydział Elektrotechniki i Informatyki
820 Nowak Magda Wydział Inżynierii Środowiska
821 Nowak Kamila Politechnika Lubelska
822 Nowakowski Paweł Politechnika Lubelska
823 Nowicka Aleksandra Politechnika Lubelska
824 Nowicki Marek Katedra Mechaniki Ciała Stałego
825 Nowicki Maciej Biuro Rzecznika Patentowego
826 Nowicki Tomasz Katedra Mechaniki Budowli
827 Nurek Łukasz Politechnika Lubelska
828 Nycz Waldemar Politechnika Lubelska
829 Odrzywolski Adam Politechnika Lubelska
830 Ogrodniczek Jacek Politechnika Lubelska
831 Okal Paweł Politechnika Lubelska
832 Okoń Łukasz Politechnika Lubelska
833 Olchowik Jan Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
834 Olszówka Bartłomiej Wydział Budownictwa i Architektury
835 Olszta Wenanty Politechnika Lubelska
836 Omiotek Zbigniew Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
837 Opielak Marek Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
838 Opoka Łukasz Katedra Konstrukcji Budowlanych
839 Orazalieva Sandugash Politechnika Lubelska
840 Osak-Sidoruk Marta Politechnika Lubelska
841 Osiński Michał Politechnika Lubelska
842 Ostańska Anna Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
843 Ostapiuk Monika Katedra Inżynierii Materiałowej
844 Ostas Małgorzata Biblioteka Politechniki Lubelskiej
845 Ostrowski Mariusz Politechnika Lubelska
846 Ostrowski Dawid Politechnika Lubelska
847 Ozga Małgorzata Wydział Inżynierii Środowiska
848 Ozonek Janusz Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
849 Paciorkowski Jakub Politechnika Lubelska
850 Palinowski Dawid Politechnika Lubelska
851 Pałka Tomasz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
852 Pałka Krzysztof Katedra Inżynierii Materiałowej
853 Panas Patryk Wydział Elektrotechniki i Informatyki
854 Panasiewicz Leszek Katedra Zarządzania
855 Panasiewicz Katarzyna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
856 Panasiuk Anna Politechnika Lubelska
857 Pańczyk Piotr Politechnika Lubelska
858 Pańczyk Maciej Instytut Informatyki
859 Pańczyk Beata Instytut Informatyki
860 Panek Rafał Laboratorium Budownictwa
861 Pankowski Błażej Katedra Mechaniki Ciała Stałego
862 Partyka Janusz Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
863 Parys Tobiasz Politechnika Lubelska
864 Pasierbiewicz Damian Politechnika Lubelska
865 Pasierbiewicz Kamil Katedra Inżynierii Materiałowej
866 Paśnikowska Magdalena Politechnika Lubelska
867 Paśnikowska-Łukaszuk Magdalena Katedra Podstaw Techniki
868 Pastuszak Krzysztof Politechnika Lubelska
869 Paszeczko Mychajło Katedra Podstaw Techniki
870 Paszko Mateusz Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
871 Patela Anna Politechnika Lubelska
872 Pater Zbigniew Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
873 Paul Karol Politechnika Lubelska
874 Pawłat Joanna Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
875 Pawłot Mirosław Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
876 Pawłowska Małgorzata Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
877 Pawłowski Lucjan Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
878 Pawłowski Artur Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
879 Pawłowski Krzysztof Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
880 Pawłowski Eligiusz Katedra Automatyki i Metrologii
881 Paździor Artur Katedra Finansów i Rachunkowości
882 Paździor Artur Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
883 Pazowski Piotr Politechnika Lubelska
884 Pcian Mieczysław Instytut Informatyki
885 Pedryc Aleksandra Politechnika Lubelska
886 Pedryc Agnieszka Politechnika Lubelska
887 Pędzioł Mateusz Politechnika Lubelska
888 Pełczyński Tadeusz Politechnika Lubelska
889 Pełka-Smętek Katarzyna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
890 Penkała Piotr Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
891 Perduta-Dybiec Anna Politechnika Lubelska
892 Petryc Aleksandra Politechnika Lubelska
893 Petryc Aleksandra Politechnika Lubelska
894 Piątek Radosław Politechnika Lubelska
895 Piechniak Piotr Politechnika Lubelska
896 Piechnik Mateusz Politechnika Lubelska
897 Pieczka Michał Politechnika Lubelska
898 Pieniak Daniel Politechnika Lubelska
899 Pieńko Michał Katedra Mechaniki Budowli
900 Piernikarski Dariusz Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
901 Piesiak Jacek Politechnika Lubelska
902 Pieśko Paweł Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
903 Pietras Magdalena Politechnika Lubelska
904 Pietras Daniel Katedra Mechaniki Ciała Stałego
905 Pietraszek Justyna Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
906 Pietrykowski Konrad Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
907 Pietrzela Radosław Politechnika Lubelska
908 Pietrzyk Wiktor Katedra Inżynierii Komputerowej i Elektrycznej
909 Pietrzyk-Leonowicz Stanisława Biblioteka Politechniki Lubelskiej
910 Pietura Radosław Politechnika Lubelska
911 Pijarski Paweł Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
912 Pikula Tomasz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
913 Piłat Marcin Politechnika Lubelska
914 Piłat Sebastian Politechnika Lubelska
915 Piotrowicz Adam Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
916 Piotrowska Katarzyna Politechnika Lubelska
917 Piotrowska Katarzyna Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
918 Piskorska Paulina Politechnika Lubelska
919 Piskur Piotr Politechnika Lubelska
920 Piwko Kamil Politechnika Lubelska
921 Pizoń Jakub Politechnika Lubelska
922 Plak Wojciech Politechnika Lubelska
923 Plechawska-Wójcik Małgorzata Instytut Informatyki
924 Plewik Mateusz Politechnika Lubelska
925 Pluta Wioleta Politechnika Lubelska
926 Płaska Stanisław Katedra Automatyzacji
927 Płaza Milena Politechnika Lubelska
928 Płecha Agata Politechnika Lubelska
929 Płoszaj Agata Politechnika Lubelska
930 Podgórski Jerzy Katedra Mechaniki Budowli
931 Podgorski Mateusz Wydział Elektrotechniki i Informatyki
932 Pokrywiński Karol Politechnika Lubelska
933 Polak Wiesław Katedra Fizyki Stosowanej
934 Poleszak Sebastian Politechnika Lubelska
935 Połecki Zbigniew Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
936 Połednik Bernard Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
937 Pomorska-Kowalczyk Anna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
938 Ponieważ Grzegorz Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
939 Popek Dominika Politechnika Lubelska
940 Popiel Piotr Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
941 Popko Artur Katedra Podstaw Techniki
942 Poręba Krystyna Politechnika Lubelska
943 Porzak Marcin Politechnika Lubelska
944 Powroźnik Paweł Instytut Informatyki
945 Prażmo Patrycja Politechnika Lubelska
946 Próchniak Tomasz Politechnika Lubelska
947 Prokhorov Serhii Politechnika Lubelska
948 Prokop Paweł Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
949 Prószyński Adam Katedra Fizyki Stosowanej
950 Prus Wojciech Wydział Elektrotechniki i Informatyki
951 Prus Paweł Politechnika Lubelska
952 Pryszczewski Mariusz Politechnika Lubelska
953 Przech Piotr Politechnika Lubelska
954 Przesmycka Natalia Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
955 Przyłucki Sławomir Instytut Informatyki
956 Przystupa Krzysztof Katedra Automatyzacji
957 Przysucha Bartosz Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
958 Przytuła K. Politechnika Lubelska
959 Przywara Hubert Politechnika Lubelska
960 Pszczoła-Pasierbiewicz Izabela Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
961 Ptaszyński Damian Politechnika Lubelska
962 Puchtel Sebastian Politechnika Lubelska
963 Puchtel Aleksandra Politechnika Lubelska
964 Pudło Przemysław Politechnika Lubelska
965 Pyda Adrian Politechnika Lubelska
966 Pylak Konrad Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
967 Pylak Korneliusz Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
968 Pyła Michał Politechnika Lubelska
969 Pyszniak Konrad Politechnika Lubelska
970 Pytka Jarosław Katedra Pojazdów Samochodowych
971 Pytlarz Elżbieta Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
972 Raczkowski Andrzej Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
973 Raczyńska Jolanta Politechnika Lubelska
974 Radziewanowski Zbigniew Samodzielna Pracownia Architektoniczna
975 Radzik Kamil Wydział Elektrotechniki i Informatyki
976 Rajtar Mateusz Politechnika Lubelska
977 Rarot Halina Katedra Metod i Technik Nauczania
978 Ratajczyk Tomasz Politechnika Lubelska
979 Ratajewicz-Mikołajczak Elżbieta Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
980 Rawski Damian Politechnika Lubelska
981 Rękas Joanna Katedra Mechaniki Stosowanej
982 Reszka Magdalena Politechnika Lubelska
983 Robak Aleksander Katedra Mechaniki Budowli
984 Rogalska Magdalena Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
985 Rogalski Przemysław Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
986 Rokicka Magdalena Politechnika Lubelska
987 Rola Michał Politechnika Lubelska
988 Rompała Władysław Katedra Matematyki Stosowanej
989 Rosa Wojciech Katedra Matematyki Stosowanej
990 Rososzczuk Renata Katedra Matematyki Stosowanej
991 Różalski Rafał Politechnika Lubelska
992 Rożej Agnieszka Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
993 Rozpędowski Jakub Politechnika Lubelska
994 Rozwałka Olga Politechnika Lubelska
995 Różyło Patryk Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
996 Ruchomski Leszek Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
997 Rudawska Anna Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
998 Rudzik Michał Politechnika Lubelska
999 Rupiewicz Marcin Politechnika Lubelska
1000 Rusinek Rafał Katedra Mechaniki Stosowanej
1001 Ruszniak Patrycja Politechnika Lubelska
1002 Rut Bartłomiej Laboratorium Analiz Środowiskowych
1003 Rutka Zygmunt Politechnika Lubelska
1004 Rutkowski Łukasz Politechnika Lubelska
1005 Rybak Arkadiusz Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1006 Rybicka Iwona Wydział Mechaniczny
1007 Rybicka Iwona Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1008 Rychkov Petro Katedra Konserwacji Zabytków
1009 Rykowski Damian Politechnika Lubelska
1010 Rymarz Joanna Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1011 Rysak Andrzej Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1012 Rzążewski Michał Politechnika Lubelska
1013 Rzeczkowski Jakub Politechnika Lubelska
1014 Rzemieniak Magdalena Katedra Marketingu
1015 Rzepecka Anna Katedra Inżynierii Materiałowej
1016 Rzepecki Adam Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1017 Rzepecki Łukasz Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
1018 Rzepka Agnieszka Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1019 Rzymowski Witold Katedra Matematyki Stosowanej
1020 Sadikova Gulnar Politechnika Lubelska
1021 Sadowski Tomasz Katedra Mechaniki Ciała Stałego
1022 Sagan Łukasz Politechnika Lubelska
1023 Sagymbekova Azhar Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1024 Samborski Marcin Katedra Konstrukcji Budowlanych
1025 Samborski Sylwester Katedra Mechaniki Stosowanej
1026 Samołyk Grzegorz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1027 Samoń Radosław Wydział Elektrotechniki i Informatyki
1028 Samujło Bronisław Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
1029 Sander Przemysław Katedra Pojazdów Samochodowych
1030 Saneluta Czesław Politechnika Lubelska
1031 Sangwal Keshra Katedra Fizyki Stosowanej
1032 Sarnowski Cezary Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1033 Sasimowski Emil Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
1034 Sawa Weronika Politechnika Lubelska
1035 Sawa Józef Politechnika Lubelska
1036 Sawczuk Paweł Politechnika Lubelska
1037 Sawczuk Magdalena Politechnika Lubelska
1038 Sawicka Bogna Katedra Finansów i Rachunkowości
1039 Sawicki Daniel Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1040 Sawicki Mateusz Politechnika Lubelska
1041 Schabowska Krystyna Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1042 Schmidtke Marcin Politechnika Lubelska
1043 Ścierka Tomasz Politechnika Lubelska
1044 Ścirka Tomasz Politechnika Lubelska
1045 Selwa Rafał Politechnika Lubelska
1046 Semeniuk Marcin Politechnika Lubelska
1047 Semeniuk Aleksandra Politechnika Lubelska
1048 Semeniuk Arkadiusz Politechnika Lubelska
1049 Semotiuk Leszek Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1050 Serej Michał Politechnika Lubelska
1051 Sereja Klara Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1052 Serwatko Przemysław Politechnika Lubelska
1053 Serwin Sebastian Politechnika Lubelska
1054 Siadkowska Ksenia Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1055 Sidor Tomasz Politechnika Lubelska
1056 Sidor Karol Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1057 Sidorowicz Ł. Politechnika Lubelska
1058 Siebyła Kamil Politechnika Lubelska
1059 Siedliska Karolina Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1060 Siemionek Ewa Katedra Pojazdów Samochodowych
1061 Siestrzewitowska Marzena Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
1062 Sikora Jan Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1063 Sikora Janusz Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
1064 Sikora Robert Politechnika Lubelska
1065 Sikora Jarosław Katedra Automatyki i Metrologii
1066 Siłuch Dariusz Politechnika Lubelska
1067 Sitko Włodzimierz Katedra Zarządzania
1068 Sitko Joanna Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1069 Siuta-Olcha Alicja Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
1070 Skalski Dominik Politechnika Lubelska
1071 Skiba Krzysztof Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1072 Skoczylas Olga Samodzielna Pracownia Architektoniczna
1073 Skoczylas Agnieszka Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1074 Skorupski Krzysztof Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1075 Skowron Łukasz Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1076 Skowron Łukasz Katedra Marketingu
1077 Skowron Stanisław Katedra Marketingu
1078 Skowron Stanisław Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
1079 Skowroński Piotr Politechnika Lubelska
1080 Skrobowski Mateusz Politechnika Lubelska
1081 Skrochocki Daniel Politechnika Lubelska
1082 Skublewska-Paszkowska Maria Instytut Informatyki
1083 Skulimowski Stanisław Instytut Informatyki
1084 Skwarczyński Mariusz Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
1085 Śledziewski Krzysztof Katedra Dróg i Mostów
1086 Śliczniak Tomasz Katedra Pojazdów Samochodowych
1087 Ślisz Sebastian Politechnika Lubelska
1088 Ślusarczyk Stanisław Katedra Marketingu
1089 Sławiński Łukasz Politechnika Lubelska
1090 Słoma Jolanta Katedra Geotechniki
1091 Słoniec Jolanta Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1092 Słowik Marta Katedra Konstrukcji Budowlanych
1093 Sługocki Michał Politechnika Lubelska
1094 Słupski Stanisław Politechnika Lubelska
1095 Słyk A. Politechnika Lubelska
1096 Smagowski Wojciech Katedra Mechaniki Stosowanej
1097 Smarzewski Piotr Katedra Konstrukcji Budowlanych
1098 Śmiech Mateusz Politechnika Lubelska
1099 Smolarz Andrzej Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1100 Smołka Jan Politechnika Lubelska
1101 Smołka Jakub Instytut Informatyki
1102 Snela Małgorzata Katedra Konstrukcji Budowlanych
1103 Śniadkowski Mariusz Katedra Metod i Technik Nauczania
1104 Snopek Mateusz Politechnika Lubelska
1105 Sobańska Katarzyna Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1106 Sobaszek Łukasz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1107 Sobczak-Kneć Magdalena Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1108 Sobczuk Henryk Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1109 Sobka Mariusz Katedra Zarządzania
1110 Sochaczewski Rafał Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1111 Sokół Paweł Politechnika Lubelska
1112 Sokół Daniel Politechnika Lubelska
1113 Sokołowski Patryk Politechnika Lubelska
1114 Soldatov V. Politechnika Lubelska
1115 Sołtys Mateusz Politechnika Lubelska
1116 Sordyl Michał Wydział Podstaw Techniki
1117 Sorokatyi Ruslan Katedra Podstaw Techniki
1118 Sosik Paweł Politechnika Lubelska
1119 Sosińska-Wit Małgorzata Katedra Finansów i Rachunkowości
1120 Sosnowski Łukasz Politechnika Lubelska
1121 Sotskyi Bohdan Politechnika Lubelska
1122 Śpiewla Edward Politechnika Lubelska
1123 Stabrowski Marek Instytut Informatyki
1124 Stachowski Rafał Politechnika Lubelska
1125 Stachura Adam Katedra Matematyki Stosowanej
1126 Stachyra Zenona Katedra Metod i Technik Nauczania
1127 Stączek Paweł Katedra Automatyzacji
1128 Stasiak Zuzanna Politechnika Lubelska
1129 Staszek Jarosław Politechnika Lubelska
1130 Staszewska Ewelina Politechnika Lubelska
1131 Staszowska Amelia Katedra Jakości Powietrza Wewnętrznego i Zewnętrznego
1132 Stec Kamil Politechnika Lubelska
1133 Stefańczak Bartłomiej Politechnika Lubelska
1134 Stefanek Stanisław Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1135 Steliga Katarzyna Katedra Matematyki
1136 Stępień Łukasz Katedra Matematyki
1137 Stępkowska Klaudia Politechnika Lubelska
1138 Stępniak Piotr Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1139 Stępniak Patrycja Politechnika Lubelska
1140 Stępniewski Witold Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1141 Stępniewski Andrzej Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1142 Stopa Piotr Politechnika Lubelska
1143 Stryczewska Henryka Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1144 Stupnicka Hanna Katedra Inżynierii Materiałowej
1145 Styczeń Joanna Katedra Budownictwa Ogólnego
1146 Styk Aleksandra Politechnika Lubelska
1147 Styła Sebastian Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1148 Such Maciej Politechnika Lubelska
1149 Suchorab Zbigniew Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1150 Suchorab Paweł Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1151 Sułek Mariusz Politechnika Lubelska
1152 Sumorek Andrzej Katedra Mechaniki Budowli
1153 Suprunûk Oksana Politechnika Lubelska
1154 Surdacka M. Politechnika Lubelska
1155 Surdacki Piotr Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1156 Surdacki Paweł Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1157 Surmacz Piotr Katedra Konserwacji Zabytków
1158 Surowiec Agnieszka Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
1159 Surowska Barbara Katedra Inżynierii Materiałowej
1160 Surtel Wojciech Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1161 Świątek Dariusz Politechnika Lubelska
1162 Świć Antoni Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1163 Świderczuk Katarzyna Politechnika Lubelska
1164 Świderska Aneta Politechnika Lubelska
1165 Świetlicki Michał Katedra Fizyki Stosowanej
1166 Świetlicki Mateusz Politechnika Lubelska
1167 Świtnicka Karolina Politechnika Lubelska
1168 Świtoniak Barbara Katedra Matematyki
1169 Sybilski Dariusz Katedra Geotechniki
1170 Sykut Barbara Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1171 Syrotiuk Kateryna Politechnika Lubelska
1172 Syta Arkadiusz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1173 Szabelski Kazimierz Politechnika Lubelska
1174 Szabelski Jakub Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1175 Szadura Przemysław Politechnika Lubelska
1176 Szafranek Anna Katedra Mechaniki Ciała Stałego
1177 Szafraniec Małgorzata Politechnika Lubelska
1178 Szafraniec Monika Politechnika Lubelska
1179 Szaja Aleksandra Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1180 Szala Mirosław Katedra Inżynierii Materiałowej
1181 Szapiel Maria Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1182 Szatkowska Małgorzata Politechnika Lubelska
1183 Szatkowski Kazimierz Katedra Organizacji Przedsiębiorstwa
1184 Szczepaniak Jędrzej Politechnika Lubelska
1185 Szczepaniak Leszek Katedra Automatyki i Metrologii
1186 Szcześniak Wacław Katedra Dróg i Mostów
1187 Szczęsny Piotr Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1188 Szeląg Maciej Katedra Budownictwa Ogólnego
1189 Szerafin Jerzy Katedra Konstrukcji Budowlanych
1190 Szewczak Ilona Katedra Konstrukcji Budowlanych
1191 Szewczak Andrzej Katedra Budownictwa Ogólnego
1192 Szewczyk Miłosz Politechnika Lubelska
1193 Szewczyk Jarosław Politechnika Lubelska
1194 Szewczyk Sławomir Katedra Inżynierii Materiałowej
1195 Szklarek Karol Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1196 Szlachetka Marcin Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1197 Szmit Zofia Katedra Mechaniki Stosowanej
1198 Szmygin Bogusław Katedra Konserwacji Zabytków
1199 Szokało Agnieszka Wydział Mechaniczny
1200 Szostak Bartosz Katedra Konserwacji Zabytków
1201 Szot Tomasz Politechnika Lubelska
1202 Sztorc Piotr Politechnika Lubelska
1203 Szulej Jacek Katedra Mechaniki Budowli
1204 Szulżyk-Cieplak Joanna Katedra Podstaw Techniki
1205 Szumański Kazimierz Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1206 Szuster Tomasz Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1207 Szuster Janusz Katedra Matematyki Stosowanej
1208 Szwed Grzegorz Katedra Podstaw Techniki
1209 Szydło Kamil Katedra Pojazdów Samochodowych
1210 Szymaniak Gabriel Katedra Pojazdów Samochodowych
1211 Szymczuk Dariusz Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1212 Szymczyk Tomasz Instytut Informatyki
1213 Szymoniuk Barbara Katedra Marketingu
1214 Szymura Teresa Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
1215 Szypulski Maciej Wydział Elektrotechniki i Informatyki
1216 Szyszko Grzegorz Politechnika Lubelska
1217 Talarek Mariusz Politechnika Lubelska
1218 Talatycki Grzegorz Politechnika Lubelska
1219 Tanaś Agnieszka Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1220 Tanaś Jacek Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1221 Tarkowski Piotr Katedra Pojazdów Samochodowych
1222 Tarkowski Sławomir Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1223 Tatarczak Anna Katedra Budownictwa Ogólnego
1224 Tatarczak Jarosław Katedra Automatyki i Metrologii
1225 Tatsiy Roman Katedra Matematyki Stosowanej
1226 Terebun Piotr Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1227 Teter Andrzej Katedra Mechaniki Stosowanej
1228 Tkaczyk Dorota Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1229 Toborek Krzysztof Politechnika Lubelska
1230 Toborek Katarzyna Katedra Matematyki
1231 Tofil Arkadiusz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1232 Tokovarov Mikhail Instytut Informatyki
1233 Tomaszewski Andrzej Katedra Konserwacji Zabytków
1234 Tomaszewski Jacek Katedra Zarządzania
1235 Tomczak Janusz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1236 Tomczak Łukasz Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1237 Tomczak Michał Katedra Inżynierii Procesów Budowlanych
1238 Tor-Świątek Aneta Katedra Technologii i Przetwórstwa Tworzyw Polimerowych
1239 Trąbka-Więcław Katarzyna Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1240 Trammer Hubert Katedra Architektury,Urbanistyki i Planowania Przestrzennego
1241 Trochonowicz Maciej Katedra Konserwacji Zabytków
1242 Trociuk Piotr Politechnika Lubelska
1243 Trociuk Paweł Politechnika Lubelska
1244 Troncewicz-Świtek Agata Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1245 Trzciński Andrzej Katedra Inżynierii Materiałowej
1246 Tulwin Tytus Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1247 Turczyński Łukasz Politechnika Lubelska
1248 Turowski Łukasz Politechnika Lubelska
1249 Turski Przemysław Politechnika Lubelska
1250 Tyda Robert Politechnika Lubelska
1251 Tymburski Krzysztof Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1252 Urbański Janusz Politechnika Lubelska
1253 Urzędowski Arkadiusz Katedra Podstaw Techniki
1254 Uvaysova Svetlana Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1255 Viktarovich Nadzeya Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1256 Vrana Michał Politechnika Lubelska
1257 Wac-Włodarczyk Andrzej Instytut Elektrotechniki i Elektrotechnologii
1258 Wącior Maciej Politechnika Lubelska
1259 Wągrowska Monika Politechnika Lubelska
1260 Wajszczak E. Politechnika Lubelska
1261 Walczak Mariusz Katedra Inżynierii Materiałowej
1262 Walczuk Patrycja Politechnika Lubelska
1263 Walczuk Sławomir Politechnika Lubelska
1264 Walczyna Anna Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
1265 Walczyna Anna Katedra Ergonomii
1266 Wancerz Marek Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1267 Wancerz Paweł Politechnika Lubelska
1268 Waniurski Józef Katedra Matematyki Stosowanej
1269 Waniurski Piotr Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1270 Warda Tomasz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1271 Warda Piotr Katedra Automatyki i Metrologii
1272 Waręciak Paweł Politechnika Lubelska
1273 Wargulak Karolina Politechnika Lubelska
1274 Warmińska Anna Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1275 Warmiński Jerzy Katedra Mechaniki Stosowanej
1276 Warowny Tomasz Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
1277 Warzyszak Edyta Politechnika Lubelska
1278 Wasąg Henryk Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
1279 Wasilewski Adam Katedra Budownictwa Ogólnego
1280 Waszczyńska Magdalena Politechnika Lubelska
1281 Wawer Kamil Politechnika Lubelska
1282 Wawrzyk Martyna Politechnika Lubelska
1283 Wcisło Marcin Politechnika Lubelska
1284 Węcławski Tomasz Politechnika Lubelska
1285 Węgierek Paweł Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
1286 Wegner Patryk Politechnika Lubelska
1287 Weinper Katarzyna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1288 Wendeker Mirosław Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
1289 Weremczuk Andrzej Katedra Mechaniki Stosowanej
1290 Weroński Wiesław Politechnika Lubelska
1291 Weroński Andrzej Katedra Inżynierii Materiałowej
1292 Wesołowska Kinga Politechnika Lubelska
1293 Wiak Tomasz Politechnika Lubelska
1294 Widomski Marcin Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Usuwania Ścieków
1295 Widz Katarzyna Politechnika Lubelska
1296 Wiechecki Wiesław Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1297 Wieczorkiewicz Edyta Politechnika Lubelska
1298 Wieczorkiewicz Jakub Politechnika Lubelska
1299 Wielgos Piotr Katedra Mechaniki Budowli
1300 Wilczek Sebastian Politechnika Lubelska
1301 Wilczyńska M. Politechnika Lubelska
1302 Winiarski Grzegorz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1303 Wińska Monika Politechnika Lubelska
1304 Wiśniewski Emil Politechnika Lubelska
1305 Wit Bogdan Katedra Zarządzania
1306 Witek Beata Politechnika Lubelska
1307 Witkowski Jacek Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1308 Wlaź Paweł Katedra Matematyki Stosowanej
1309 Włodarczyk Maciej Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1310 Włosek Rafał Politechnika Lubelska
1311 Wójcicka-Migasiuk Dorota Katedra Podstaw Techniki
1312 Wójcicki Piotr Instytut Informatyki
1313 Wojciechowska Krystyna Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
1314 Wojciechowska Krystyna Katedra Ergonomii
1315 Wojciechowski Łukasz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1316 Wójcik Łukasz Katedra Komputerowego Modelowania i Technologii Obróbki Plastycznej
1317 Wójcik Władysław Katedra Automatyzacji
1318 Wójcik Emil Politechnika Lubelska
1319 Wójcik Waldemar Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1320 Wójcik Andrzej Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1321 Wójcik Wiesław Katedra Podstaw Techniki
1322 Wójcik Agata Politechnika Lubelska
1323 Wójcik Katarzyna Politechnika Lubelska
1324 Wójcik Angelika Politechnika Lubelska
1325 Wójcik-Oliveira Katarzyna Wydział Inżynierii Środowiska
1326 Wojdyga Aleksander Instytut Informatyki
1327 Wojtal Mateusz Politechnika Lubelska
1328 Wójtowicz Piotr Politechnika Lubelska
1329 Wolińska Anna Politechnika Lubelska
1330 Woliński Paweł Politechnika Lubelska
1331 Wolski Piotr Politechnika Lubelska
1332 Wolszczak Piotr Katedra Automatyzacji
1333 Wołos Dariusz Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1334 Woszuk Agnieszka Katedra Dróg i Mostów
1335 Woźniak Paulina Politechnika Lubelska
1336 Woźniak Gracjana Katedra Pojazdów Samochodowych
1337 Woźniak Łukasz Wydział Elektrotechniki i Informatyki
1338 Wrana Jan Samodzielna Pracownia Architektoniczna
1339 Wróbel Katarzyna Politechnika Lubelska
1340 Wrona Monika Wydział Podstaw Techniki
1341 Wrona Jan Politechnika Lubelska
1342 Wrona Rafał Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii
1343 Wronka Justyna Politechnika Lubelska
1344 Wrótniak Kamil Politechnika Lubelska
1345 Wrzos Arkadiusz Politechnika Lubelska
1346 Wrzyszcz Aneta Politechnika Lubelska
1347 Wydra Michał Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1348 Wyrwisz Joanna Katedra Marketingu
1349 Wysmulski Paweł Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1350 Wysocka Sylwia Politechnika Lubelska
1351 Wyszyńska Katarzyna Politechnika Lubelska
1352 Yakymiv Sofiia Politechnika Lubelska
1353 Yesmakhanova Laura Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1354 Zablodska Mariia Politechnika Lubelska
1355 Zachaj Anna Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1356 Zacharska Ewa Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska
1357 Zagórski Ireneusz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1358 Zając Ewelina Politechnika Lubelska
1359 Zajączkowski Paweł Politechnika Lubelska
1360 Żak Edward Katedra Automatyki i Metrologii
1361 Zaleska Anna Politechnika Lubelska
1362 Zaleski Kazimierz Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1363 Zalewska Anna Katedra Pojazdów Samochodowych
1364 Zalewski Bartłomiej Politechnika Lubelska
1365 Zaniuk Ilona Politechnika Lubelska
1366 Zaprawa Paweł Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1367 Zarzeczny Dawid Wydział Elektrotechniki i Informatyki
1368 Zarzeka-Raczkowska Ewa Katedra Mechaniki Ciała Stałego
1369 Zaszczyńska Angelika Politechnika Lubelska
1370 Zavadskiy Vladislav Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1371 Zawada-Michałowska Magdalena Katedra Podstaw Inżynierii Produkcji
1372 Zawiślak Bartłomiej Politechnika Lubelska
1373 Zbańska Marta Biblioteka Politechniki Lubelskiej
1374 Zdeb Magdalena Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1375 Zdunek Łukasz Politechnika Lubelska
1376 Zdyb Agata Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1377 Żelazek Kamil Politechnika Lubelska
1378 Żelazna Anna Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1379 Żelazna Agnieszka Instytut Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii
1380 Żelazo Paweł Politechnika Lubelska
1381 Ziarno Agnieszka Politechnika Lubelska
1382 Zięba Katarzyna Politechnika Lubelska
1383 Zielińska Katarzyna Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1384 Zielińska Maria Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1385 Zieliński Bartłomiej Politechnika Lubelska
1386 Zieliński Tomasz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1387 Zieliński Mateusz Politechnika Lubelska
1388 Zieliński Jacek Politechnika Lubelska
1389 Zieliński Dariusz Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1390 Zieliński Wojciech Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
1391 Zieliński Paweł Politechnika Lubelska
1392 Ziemba Maciej Katedra Matematyki
1393 Zientarski Tomasz Instytut Informatyki
1394 Ziętek Łukasz Politechnika Lubelska
1395 Ziń Piotr Katedra Zarządzania
1396 Zioło Paweł Politechnika Lubelska
1397 Żminda Tomasz Katedra Finansów i Rachunkowości
1398 Żminda Zygmunt Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1399 Żminda Tomasz Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką
1400 Żminda Tomasz Katedra Strategii i Projektowania Biznesu
1401 Zniszczyński Andrzej Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Mechatroniki
1402 Żołnik Piotr Politechnika Lubelska
1403 Zubik Anna Politechnika Lubelska
1404 Zubrzycki Jarosław Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych
1405 Zuchora Konrad Katedra Sieci Elektrycznych i Zabezpieczeń
1406 Żukowicz Piotr Politechnika Lubelska
1407 Żukowski Paweł Katedra Urzadzeń Elektrycznych i Techniki Wysokich Napięć
1408 Żurek Sebastian Politechnika Lubelska
1409 Zvarych Pavlo Politechnika Lubelska
1410 Zwolan Stanisław Katedra Ergonomii
1411 Zychowicz Łukasz Wydział Elektrotechniki i Informatyki
1412 Życzyńska Anna Katedra Konserwacji Zabytków
1413 Zyga Jacek Katedra Geotechniki
1414 Zyga Ewa Politechnika Lubelska
1415 Zygmunt Konrad Politechnika Lubelska
1416 Zygo Jarosław Politechnika Lubelska
1417 Żyła Kamil Instytut Informatyki
1418 Zyska Tomasz Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
1419 Żyśko Andrzej Politechnika Lubelska