Formularz do publikacji pracowników PL dostępny TUTAJ

Szczegóły źródła

Tytul:ARCHIV DER MATHEMATIK
Typ:Czasopismo
ISSN: 0003-889X
Punkty: 20
MNISW:
LF:
Impact Factor: Zobacz w JCR

Wybierz do eksportu: Wszystkie, ŻadneEksportuj do RIS
2012 (1)

Artykuły(1)

1 On shape preserving semigroups / Bátkai András , Bobrowski Adam // ARCHIV DER MATHEMATIK - 2012, nr 1, vol. 98, s. 37-48 [MNiSW: 20]
2015 (1) 2017 (1)

Artykuły(1)

1 On Wallen-type formulae for integrated semigroups and sine functions / Bobrowski Adam // ARCHIV DER MATHEMATIK - 2017, nr 4, vol. 108, s. 395-404 [MNiSW: 20]