Informacja o cookies

Zgadzam się Nasza strona zapisuje niewielkie pliki tekstowe, nazywane ciasteczkami (ang. cookies) na Twoim urządzeniu w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.

Publikacje Pracowników Politechniki Lubelskiej

Publikacje Pracowników PL z lat 1990-2010

Publikacje pracowników Politechniki Lubelskie z lat 1990-2010 dostępne są jak dotychczas w starej bazie publikacji
LINK DO STAREJ BAZY

Pracownicy jednostki ujęci w bazie (51)

Badurowicz Marcin
Baran Katarzyna
Barszcz Marcin
Charytanowicz Małgorzata
Chmielewska Magdalena
Czerwiński Dariusz
d.czerwinski@pollub.pl
Dziedzic Krzysztof
krzysztof.dziedzic@pollub.edu.pl
Dzieńkowski Mariusz
m.dzienkowski@pollub.pl
Gołębiowski Mateusz
Grzegórski Stanisław
s.grzegorski@pollub.pl
Grzesiak Jakub
Gutek Dariusz
d.gutek@pollub.pl
Harbarchuk Volodymyr
v.harbarchuk@pollub.pl
Hordyjewski Mateusz
Iwachow Mateusz
Jarosińska-Caban Maria
m.jarosinska@pollub.pl
Jonak Kamil
k.jonak@pollub.pl
Kaczorowska Monika
Kamiński Marek
Karczmarek Paweł
p.karczmarek@pollub.pl
Kęsik Jacek
j.kesik@pollub.pl
Kiersztyn Adam
Kopniak Piotr
p.kopniak@pollub.pl
Korga Sylwester
Kozieł Grzegorz
g.koziel@pollub.pl
Laskowski Maciej
m.laskowski@pollub.pl
Łukasik Edyta
e.lukasik@pollub.pl
Miłosz Elżbieta
e.milosz@pollub.pl
Miłosz Marek
m.milosz@pollub.pl
Mitaszka Mateusz
m.mitaszka@pollub.pl
Montusiewicz Jerzy
j.montusiewicz@pollub.pl
Muryjas Piotr
p.muryjas@pollub.pl
Nafalski Andrzej
Nowicki Tomasz
Pańczyk Beata
b.panczyk@pollub.pl
Pańczyk Maciej
Pcian Mieczysław
Plechawska-Wójcik Małgorzata
Powroźnik Paweł
Przyłucki Sławomir
s.przylucki@pollub.pl
Skublewska-Paszkowska Maria
maria.paszkowska@pollub.pl
Skulimowski Stanisław
Smołka Jakub
jakub.smolka@pollub.pl
Stabrowski Marek
Suszyński Waldemar
w.suszynski@pollub.pl
Szymczyk Tomasz
t.szymczyk@pollub.pl
Tokovarov Mikhail
Wójcicki Piotr
p.wojcicki@pollub.pl
Wojdyga Aleksander
a.wojdyga@pollub.pl
Zientarski Tomasz
t.zientarski@pollub.pl
Żyła Kamil
k.zyla@pollub.pl

Jeżeli ta strona zawiera nieaktualne, błędne lub niekompletne dane prosimy o kontakt pod adresem oin@pollub.pl