Informacja o cookies

Zgadzam się Nasza strona zapisuje niewielkie pliki tekstowe, nazywane ciasteczkami (ang. cookies) na Twoim urządzeniu w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.

Publikacje Pracowników Politechniki Lubelskiej

Publikacje Pracowników PL z lat 1990-2010

Publikacje pracowników Politechniki Lubelskie z lat 1990-2010 dostępne są jak dotychczas w starej bazie publikacji
LINK DO STAREJ BAZY

Pracownicy jednostki ujęci w bazie (144)

Adamczyk Jerzy
j.adamczyk@pollub.pl
Akram Amanda
Banak Ewa
Bandura Lidia
l.bandura@pollub.pl
Barnat-Hunek Danuta
Bęc Jarosław
j.bec@pollub.pl
Bevz Mykola
Biruk Sławomir
s.biruk@pollub.pl
Błazik-Borowa Ewa
e.blazik-borowa@pollub.pl
Boguszewska Kamila
Bohatkiewicz Janusz
Borecka Grażyna
g.borecka@pollub.pl
Borowski Łukasz
Borzęcki Krzysztof
Brzyski Przemysław
p.brzyski@pollub.pl
Bucoń Robert
Budzyński Waldemar
w.budzynski@pollub.pl
Chęć-Małyszek Agnieszka
Chmielewski Szymon
Chmielewski Tadeusz
Choroś Katarzyna
Cichosz Joanna
j.cichosz@pollub.pl
Ciężak Tadeusz
t.ciezak@pollub.pl
Czarnigowska Agata
a.czarnigowska@pollub.pl
Dąbrowski Mariusz
m.dabrowski@pollub.pl
Dębiński Marcin
m.debinski@pollub.pl
Dmitruk Michał
michal.dmitruk@pollub.edu.pl
Dobrowolska Małgorzata
Drobek Katarzyna
k.drobek@pollub.pl
Fic Stanisław
s.fic@pollub.pl
Flaga Łukasz
Franczak-Balmas Dominika
Franus Małgorzata
m.franus@pollub.pl
Franus Wojciech
w.franus@pollub.pl
Gaweł Dariusz
d.gawel@pollub.pl
Gazda Lucjan
l.gazda@pollub.pl
Gil Damian
Gleń Piotr
p.glen@pollub.pl
Golewski Grzegorz
g.golewski@pollub.pl
Golewski Przemysław
p.golewski@pollub.pl
Gontarz Jakub
j.gontarz@pollub.pl
Góra Jacek
Górecki Marcin
m.gorecki@pollub.pl
Grabias Marek
m.grabias@pollub.pl
Grudzińska Magdalena
m.grudzinska@pollub.pl
Grzegorczyk Małgorzata
m.grzegorczyk@pollub.pl
Halicka Anna
a.halicka@pollub.pl
Jabłoński Łukasz
Jabłoński Wojciech
w.jablonski@pollub.pl
Jakóbczak Antoni
Jamińska-Gadomska Paulina
p.jaminska@pollub.pl
Janus Krzysztof
k.janus@pollub.pl
Janusz Renata
Jarocka-Mikrut Aleksandra
a.jarocka@pollub.pl
Jaroszyńska-Wolińska Justyna
j.wolinska@pollub.pl
Jaśkowski Piotr
p.jaskowski@pollub.pl
Jukowski Michał
m.jukowski@pollub.pl
Karaś Sławomir
s.karas@pollub.pl
Kawecki Bartosz
b.kawecki@pollub.pl
Kielin Katarzyna
k.kielin@pollub.pl
Klimek Beata
b.klimek@pollub.pl
Kłopotowska Agnieszka
a.klopotowska@pollub.pl
Kłopotowski Maciej
m.klopotowski@pollub.pl
Kneć Marcin
m.knec@pollub.pl
Knothe Jacek
j.knothe@pollub.pl
Kocki Wojciech
w.kocki@pollub.pl
Kowal Andrzej
Kowal Maciej
m.kowal@pollub.pl
Kowalczyk Mateusz
Kowalik Elżbieta
Krupa Karol
k.krupa@pollub.pl
Krzowski Zdzisław
Kukiełka Jerzy
jerzy.kukielka@pollub.pl
Kunecki Piotr
Kwiatkowski Bartłomiej
b.kwiatkowski@pollub.pl
Lal Agnieszka
a.lal@pollub.pl
Landecka Halina
h.landecka@pollub.pl
Lenartowicz Józef
j.lenartowicz@pollub.pl
Lipecki Tomasz
t.lipecki@pollub.pl
Łosiewicz Kamil
k.losiewicz@pollub.pl
Madej Jarosław
j.madej@pollub.pl
Malinowski Szymon
Mietlicki Paweł
Mika Łukasz
lukasz.mika@pollub.edu.pl
Nepelski Krzysztof
krzysztof.nepelski@pollub.edu.pl
Nicer Tomasz
Nowacki Tomasz
Nowicki Marek
marek.nowicki@pollub.pl
Nowicki Tomasz
Oleksy Grzegorz
Olszówka Bartłomiej
olszowka.bartlomiej@gmail.com
Ostańska Anna
a.ostanska@pollub.pl
Panek Rafał
r.panek@pollub.pl
Pawłowski Krzysztof
Pieńko Michał
m.pienko@pollub.pl
Pietras Daniel
d.pietras@pollub.pl
Podgórski Jerzy
j.podgorski@pollub.pl
Przesmycka Natalia
Pytlarz Elżbieta
e.pytlarz@pollub.pl
Radziewanowski Zbigniew
Robak Aleksander
a.robak@pollub.pl
Rogalska Magdalena
m.rogalska@pollub.pl
Rychkov Petro
p.rychkov@pollub.pl
Rzepecki Łukasz
Sadowska Jolanta
Sadowski Tomasz
t.sadowski@pollub.pl
Samborski Marcin
m.samborski@pollub.pl
Sieczka Piotr
Siestrzewitowska Marzena
Skoczylas Olga
olga.kopcinska@pollub.edu.pl
Śledziewski Krzysztof
k.sledziewski@pollub.pl
Ślósarz Szymon
s.slosarz@pollub.pl
Słoma Jolanta
j.sloma@pollub.pl
Słowik Marta
m.slowik@pollub.pl
Smarzewski Piotr
p.smarzewski@pollub.pl
Snela Małgorzata
m.snela@pollub.pl
Styczeń Joanna
j.styczen@pollub.pl
Sumorek Andrzej
a.sumorek@pollub.pl
Sybilski Dariusz
Szafranek Anna
a.szafranek@pollub.pl
Szafraniec Małgorzata
m.szafraniec@pollub.pl
Szcześniak Wacław
Szeląg Maciej
maciej.szelag@pollub.pl
Szerafin Jerzy
j.szerafin@pollub.pl
Szewczak Andrzej
Szewczak Ilona
i.szewczak@pollub.pl
Szmygin Bogusław
Szmygin-Jeżyńska Katarzyna
k.szmygin@pollub.pl
Szostak Bartosz
b.szostak@pollub.pl
Szulej Jacek
j.szulej@pollub.pl
Szymura Teresa
t.szymura@pollub.pl
Tarka Izabella
Tatarczak Anna
a.tatarczak@pollub.pl
Tomczak Michał
m.tomczak@pollub.pl
Trammer Hubert
Trochonowicz Maciej
m.trochonowicz@pollub.pl
Wielgos Piotr
p.wielgos@pollub.pl
Woszuk Agnieszka
Wrana Jan
j.wrana@pollub.pl
Wróbel Michał
Wrótny Marcin
Zarzeka-Raczkowska Ewa
e.zarzeka-raczkowska@pollub.pl
Życzyńska Anna
a.zyczynska@pollub.pl
Zyga Jacek
j.zyga@pollub.pl

Jeżeli ta strona zawiera nieaktualne, błędne lub niekompletne dane prosimy o kontakt pod adresem oin@pollub.pl