Informacja o cookies

Zgadzam się Nasza strona zapisuje niewielkie pliki tekstowe, nazywane ciasteczkami (ang. cookies) na Twoim urządzeniu w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.

Publikacje Pracowników Politechniki Lubelskiej

Publikacje Pracowników PL z lat 1990-2010

Publikacje pracowników Politechniki Lubelskie z lat 1990-2010 dostępne są jak dotychczas w starej bazie publikacji
LINK DO STAREJ BAZY

Pracownicy jednostki ujęci w bazie (88)

Anasiewicz Rafał
Bilska Izabela
Bis Marta
m.bis@pollub.pl
Borc Robert
r.borc@pollub.pl
Borowski Gabriel
g.borowski@pollub.pl
Borowski Witold
w.borowski@pollub.pl
Cel Wojciech
Cholewa Tomasz
t.cholewa@wis.pol.lublin.pl
Choma Artur
Chomczyńska Mariola
m.chomczynska@pollub.pl
Cieślak Krystian
k.cieslak@pollub.pl
Czechowska-Kosacka Aneta
a.czechowska-kosacka@pollub.pl
Czerwiński Jacek
j.czerwinski@pollub.pl
Deneka Bartłomiej
Dragan Piotr
Dudzińska Marzenna
m.dudzinska@pollub.pl
Dumała Sławomira
Gdela Martyna
Golianek Paweł
Gołębiowska Justyna
Gułkowski Sławomir
s.gulkowski@pollub.pl
Guz Łukasz
Iwanek Małgorzata
m.iwanek@pollub.pl
Jaremek Arkadiusz
Jarmuła Magdalena
Jaśkowska Anna
a.jaskowska@pollub.pl
Jedut Agnieszka
Klimiuk Ewa
Kowalska Beata
b.kowalska@pollub.pl
Kowalski Dariusz
d.kowalski@pollub.pl
Krawczak Ewelina
e.krawczak@pollub.pl
Krawczyk Wojciech
Kujawska Justyna
Lebiocka Magdalena
Ligaj Kinga
Łagód Grzegorz
g.lagod@pollub.pl
Malec Agnieszka
Malec-Marczewska Agnieszka
Mardarowicz Marek
Mitaszka Katarzyna
Montusiewicz Agnieszka
a.montusiewicz@pollub.pl
Musz-Pomorska Anna
Nakonieczna Sylwia
Nobis Aleksandra
Nowak Magda
Nowakowska Ewelina
Obrusiewicz Szymon
Olszta Wenanty
Oraczewska Dorota
Ozga Małgorzata
Ozonek Janusz
j.ozonek@pollub.pl
Pacan Justyna
Pawłowska Małgorzata
m.pawlowska@pollub.pl
Pawłowski Artur
a.pawlowski@pollub.pl
Pawłowski Lucjan
l.pawlowski@pollub.pl
Piątek Maksymilian
m.piatek@pollub.pl
Piotrowicz Adam
a.piotrowicz@pollub.pl
Połednik Bernard
b.polednik@pollub.pl
Ponikowski Łukasz
Pudło Robert
Raczkowski Andrzej
a.raczkowski@pollub.pl
Rembisz Sylwia
Rój Agnieszka
Rut Bartłomiej
Siuta-Olcha Alicja
a.siuta-olcha@pollub.pl
Skupiński Sebastian
Skwarczyński Mariusz
m.skwarczynski@pollub.pl
Słomka Alicja
Smoła Rafał
Sobczuk Henryk
h.sobczuk@pollub.pl
Staszowska Amelia
a.staszowska@pollub.pl
Stępniewski Witold
w.stepniewski@pollub.pl
Strawa Beata
Suchorab Paweł
p.suchorab@pollub.pl
Suchorab Zbigniew
z.suchorab@pollub.pl
Szaja Aleksandra
Szymczuk Dariusz
d.szymczuk@pollub.pl
Teper Magdalena
Warzyszak Edyta
Wasąg Henryk
h.wasag@pollub.pl
Widomski Marcin
m.widomski@pollub.pl
Wójcik-Oliveira Katarzyna
Wysocka Aneta
Zaburko Jacek
Żak Agnieszka
agnieszka.zak@she-polska.pl
Zdeb Magdalena
Zdyb Agata
a.zdyb@pollub.pl
Żelazna Agnieszka

Jeżeli ta strona zawiera nieaktualne, błędne lub niekompletne dane prosimy o kontakt pod adresem oin@pollub.pl