Informacja o cookies

Zgadzam się Nasza strona zapisuje niewielkie pliki tekstowe, nazywane ciasteczkami (ang. cookies) na Twoim urządzeniu w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.

Publikacje Pracowników Politechniki Lubelskiej

Publikacje Pracowników PL z lat 1990-2010

Publikacje pracowników Politechniki Lubelskie z lat 1990-2010 dostępne są jak dotychczas w starej bazie publikacji
LINK DO STAREJ BAZY

Pracownicy jednostki ujęci w bazie (90)

Arent Anna
a.arent@pollub.pl
Baum Tadeusz
Bis Jakub
j.bis@pollub.pl
Bojanowska Agnieszka
a.bojanowska@pollub.pl
Bojar Ewa
e.bojar@pollub.pl
Bojar Matylda
m.bojar@pollub.pl
Brzeziński Marek
Chmura Anna
Cholewa-Wiktor Marta
m.cholewa@pollub.pl
Cichorzewska Marzena
m.cichorzewska@pollub.pl
Cieplak Tomasz
t.cieplak@pollub.pl
Czarnocka Elżbieta
e.czarnocka@pollub.pl
Czarnocki Krzysztof
k.czarnocki@pollub.pl
Czerwińska Magdalena
m.czerwinska@pollub.pl
Czop Katarzyna
k.czop@pollub.pl
Djidioui Daniel
Djidioui Daniel Djidioui
Drabik Robert
Dziwulski Jacek
j.dziwulski@pollub.pl
Gąsior Marcin
m.gasior@pollub.pl
Gliszczyński Grzegorz
g.gliszczynski@pollub.pl
Haleniuk Mariusz
m.haleniuk@pollub.pl
Jabłczyńska Grażyna
g.jablczynska@pollub.pl
Juszczak Magdalena
Juszczyk Marta
m.juszczyk@pollub.pl
Kalinowska Bożena
Kania Konrad
Kłosowski Grzegorz
g.klosowski@pollub.pl
Kondratowicz-Kucewicz Wojciech
w.kondratowicz-kucewicz@pollub.pl
Kowalik Przemysław
Kozłowski Edward
e.kozlovski@pollub.pl
Krupa Kazimierz
Kryk-Łukasik Ewa
Kulik Wojciech
w.kulik@pollub.pl
Kulisz Monika
m.kulisz@pollub.pl
Laskowska Agnieszka
Laskowski Jan
Laskowski Jerzy
Leszczyńska Agnieszka
Lipski Jerzy
j.lipski@pollub.pl
Maciaszczyk Magdalena
m.maciaszczyk@pollub.pl
Maik Robert
Majek Adrian
a.majek@pollub.pl
Małyszek Elżbieta
e.malyszek@pollub.pl
Manek Anna
Marecki Krzysztof
Markiewicz Agnieszka
a.markiewicz@pollub.pl
Mazur Barbara
b.mazur@pollub.pl
Mieszajkina Elena
e.mieszajkina@pollub.pl
Mindur Maciej
m.mindur@pollub.pl
Miszczuk Magdalena
m.miszczuk@pollub.pl
Oleszczuk Piotr
p.oleszczuk@pollub.pl
Panasiewicz Leszek
l.panasiewicz@pollub.pl
Paździor Artur
Piątek Radosław
r.piatek@pollub.pl
Pizoń Jakub
j.pizon@pollub.pl
Przysucha Bartosz
b.przysucha@pollub.pl
Pylak Korneliusz
korneliusz.pylak@pollub.pl
Rzemieniak Magdalena
m.rzemieniak@pollub.pl
Rzepka Agnieszka
a.rzepka@pollub.pl
Sawa Magdalena
Sawicka Bogna
b.sawicka@pollub.pl
Sitko Joanna
j.sitko@pollub.pl
Skowron Łukasz
l.skowron@pollub.pl
Skowron Stanisław
s.skowron@pollub.pl
Skrzypa Renata
renata.skrzypa@pollub.pl
Ślusarczyk Stanisław
Słoniec Jolanta
j.sloniec@pollub.pl
Sobka Beata
Sobka Mariusz
m.sobka@pollub.pl
Sokół Marta
Sosińska-Wit Małgorzata
m.sosinska-wit@pollub.pl
Styk Aleksandra
Sulimierska Agnieszka
a.sulimierska@pollub.pl
Surma-Syta Anna
Surowiec Agnieszka
a.surowiec@pollub.pl
Szast Seweryn
Szatkowski Kazimierz
k.szatkowski@pollub.pl
Szymoniuk Barbara
b.szymoniuk@pollub.pl
Tomaszewski Jacek
j.tomaszewski@pollub.pl
Walczak-Skałecka Agnieszka
Walczyna Anna
a.walczyna@pollub.pl
Warowny Tomasz
t.warowny@pollub.pl
Wit Bogdan
b.wit@pollub.pl
Witkowski Jacek
j.witkowski@pollub.pl
Wojciechowska Krystyna
Wyrwisz Joanna
j.wyrwisz@pollub.pl
Żelazna Anna
anna.zelazna@pollub.pl
Ziń Piotr
p.zin@pollub.pl
Żminda Tomasz

Jeżeli ta strona zawiera nieaktualne, błędne lub niekompletne dane prosimy o kontakt pod adresem oin@pollub.pl