Informacja o cookies

Zgadzam się Nasza strona zapisuje niewielkie pliki tekstowe, nazywane ciasteczkami (ang. cookies) na Twoim urządzeniu w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.

Publikacje Pracowników Politechniki Lubelskiej

Publikacje Pracowników PL z lat 1990-2010

Publikacje pracowników Politechniki Lubelskie z lat 1990-2010 dostępne są jak dotychczas w starej bazie publikacji
LINK DO STAREJ BAZY

Pracownicy jednostki ujęci w bazie (264)

Adamek Sylwester
s.adamek@pollub.pl
Annabaev Azamat
Badurowicz Marcin
Banach Henryk
h.banach@pollub.pl
Baran Katarzyna
Barszcz Marcin
Billewicz Piotr
p.billewicz@pollub.pl
Błaut Paweł
Bobrowski Adam
a.bobrowski@pollub.pl
Boguta Artur
a.boguta@pollub.pl
Boiko Oleksandr
Bondariev Vitalii
Buczaj Marcin
m.buczaj@pollub.pl
Budzyński Daniel
Byzdra Chrystian
Charytanowicz Małgorzata
Chmielewska Magdalena
Chmielewski Tomasz
Chodoła Kamil
Chojnowski Janusz
Chudy Aleksander
Ciechański Piotr
Cieślar Michał
Cięszczyk Sławomir
s.cieszczyk@pollub.pl
Czarnacka Karolina
Czerwiński Dariusz
d.czerwinski@pollub.pl
Czyż Grzegorz
Czyż Karolina
Dąda Anna
Daniluk Marcin
Derkacz Michał
Diatczyk Jarosław
j.diatczyk@pollub.pl
Dobrzański Damian
Drożdż Maciej
Drzymała Bartosz
Dudziak Andrzej
a.dudziak@pollub.pl
Duk Mariusz
m.duk@pollub.pl
Durak Sławomir
Dziedzic Krzysztof
krzysztof.dziedzic@pollub.edu.pl
Dzieńkowski Mariusz
m.dzienkowski@pollub.pl
Dzierżak Róża
Dziubiński Grzegorz
Fatyga Karol
Filatov Andrii
Filipek Piotr
piotr.filipek@pollub.pl
Frąckiewicz Wojciech
Gad Radosław
Gęca Mateusz
Giżewski Tomasz
t.gizewski@pollub.pl
Goleman Ryszard
r.goleman@pollub.pl
Gołębiowski Mateusz
Gozdur Jakub
Grądz Żaklin
Gregosiewicz Adam
Gromaszek Konrad
k.gromaszek@pollub.pl
Grzegórski Stanisław
s.grzegorski@pollub.pl
Grzesiak Jakub
Gutek Dariusz
d.gutek@pollub.pl
Harasim Damian
Haraszczuk Ryszard
Harbarchuk Volodymyr
v.harbarchuk@pollub.pl
Hołyszko Piotr
Hordyjewski Mateusz
Hotra Oleksandra
o.hotra@pollub.pl
Iwachow Mateusz
Jahołkowski Krzysztof
k.jaholkowski@pollub.pl
Janiga Klara
Jankowski Arkadiusz
Janowski Tadeusz
t.janowski@pollub.pl
Janowski Włodzimierz
w.janowski@pollub.pl
Jarosińska-Caban Maria
m.jarosinska@pollub.pl
Jaroszyńska Renata
Jaroszyński Leszek
l.jaroszynski@pollub.pl
Jartych Elżbieta
e.jartych@pollub.pl
Jarzyna Wojciech
w.jarzyna@pollub.pl
Jasik Jan
Jasiński Piotr
Jędrychowski Robert
r.jedrychowski@pollub.pl
Jędrys Konrad
Jonak Kamil
k.jonak@pollub.pl
Kacejko Piotr
p.kacejko@pollub.pl
Kaczmarek Cezary
Kaczorowska Monika
Kalita Mariusz
Kamiński Marek
Kania Bartosz
b.kania@pollub.pl
Kapka Stanisław
s.kapka@pollub.pl
Karczmarek Paweł
p.karczmarek@pollub.pl
Karwat Czesław
c.karwat@pollub.pl
Kazubek Jakub
Kęsik Jacek
j.kesik@pollub.pl
Kierczyński Konrad
k.kierczynski@pollub.pl
Kiersztyn Adam
Kisała Piotr
p.kisala@pollub.pl
Klimek Jacek
Kociubiński Andrzej
a.kociubinski@pollub.pl
Koczorowska-Gazda Agata
Kolano Krzysztof
k.kolano@pollub.pl
Kolasik Mariusz
Kołtunowicz Tomasz
t.koltunowicz@pollub.pl
Komada Paweł
p.komada@pollub.pl
Komarzyniec Grzegorz
g.komarzyniec@pollub.pl
Konarski Michał
Kopniak Piotr
p.kopniak@pollub.pl
Korga Sylwester
Kosmulski Marek
m.kosmulski@pollub.pl
Kotyra Andrzej
a.kotyra@pollub.pl
Kowal Karol
Kozak Czesław
c.kozak@pollub.pl
Kozak Janusz
j.kozak@pollub.pl
Kozak Sławomir
s.kozak@pollub.pl
Kozieł Grzegorz
g.koziel@pollub.pl
Kozieł Joanna
Król Krzysztof
Krolopp Włodzimierz
Krupski Piotr
Kubalińska Małgorzata
m.kubalinska@pollub.pl
Kurnicki Adam
a.kurnicki@pollub.pl
Kuś Dariusz
d.kus@pollub.pl
Kwaśny Łukasz
Kwiatkowski Michał
Kwiatkowski Rafał
Kwoka Rafał
Lach Zbigniew
z.lach@pollub.pl
Laskowski Maciej
m.laskowski@pollub.pl
Lizak Tomasz
Lozbin Viktor
v.lozbin@pollub.pl
Luganskaya Saule
Łagodowski Zbigniew
z.lagodowski@pollub.pl
Łanczont Michał
m.lanczont@pollub.pl
Ławicki Tomasz
t.lawicki@pollub.pl
Łukasik Edyta
e.lukasik@pollub.pl
Machlarz Radosław
r.machlarz@pollub.pl
Machulski Tomasz
Maciejewski Marcin
Mączka Edward
e.maczka@pollub.pl
Majcher Jacek
j.majcher@pollub.pl
Majewski Jacek
j.majewski@pollub.pl
Majka Krzysztof
Majka Michał
Malesa Bożena
Malinowska Iwona
i.malinowska@pollub.pl
Malinowski Henryk
Małecka-Massalska Teresa
Mańko Monika
Marcewicz Tomasz
Marczewska-Boczkowska Krystyna
k.boczkowska@pollub.pl
Mazur Mirosław
Mazurek Paweł
p.mazurek@pollub.pl
Michalska Magdalena
Miller Piotr
p.miller@pollub.pl
Miłosz Elżbieta
e.milosz@pollub.pl
Miłosz Marek
m.milosz@pollub.pl
Mitaszka Mateusz
m.mitaszka@pollub.pl
Molenda Daniel
Montusiewicz Jerzy
j.montusiewicz@pollub.pl
Murat Małgorzata
m.murat@pollub.pl
Muryjas Piotr
p.muryjas@pollub.pl
Mussabekov Kanat
Mussabekova Assel
Muzyka Krzysztof
Nafalski Andrzej
Nalewaj Krzysztof
k.nalewaj@pollub.pl
Niechaj Marek
m.niechaj@pollub.pl
Nieznaj Ernest
e.nieznaj@pollub.pl
Nowak Jarosław
Nowakowskik Grzegorz
Nowicki Tomasz
Okal Paweł
Oleksiejuk Bogusław
Omiotek Zbigniew
Pałys Adam
Panas Patryk
Pańczyk Beata
b.panczyk@pollub.pl
Pańczyk Maciej
Partyka Janusz
j.partyka@pollub.pl
Pawelski Witold
Pawłat Joanna
j.pawlat@pollub.pl
Pawłot Mirosław
m.pawlot@pollub.pl
Pawłowski Eligiusz
e.pawlowski@pollub.pl
Pcian Mieczysław
Pijarski Paweł
Pikula Tomasz
t.pikula@pollub.pl
Plechawska-Wójcik Małgorzata
Podgorski Mateusz
Połecki Zbigniew
z.polecki@pollub.pl
Popiel Piotr
p.popiel@pollub.pl
Powroźnik Paweł
Prokop Paweł
Prus Wojciech
Przyłucki Sławomir
s.przylucki@pollub.pl
Radzik Kamil
Ratajczyk Elżbieta
e.ratajczyk@pollub.pl
Ratajewicz-Mikołajczak Elżbieta
e.ratajewicz-mikolajczak@pollub.pl
Rogalski Przemysław
Różalski Rafał
Ruchomski Leszek
l.ruchomski@pollub.pl
Rutka Zygmunt
Rzepecki Adam
adam.rzepecki@pollub.edu.pl
Sałamacha Anna
Samoń Radosław
Sawicki Daniel
Sidor Karol
Siedliska Karolina
Sikora Jarosław
jaroslaw.sikora@pollub.pl
Skorupski Krzysztof
Skublewska-Paszkowska Maria
maria.paszkowska@pollub.pl
Skulimowski Stanisław
Słupski Stanisław
s.m.slupski@pollub.pl
Smolarz Andrzej
Smołka Jakub
jakub.smolka@pollub.pl
Sobańska Katarzyna
k.sobanska@pollub.pl
Stabrowski Marek
Stefańczak Bartłomiej
Steliga Katarzyna
k.steliga@pollub.pl
Stępień Łukasz
Stępniak Piotr
Stets Sertshii
Stryczewska Henryka
h.stryczewska@pollub.pl
Styła Sebastian
Sulowski Daniel
Surdacki Paweł
p.surdacki@pollub.pl
Surtel Wojciech
w.surtel@pollub.pl
Suryś Dawid
Suszyński Waldemar
w.suszynski@pollub.pl
Szczepaniak Leszek
l.szczepaniak@pollub.pl
Szłapa Piotr
Szymczyk Tomasz
t.szymczyk@pollub.pl
Szypulski Maciej
Tanaś Jacek
Tatarczak Jarosław
Terebun Piotr
Toborek Krzysztof
Tokovarov Mikhail
Troncewicz-Świtek Agata
a.troncewicz@pollub.pl
Tudruj Jakub
Tymburski Krzysztof
k.tymburski@pollub.pl
Wac-Włodarczyk Andrzej
a.wac-wlodarczyk@pollub.pl
Walusiak Stanisław
Wancerz Marek
m.wancerz@pollub.pl
Warda Piotr
p.warda@pollub.pl
Węgierek Paweł
p.wegierek@pollub.pl
Wiśniewski Bartosz
Wójcicki Piotr
p.wojcicki@pollub.pl
Wójcik Waldemar
waldemar.wojcik@pollub.pl
Wojdyga Aleksander
a.wojdyga@pollub.pl
Woźniak Łukasz
Wydra Michał
m.wydra@pollub.pl
Yesmakhanova Laura
Żak Edward
Zarzeczny Dawid
Zavadskiy Vladislav
Zieliński Dariusz
d.zielinski@pollub.pl
Zieliński Tomasz
Ziemba Maciej
Zientarski Tomasz
t.zientarski@pollub.pl
Złonkiewicz Zbigniew
Zubkowicz Piotr
Zuchora Konrad
Żukowski Paweł
Żurawicz Jan
Zychowicz Łukasz
Żyła Kamil
k.zyla@pollub.pl
Zyska Tomasz
t.zyska@pollub.pl

Jeżeli ta strona zawiera nieaktualne, błędne lub niekompletne dane prosimy o kontakt pod adresem oin@pollub.pl