Informacja o cookies

Zgadzam się Nasza strona zapisuje niewielkie pliki tekstowe, nazywane ciasteczkami (ang. cookies) na Twoim urządzeniu w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.

Publikacje Pracowników Politechniki Lubelskiej

Publikacje Pracowników PL z lat 1990-2010

Publikacje pracowników Politechniki Lubelskie z lat 1990-2010 dostępne są jak dotychczas w starej bazie publikacji
LINK DO STAREJ BAZY

Pracownicy jednostki ujęci w bazie (265)

Abramek Milena
Adamiec Marek
m.adamiec@pollub.pl
Ambrożkiewicz Bartłomiej
b.ambrozkiewicz@pollub.pl
Anasiewicz Kamil
Baczyńska Paulina
Banaszek Jan
Barański Grzegorz
Bartnicki Jarosław
j.bartnicki@pollub.pl
Beer-Lech Karolina
k.beer@pollub.pl
Białasz Sebastian
Biały Michał
Bieniaś Jarosław
j.bienias@pollub.pl
Błaszczak Marek
m.blaszczak@pollub.pl
Bławucki Stanisław
s.blawucki@pollub.pl
Bocheński Marcin
marcin.bochenski@pollub.edu.pl
Bogucki Marcin
m.bogucki@pollub.pl
Borc Jarosław
j.borc@pollub.pl
Borowiec Marek
m.borowiec@pollub.pl
Budzyński Piotr
p.budzynski@pollub.pl
Bulzak Tomasz
Caban Jacek
j.caban@pollub.pl
Cechowicz Radosław
r.cechowicz@pollub.pl
Chocyk Dariusz
d.chocyk@pollub.pl
Chromiec Aleksandra
Ciecieląg Krzysztof
Ciosmak Małgorzata
m.ciosmak@pollub.pl
Cymbała Marek
Czarnecka Anna
Czarnigowski Jacek
j.czarnigowski@pollub.pl
Czerniec Myron
m.czerniec@pollub.pl
Czyż Zbigniew
Dadej Konrad
Danilczuk Wojciech
Dębski Hubert
h.debski@pollub.pl
Doluk Elżbieta
e.doluk@pollub.pl
Domińczuk Jacek
j.dominczuk@pollub.pl
Doneva Simona
Drozd Artur
Drozd Kazimierz
k.drozd@pollub.pl
Droździel Paweł
p.drozdziel@pollub.pl
Dubieński Kamil
Dudziak Andrzej
a.dudziak@pollub.pl
Durczak Tomasz
Dziubińska Anna
a.dziubinska@pollub.pl
Falkowicz Katarzyna
k.falkowicz@pollub.pl
Ferdynus Mirosław
m.ferdynus@pollub.pl
Figielska Mariola
Fijałkowski Stefan
s.fijalkowski@pollub.pl
Filipek Przemysław
p.filipek@pollub.pl
Filipiak Paweł
Flechsig Anna
Gajewski Jakub
j.gajewski@pollub.pl
Garbacz Tomasz
t.garbacz@pollub.pl
Gardyński Leszek
l.gardynski@pollub.pl
Gąska Daniel
d.gaska@pollub.pl
Gawryluk Jarosław
j.gawryluk@pollub.pl
Gęca Michał
Gęca Michał
Gęca Tomasz
Gita Arkadiusz
arkadiusz.gita@pollub.edu.pl
Gładyszewski Grzegorz
g.gladyszewski@pollub.pl
Głogowska Karolina
k.glogowska@pollub.pl
Godula Artur
Gola Arkadiusz
a.gola@pollub.pl
Gontarz Andrzej
a.gontarz@pollub.pl
Gorecki Tomasz
t.gorecki@pollub.pl
Górniak Beata
Grabowski Łukasz
l.grabowski@pollub.pl
Gregorczyk Magdalena
Hejwowski Tadeusz
t.hejwowski@pollub.pl
Hunicz Jacek
j.hunicz@pollub.pl
Ignaciuk Piotr
p.ignaciuk@pollub.pl
Iwanicki Marcin
Jachowicz Tomasz
t.jachowicz@pollub.pl
Jacniacka Elżbieta
e.jacniacka@pollub.pl
Jakliński Piotr
p.jaklinski@pollub.pl
Jakubczak Patryk
Janczarek Marian
m.janczarek@pollub.pl
Jaremek Piotr
p.jaremek@pollub.pl
Jedliński Łukasz
Jonak Józef
j.jonak@pollub.pl
Józwik Jerzy
j.jozwik@pollub.pl
Kamieńska-Krzowska Barbara
b.krzowska@pollub.pl
Kamiński Mariusz
mariusz.kaminski@pollub.pl
Kamiński Zdzisław
Kapuśniak Tomasz
Karpiński Paweł
Karpiński Robert
Karwowska Diana
Kaźmir Tomasz
t.kazmir@pollub.pl
Kaznowski Łukasz
Kęcik Krzysztof
k.kecik@pollub.pl
Kiernicki Zbigniew
z.kiernicki@pollub.pl
Kisała Aleksander
Kisiel Janusz
j.kisiel@pollub.pl
Klepka Tomasz
t.klepka@pollub.pl
Kliszcz Jakub
Kłoda Łukasz
l.kloda@pollub.pl
Kłonica Mariusz
Komsta Henryk
h.komsta@pollub.pl
Koralewski Grzegorz
g.koralewski@pollub.pl
Kordos Paweł
p.kordos@pollub.pl
Kosicka Ewelina
e.kosicka@pollub.pl
Koszałka Grzegorz
g.koszalka@pollub.pl
Kowalczuk Marcin
kowal212121@wp.pl
Kowalczyk Jacek
Kowalik Konrad
k.kowalik@pollub.pl
Kozik Krzysztof
Krajka Tomasz
t.krajka@pollub.pl
Krzywonos Leszek
l.krzywonos@pollub.pl
Krzyżak Aneta
a.krzyzak@pollub.pl
Kuczmaszewski Józef
j.kuczmaszewski@pollub.pl
Kujan Krzysztof
k.kujan@pollub.pl
Kusiak Tomasz
Kuśmierz Leszek
l.kusmierz@pollub.pl
Kwaśniewska Anita
Latalski Jarosław
j.latalski@pollub.pl
Leleń Michał
m.lelen@pollub.pl
Lis Konrad
k.lis@pollub.pl
Litak Grzegorz
g.litak@pollub.pl
Longwic Filip
Longwic Rafał
r.longwic@pollub.pl
Łukasik Daniel
Łukasik Krzysztof
k.lukasik@pollub.pl
Łukasz Dunia
Łusiak Tomasz
t.lusiak@pollub.pl
Łygas Krystian
k.lygas@pollub.pl
Machrowska Anna
Madej Robert
Magryta Paweł
Majczak Adam
Majerski Krzysztof
Majewski Łukasz
Makowski Mateusz
Małecka-Massalska Teresa
Mańko Paweł
Marczak Halina
h.marczak@pollub.pl
Matuszak Jakub
j.matuszak@pollub.pl
Maziarz Marek
Mazurkiewicz Dariusz
d.mazurkiewicz@pollub.pl
Mitura Andrzej
a.mitura@pollub.pl
Miturska-Barańska Izabela
i.miturska@pollub.pl
Nakonieczny Krzysztof
k.nakonieczny@pollub.pl
Nastaj Tomasz
Nawłatyna Beata
Nazarewicz Antoni
Niedziałkowski Paweł
Nieoczym Aleksander
a.nieoczym@pollub.pl
Opielak Marek
m.opielak@pollub.pl
Ostapiuk Monika
Paluch Roman
Pałka Krzysztof
k.palka@pollub.pl
Pałka Tomasz
Pasierbiewicz Kamil
Paśnik Jakub
j.pasnik@pollub.pl
Paszko Mateusz
Pater Zbigniew
z.pater@pollub.pl
Penkała Piotr
p.penkala@pollub.pl
Piernikarski Dariusz
d.piernikarski@pollub.pl
Pieśko Paweł
p.piesko@pollub.pl
Pietrykowski Konrad
Piotrowska Katarzyna
katarzyna.piotrowska@pollub.edu.pl
Płaska Stanisław
s.plaska@pollub.pl
Polak Wiesław
w.polak@pollub.pl
Ponieważ Grzegorz
g.poniewaz@pollub.pl
Prószyński Adam
a.proszynski@pollub.pl
Przystupa Krzysztof
k.przystupa@pollub.pl
Pylak Konrad
konrad.pylak@pollub.pl
Pytka Jarosław
j.pytka@pollub.pl
Rękas Joanna
j.rekas@pollub.pl
Rogala Michał
Różyło Patryk
Rudawska Anna
a.rudawska@pollub.pl
Rusinek Rafał
r.rusinek@pollub.pl
Rybak Arkadiusz
a.rybak@pollub.pl
Rybicka Iwona
i.rybicka@pollub.pl
Rymarz Joanna
j.rymarz@pollub.pl
Rysak Andrzej
Rzepecka Anna
Sadowska Jolanta
Samborski Sylwester
s.samborski@pollub.pl
Samołyk Grzegorz
g.samolyk@pollub.pl
Samujło Bronisław
b.samujlo@pollub.pl
Sander Przemysław
Sarnowski Cezary
c.sarnowski@pollub.pl
Sasimowski Emil
Schabowska Krystyna
k.schabowska@pollub.pl
Semotiuk Leszek
l.semotiuk@pollub.pl
Siadkowska Ksenia
Siemionek Ewa
e.siemionek@pollub.pl
Sikora Janusz
janusz.sikora@pollub.pl
Sikora Robert
r.sikora@pollub.pl
Skiba Krzysztof
Skoczylas Agnieszka
a.skoczylas@pollub.pl
Skrynicki Waldemar
Śliczniak Tomasz
Smagowski Wojciech
w.smagowski@pollub.pl
Sobaszek Łukasz
l.sobaszek@pollub.pl
Sobczak-Kneć Magdalena
m.sobczak-knec@pollub.pl
Sochaczewski Rafał
r.sochaczewski@pollub.pl
Sokołowski Patryk
Śpiewla Edward
Spuz-Szpos Grzegorz
Stączek Paweł
p.staczek@pollub.pl
Stępniewski Andrzej
Surdacki Piotr
piotr.surdacki@pollub.pl
Surowska Barbara
b.surowska@pollub.pl
Świć Antoni
a.swic@pollub.pl
Świetlicki Michał
m.swietlicki@pollub.pl
Sykut Barbara
b.sykut@pollub.pl
Syta Arkadiusz
a.syta@pollub.pl
Szabelski Jakub
j.szabelski@pollub.pl
Szabelski Kazimierz
Szala Mirosław
m.szala@pollub.pl
Szewczyk Marcin
Szewczyk Sławomir
s.szewczyk@pollub.pl
Szklarek Karol
Szlachetka Marcin
m.szlachetka@pollub.pl
Szmit Zofia
z.szmit@pollub.pl
Szokało Agnieszka
Szumański Kazimierz
Szydło Kamil
Szymaniak Gabriel
Tanaś Agnieszka
a.tanas@pollub.pl
Taranenko Victor
Tarkowski Piotr
p.tarkowski@pollub.pl
Tarkowski Sławomir
s.tarkowski@pollub.pl
Teter Andrzej
a.teter@pollub.pl
Tofil Arkadiusz
Tomczak Janusz
Tor-Świątek Aneta
aneta.tor@pollub.edu.pl
Trąbka-Więcław Katarzyna
Trzciński Andrzej
Tulwin Tytus
Walczak Mariusz
m.walczak@pollub.pl
Walczuk-Gągała Patrycja
p.walczuk@pollub.pl
Warmińska Anna
a.warminska@pollub.pl
Warmiński Jerzy
Wawer Kamil
Wendeker Mirosław
m.wendeker@pollub.pl
Weremczuk Andrzej
a.weremczuk@pollub.pl
Weroński Andrzej
a.weronski@pollub.pl
Winiarski Grzegorz
Włodarczyk Maciej
maciej.wlodarczyk@pollub.edu.pl
Wojciechowski Łukasz
Wójcik Andrzej
a.wojcik@pollub.pl
Wójcik Kazimierz
Wójcik Łukasz
l.wojcik@pollub.pl
Wójcik Renata
Wójcik Władysław
Wolszczak Piotr
p.wolszczak@pollub.pl
Wołos Dariusz
Woźniak Gracjana
Wrona Jan
Wrona Rafał
r.wrona@pollub.pl
Wysmulski Paweł
Zabielski Krzysztof
Zadora Grzegorz
Zagórski Ireneusz
i.zagorski@pollub.pl
Zaleski Kazimierz
k.zaleski@pollub.pl
Zalewska-Tytłak Anna
Zaprawa Paweł
p.zaprawa@pollub.pl
Zawada-Michałowska Magdalena
m.michalowska@pollub.pl
Zniszczyński Andrzej
a.zniszczynski@pollub.pl
Zubrzycki Jarosław
j.zubrzycki@pollub.pl

Jeżeli ta strona zawiera nieaktualne, błędne lub niekompletne dane prosimy o kontakt pod adresem oin@pollub.pl