Informacja o cookies

Zgadzam się Nasza strona zapisuje niewielkie pliki tekstowe, nazywane ciasteczkami (ang. cookies) na Twoim urządzeniu w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.

Publikacje Pracowników Politechniki Lubelskiej

Publikacje Pracowników PL z lat 1990-2010

Publikacje pracowników Politechniki Lubelskie z lat 1990-2010 dostępne są jak dotychczas w starej bazie publikacji
LINK DO STAREJ BAZY

Pracownicy jednostki ujęci w bazie (69)

Blacha Magdalena
Buczko Renata
r.rososzczuk@pollub.pl
Buraczyńska Barbara
Celiński Maciej
Chabanyuk Yaroslav
y.chabanyuk@pollub.pl
Charlak Michał
m.charlak@pollub.pl
Cieniuszek Witold
Czerkawska Agnieszka
Dudek Dagmara
Dziadosz Marcin
Dziubiński Franciszek
Futa Anna
a.futa@pollub.pl
Gandzel Agnieszka
a.gandzel@pollub.pl
Gauda Konrad
konrad_gauda@op.pl
Geneja Agnieszka
Gnapowski Sebastian
Gorgol Izolda
i.gorgol@pollub.pl
Hołowiecka Alicja
Horyński Marek
m.horynski@pollub.pl
Jankowska Matylda
Jarszak Karolina
Jastrzębska Magdalena
m.jastrzebska@pollub.pl
Jaworowska Małgorzata
Kalinowska-Ozgowicz Elżbieta
Kruk Marta
Krupski Piotr
Kuczmaszewska Anna
a.kuczmaszewska@pollub.pl
Kupczak Łukasz
Kuzioła Jarosław
Lechowska Anna
Lenik Klaudiusz
k.lenik@pollub.pl
Lenik Zygmunt
z.lenik@pollub.pl
Lis Barbara
b.lis@pollub.pl
Lis Franciszek
f.lis@pollub.pl
Lis Renata
r.lis@pollub.pl
Lis Robert
r.lis@pollub.pl
Łazuka Ewa
e.lazuka@pollub.pl
Majerek Dariusz
d.majerek@pollub.pl
Majewska Magdalena
Makarewicz Anna
a.makarewicz@pollub.pl
Malec Mirosław
m.malec@pollub.pl
Miłczak Michał
Montusiewicz Jerzy
j.montusiewicz@pollub.pl
Paśnikowska-Łukaszuk Magdalena
m.pasnikowska-lukaszuk@pollub.pl
Paszeczko Mychajło
m.paszeczko@pollub.pl
Pawłowska Aleksandra
Pietraszek Aleksandra
Pomorska Krystyna
Popko Artur
a.popko@pollub.pl
Popławska Emilia
Raczyńska Anna
Rarot Halina
Rosa Wojciech
w.rosa@pollub.pl
Rzeczkowski Jakub
Śniadkowski Mariusz
m.sniadkowski@pollub.pl
Sordyl Michał
Sorokatyi Ruslan
Sowa Monika
Szady Izabela
Szulżyk-Cieplak Joanna
Szuster Janusz
j.szuster@pollub.pl
Szwed Grzegorz
Urzędowski Arkadiusz
Wlaź Paweł
p.wlaz@pollub.pl
Wlazło-Ćwiklińska Magda
Wójcicka-Migasiuk Dorota
d.wojcicka-migasiuk@pollub.pl
Wójcik Wiesław
Wrona Monika
Zgryza Łukasz

Jeżeli ta strona zawiera nieaktualne, błędne lub niekompletne dane prosimy o kontakt pod adresem oin@pollub.pl